Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eStar
    No jo, port pro PC se nepovedl, rozesmáli mě však některé příspěvky v diskuzi které pohřbívají PC hry. Hry které mám v tuto chvíli nainstalované a které hraji: EVE Online, Europa Universalis IV, Wargame: Red Dragon, Arma 3. Myslím že zánik her na PC je v nedohlednu. *4*
    • No jo uklidnuj se dál, to jediné ti zbývá...
      • eStar
        To není o uklidňování, to je o tom že hry které mám rád na konzolích prostě vůbec nevychází a pochybuji že kdy vycházet budou.
        • Nj DOTA 2 tam asi nevyjde no :DDD
          • Práve také MOBA hry ako LoL a DOTA 2 sú nádorom PC hernej scény.
          • eStar
            Dota mě nezajímá. Ani jedna z výše jmenovaných her není na konzole.
            • go:

              To je mi velmi líto...

              Osobně jsem na sérii ArmA strávil (troufnu si tvrdit) tisíce hodin, z nichž každá mi nabídla kvalitní zábavu na úrovni, které se snad nemůžou jiné AAA tituly rovnat.

              eStar: Taky tě štve, že ti jednou prostě dojdou odpovědi v řetězci?
            • eStar
              go: Osobně by se mi nejvíc stýskalo po EVE a po strategiích obecně.
            • asi skočim z okna, když vidím, že zabugovaná Arma není na konzoli... Ach moje srdce krvácí..
  • Pan Olejnik by se mel nad sebou zamyslet, co clanek to balast. Neobjektivni a nic nerikajicim soupisem kecu, ktere neznalemu zamotaji hlavu do polopravd a pololzi. Takovemu cloveku by melo byt zakazano psat clanky a maximalne ho nechat prispivat do diskuzi, jelikoz tam se jeden takovyto nazor ztrati.
    • A co ty jumpe? Král tlustých nerdů, co umí kritizovat jen od umaštěné klávesnice? Neměl bys ses nad svým životem zamyslet?
  • Koncept pc master race je uplne stejne stupidni jako koncept nadrazene aryan race. A kdo se k tomu dobrovolne hlasi je nemene stupidni zakomplexovany chudak. Je to tak trapne, ze clovek musi klesnout opravdu hluboko, aby mu to prislo sympaticke.
    • Alucard
      Přesně tak, nechápu jakou poruchou člověk musí trpět, aby si myslel, že je něco víc, když šmudlá nějaké ty hry na myši.
      • Přesně tak, nechápu jakou poruchou člověk musí trpět, aby si myslel, že je něco víc, když šmudlá nějaké ty hry na gamepadu.
        • Alucard
          Wallete,, neztrapňuj se ještě více. Všichni víme, že píšeš teď jako farář... Navíc za stejný odpad považuji ty, co si myslí, že jsou něco víc, když hrají na gamepadu.
          • Se mi libi jak je pro fanboye nekdo kdo ho oznaci za fanboye okamzite fanboy druhe strany. *3*
            • Diky, delam si totiz sbirku argumentu. Ty tvoje byly velmi kvalitni a nevyvratitelny. Budou se hodit. *15*
            • Alucard
              Musím ti přiznat, že píšeš takové sračky, že většina lidi na tebe zareaguje, pro což asi žiješ. Takže ti gratuluji, že jsi mě přinutil na tebe za reagovat, i když to nikam nevede a přenechám ti poslední slovo, které máš tak v oblibě.
            • To me mrzi. Musi to byt hrozny pocit.
            • Alucard
              Tvoje příspěvky absolutně nedávají smysl Pane faráři. Takový nebohý prosťáček, až je mi tě líto.
    • PC master race je len a len recesia. Ten kto to berie vazne to len vobec nepochopil. Ale tak zase nie kazdemu je dane pochopit , ze uctievanie mocneho Gabena, velmi vazne brane asi nebude . ;-)
      • To je taková recese, že redakce Sectoru, patřící mezi členy sekty pc master race, hráče na konzolích označují poor peasants, tedy něco jako ubohý vidlák a banují ty, kdo se proti těmto urážkám ohradí. Nedej bože, aby poukázal na duševní slabost těchto rasistických sektářů. To není recese, to je šikana. Ne náhodou mezi tyto duševní chudáky na sektoru patříš i ty, jenže tam ti to nikdo nemůže říct. Ale jistě se jde zbaběle vymluvit na legraci, to je průvodní znak školní šikany ve školách čtvrté kategorie a děcáků. A přesně takovou úroveň celé tohle sektářství má. Každý kdo se k tomuto hlásí křičí na celé okolí, já, já, já jsem taky blbeček. A je na tu svou hloupost dokonce hrdý.
        • Me zabanoval DD na jeho srandawebu. Protoze jsem napsal, ze amdfagove tvrdili jak je dulezita spotreba (protoze amd melo zrovna v ty dobe spotrebu mensi) a ted, kdyz maj grafarny od amd spotrebu vetsi tak mlci.
          Jaky je v tom rozdil? Sak na ten jejich kokotweb nikdo chodit nemusi.
          • Rozdil bych videl v tom, ze svou hloupost neobhajuji jako recesi, jinak je to to same.
    • nejvtipnejší jsou pc hráči kterí na pc hrají primarne konzolove tituly a navic musí mesice čekat až jim to portnou na pc :) ja hraju na pc ale v steam store mam z 80% pc exkluzivní tituly
      • deridon
        to je fakt super tenhle přístup.. obě strany tu prskaj nebo spíše flušou okolo sebe.. pamatuju Jejdaska před nějakým rokem a půl, jaký to byl fanatik a hov*do for consoles only, to samé GGG a jiní, Jejdasek začal být více objektivní a jeho názory už respektuju, TheGGG je furt pošuk, ale už to taky není tak zlé jako dřív.. pak tu někdo napíše nějaký retardovaný názor ala pcmaster race a je oheň na střeše, co na střeše, celé nebe hoří..
        • Kecas. Na PC hraju od rannych 90 let. Konzoli mam az od poloviny roku 2010 a puvodne jsem ji kupoval jako vyhodne multimadialni centrum s blu-ray mechanikou, nikoliv na hry. Nicmene, dostal jsem s ni nejake hry a zjistil jsem, ze hrat na konzoli neni vubec spatne. Hral jsem pak na obojim. Postupem casu jsem zjistoval, ze me na konzoli bavi hrat vic nez na PC a PC jsem pak mel uz jen na PC exkluzivity, predevsim indie scenu. Dalsi zmena nastala s prichodemVity a indie vyvojaru na playstation platformu, kdy jsem stale casteji zacal hrat na PS Vite, o neco mene na PS3 a na PC hraju uz jen vyjimecne. PC dnes uz mam predevsim jen na stare dobre hry, ktere si ale porad s chuti obcas zahraju a sem tam nejaky indie titul, ktery se nedostane na konzole, ale v podstate mi na nej nezbyva ani cas ani chut, PS Vita je lepe po ruce a plne uspokojujici, takze jsem skrz ni v podstate ztratil chut nejen na PC, ale i na PS4, kterou jsem planoval koupit hned v dobe launche a ted ani nevim, jestli ji koupim alespon letos a nebo to necham jeste na pozdeji. Tim chci rict, ze cim vic pujdu do minulosti, tiom vic jsem byl pc pozitivni, nejmene me pc oslovuje prave dnes. Nejaky fanatik a hov*do do consoles only jsem v minulosti nikdy nebyl.

          PC master race neni jen retardovany nazor, ktery tu nekdo napsal, ale dlouhodoba stupidni rasisticka propaganda pc fanatiku, ktera ma globalni charakter. Dobre zakorenila a dlouhodobe se ji dari treba na podjatem sectoru.
    • Skoda ze to je hlaska, kterou vymyslel konzoleojizdec GGG, ale blbecek "hry se delaji na velikost pixelu" jejdasek se hned chyti. *5*
      • Mas maly prehled o herni scene, netusis, co vse se v ni deje, jestli tohle cele prisuzujes GGG.

        A ano, design her se prizpusobuje rozliseni a dpi, tedy relativni velikosti obrazoveho bodu. To ze ty to dodnes nechapes neznamena, ze ja jsem blbecek :-).
        • Zoufaly blbecek, co si musi naklikavat. *3*
          • Tva argumentace je mistrna..
            • Skoda, ze vsechno co jsem tam napsal jsou tvoje slova. *3*
              • Reakce na příspěvek:

                Slova se nedaji bezhlave kopirovat ani vytrhavat z kontextu, rovnez se jimi neda bezhlave odpovidat na cokoliv. Rozhodne jsem nepsal, ze konzole je lepsi, protoze je cerna. Jestlí mi chces skutecne oponovat, musi to mit alespon minimalni zaklady inteligence. To co predvadis je pouhopouhy vylev tve frustrace, kdy bys rad, ale nedokazes to a jsi proto nastvany.
            • Zapomel jsi jeste "az vyrostes tak pochopis", "ps4 je lepsi jak pc protoze je cernej a da se dat do obyvaku", "steam je zlo" a dalsi kvalitni hlasky. *3*

              Asi si vypujcim tu pokryteckou hlasku od jumpa a napisu ti, ze tva argumentace je mistrna. Uz jenom chybi, aby sis pod jinym nickem okomentoval svuj vlastni post a napsal tam, ze jejdasek ma dobre argumenty.
              • Reakce na příspěvek:

                Nezlob se, ale evidentne nejsi zpusobily se mnou diskutovat, nejsi schopny adekvatne reagovet.
            • farar: Jestli to nekdo naklikava, tak to nejsem ja, blbecku :-).

              Kauza pc master race je tu mezi nami uz nejaky ten mesic, takze obvinovat z ni GGG je vic nez posetile. Dale jsi evidentne prehledl, ze se k tomu lidi dobrovolne hlasi, blbecku :-).
            • Tobe prijde, ze kdyz nekomu GGG rekne pc master race, tak to znamena, ze ten dotycny vyznava nejakou pc master race teorii? Opravdu? A prijde ti ze tech skoro 30 plusu tu dali ruzni lidi? Opravdu? *15*
  • prudislav
    GeForce Experience??? To je jako kritizovat XBone za problémy Skypu nebo kritizovat EA za problémy Steamu *1*
    Docela vtipnej článek pro vyvolání flame warů
  • delší dobu si tu jenom čtu diskuze a po přečtení týhle vám taky něco napíšu. To snad ani neni možný, že se takový lidi, jako vy, co tady píšete, můžou narodit. Co to jako je? A je jedno kolik vám je, takhle úplně blbej snad člověk betj nemůže, vy jste tady skoro všichni a kdo ne, tak ho nějaký blbec dvěma reakcema sníží na to samý. Je to hrozný *9* .
  • Na obou platformách jsou vynikající, exkluzivní tituly. Tudíž jediný logický a validní závěr je, že - pokud chci okusit co nejširší možné spektrum her - je nutné mít obojí, jak PS3/4 tak PC. Kdo tvrdí něco jiného, je kookt. Tím debata může skončit.
    • Neni kkt spis nekdo kdo tvrdi ze je NUTNE mit oboje? Trololol. *5*
      • Tvrdí pro ty normální hráče. PC master warez race konzole kategoricky odmítá...
        • Tak samozrejme, nac hrat v 800x600 kdyz muzu hrat v uplne jine kvalite.
          • Tak samozřejmě, nač za hry platit na nových konzolích, když si je můžu na PC ukradnout, že?
            • farář: Mě mlátí i teďka. *14* *14*

              Sanco: Což je ještě smutnější, protože i tak v počtu stahování vede PC před oběma starými konzolemi.
              Ono, kdyby vadilo to, že dřív jsou téměř vždycky na warezu konzolový verze, tak na PC tak nese*ou. Očividně vydavatele tedy zajímají čísla stahování a prodeje, než která verze je na warezu první... *14* *14*
            • zrovna watch dogs byl na warezu driv pro konzole *3*
            • Tebe doma bili do hlavy, kdyz jsi byl dite?
  • Konzolisti vs. PCckari. Vecna to debata, ktera nikdy nikam nevede a presto se vymatlani fanatici budou hadat do krve, ktera krabicka je lepsi na hrani (a vetsinou je to ta, kterou jim rodice koupi). Vazne usmevne. *1*
    Tak si rikam, ze hry uz dnes asi nejsou o hrani, ale o tom, kdo hraje na jake masince. Hraci se deli na pcckare a konzolisty, kteri se pak jeste dal deli a obycejny HRAC je dnes uz asi ohrozeny druh.
    Snad z toho vetsina jednou vyroste a pri ohlednuti z5 se jen pousmeje. *3*
    • Takže aby bylo jasno. Hry pro opravdové hráče ( at PC nebo konzole me je to fuk ) vyjdou 1 max 2 za rok. Pro konzumenty a retardy který hrajou ptákoviny jako watch dogs a hádají se o nesmyslech, jestli lepší Pc nebo konzole jsou hry každý měsíc. Je to fér? Není je to život. Tak neztrácejte čas s watch dogs a zajhrajte si něco pořádnýho.
    • To není o tom, co koupili rodiče. Konzolisty na PCčkářích se*e, že musí ze svých peněz dotovat PC verze her, u kterých pak PCčkáři hrají "na warezenou", takže ani ten pitomej port se nezaplatí a tedy se vývojáři tolik nedělají s vylepšovááním PC verzí.
      Nezapomínejte, že konzole bez PC velkou hru zaplatí. PC bez konzolí jen výjimečně...
      • Předně -- nejsem zarytý PCčkář, mám i PS3 a nedám na ni dopustit, ale -- nemyslím si, že konzolisti dotují PC hráče. Konzolisti koupí dražších verzí her především hojí výrobci svého hardware bolístku způsobenou dotovanou cenou tohoto hardware. Pokud se nějaký developer nebo vydavatel rozhodne, že na PC danou hru nevydá, tak ji prostě nevydá a hotovo.

        Mimo to jsem zaslechl, že konkrétně u Watch Dogs unikla jako warez první X360 verze, takže řeči o tom, jak se warezí na PC, jsou v tomto případě poněkud liché.
        • To, že téměř vždycky jsou na warezu konzolový verze (jen starý, nové konzole prolomené ještě nejsou) je prakticky jedno. I s tím náskokem, co mají, PC verze vede ve warezu vždycky.

          http://postimg.org/image/mc6o6kxzx/
        • Bavis se s bandou deti, kterym rodice koupili konzoli a oni si zehli ego na netu... *3*
    • Pravda, debata je to zbytecna, PC je lepsi ve vsech parametrech, jen GGG a mu podobni perosajove to nechapou.
    • Bohuzel nevyroste, jelikoz tu budes mit vzdy novou a novou generaci, ktera si tim musi projit znovu a znovu. Kazdopadne tomu rozhodne neprospiva, kdyz prijde na svet takovyto balast :)
    • Konečně něco rozumného.
      Ale bohužel, se tu diskuze, toho jak ta hra ve skutečnosti vypadá, co vše tam nefunguje nebo není a mělo být nedočkáme.
      Třeba fyzika,jízdní model a sposta dalších drobností, mě neskutečně irituje a je třeba úplně jedno jestli je PC nebo0 Konzolová verze a nevím co ještě.
  • Když vídím, co má "The GGG" za profilovej obrázek, tak už se ničemu nedivím... *1*
    • TheGGG
      Jak souvisí moje profilovka s mými názory. WTF LOL BTW do toho ti nic není, Mluvím pravdu a té se bojíte. A Džastyna neposlouchám, ale na profilovku je ideální, protože ukazuje kdo čte příspěvky a kdo se kouká jen na xichty a obrázky. Nějakou mladou děvčicu bys chtěl radši, co, ale to ne, nemůžu vás kazit sekšistickými obrázky.
    • Lepší profilovku pro trola si neumím představit. *1*
  • Ty nikdy nekončící války konzole VS PC v životě nepochopím. Já využívám odjakživa oboje a jsem nadmíru spokojený.
    Jedna věc mi ale na těchto PC VS konzole debatách připadá strašně směšná. Konzoloví hateři v jednom kuse tvrdí, jak je každá hra lepší a hezčí na PC (přitom rozdíly by někdy člověk musel hledat pod lupou), ale nějak u toho vždy zapomenout dodat, že všechny ty srovnávací screeny a videa jsou pořizovány z nastavení na max detaily, se všemi zapnutými grafickými podpůrnými funkcemi atd - a na toto maximální nastavení si to zahraje drtivé minimum lidí.
    Nikdo z těch lidí si to sice nepřizná, ale strašně vykřikujou, jak je PC verze hezčí, pak si tu hru pořídí a hrajou ji na minimální nebo střední detaily a vypadá to a běží to mnohem hůře než na konzoli.
    Tím netvrdím nic špatného o PC, PC odjakživa miluju, od malička jsem na PC hrál, jen mi prostě tyhle stupidní války připadají směšné.
    • Alex81
      Neni pravda, ze na max si na PC zahraje min. hracu. Naopak diky konzolim sla narocnost na HW strme dolu a temer kazde PC zvladne hry na max. Osobne jsem za to rad, casy kdy mi upgrade picitace vydrzel sotva 3 mesice mi nechybi.
    • prudislav
      O to je horší když tyhle stubidní flamewary vyvolávaj samotní redaktoři
  • Tyhle diskuze, bych archivoval ! Až tu bude za 10 - 15 let platforma, která bude hybrid mezi PC a konzolí, tak tyto články budou opravdu vtipné, a naše děti se nám budou smát. A bude jendot jestli to budeš pouště na multi funkční zdi či jiného. Či příjde generace zcela 3D pohlcení ale to bych viděl tak za 20 - 30 let, aby to měl každý doma (jestli se to vůbec vyplatí firmám - to jako na způsob google brýle)

    A jinak PC nikdy nezmizí (možná, až binární binární soustava bude nahrazena jinou maatematikou atd. tak PC se jen změní, ale stále bude fungovat, jako hlavní výpočetní zdroj. A to scifi není).

    Jen se nám to rozdělí: PC - složité výpočty,předpovědi pokusů, je toho milion + 1 věc *2*
    A hry budou prostě nějaký mix všeho *1* *1* a základ bude opět v PC. To je jedno na čem hrajeme, ale vše má základ v PC a ten v naší současné matematice atd. Tak se tu hádejte dále.
    • axell1990
      Současná generace konzolí už vlastně je hybridem mezi konzolemi minulé generace a PC. Jak PS4 tak XOne mají architekturu převzatou z PC. Ironií osudu je , že jeden z hlavním důvodů proč to tak je, je usnadnění portů na mezi platformamy ... zatim nám to teda moc nefunguje xD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit