Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za vytěžováním disku u GeForce Experience může prohledávání her, osobně tuto funkci nevyužívám a GF Exp mám jen kvůli aktualizaci ovladačů a Shadow Play, stačí vypnout denní automatické prohledávání u záložky Předvolby -> Hry a nejlépe ještě odstranit složku kterou to prohledává (nebo pokud to nejde nahradit prázdnou složkou)
    • Kinet1c
      Pre tych co primarne hraju na konzoliach, je to tazka uloha tak napisu nezmysli a vydaju absurny clanok, plny polopravd a hluposti. Nekedy ma games vie prekvapit aj prijemne aj neprijemne. Toto je druhy krat co neprijemne, prvykrat games play na hru bound by flame a teraz toto. Ako by schvalne chceli provokovat :D.
      • prudislav
        no on byl článek o warezu a WD jeden z nejčtenějších , tak se chtěj svést s dalším flame "článkem" o neschopnosti redaktora a zveličenejch pár problémech PC verze
  • Vyvolavat flame len kvoli citanosti.. Pekne games
  • Ta údajná "PC Master Race" hlavně ví, že Watch Dogs je naprostá slabota, dělaná pro konzole.

    I GTA IV pro PC překonává Watch Dogs na celé čáře.
    • všechny gta překonávají watch dogs.... a všechny vycházejí nejdříve na konzole a až pak na PC, čímž jsou tedy ještě více konzolové než watch dogs.. nemluvě o tom že GTAV je zatím jen a jen na konzolích, kdežto watch dogs vyšlo stejně jak na konzole, tak na PC ve stejný čas... přemýšlej prosím než sem něco přidáš.
      • Sory, ale napsal jsem snad římskou číslovku 4.
        Nevím tedy, kde pleteš číslovku 5.

        Je sice pravda, že GTA je převážně vytvářeno pro konzole, ale pokud se nepletu, PC verze obsahuje i exkluzivní části. Dovolím si upozornit, že opět mluvím o dílech, které na PC vyšly - a i u GTA V, které zatím stále ještě čeká na svůj příchod na PC (a je možné, že se načeká...), se objevily zvěsti o PC-exkluzivních částech hry ve zdrojovém kódu. Nevíme sice, kolik je na tom pravdy, ale existují poměrně přesvědčivé důkazy, že tomu tak je.

        Ale jinak ano, věřím, že vývoj GTA se již několik let soustředí na konzole. A to i přes to, že historicky tomu tak vždy nebylo.
    • Pravda...
  • Keyz
    Údajně i blbé GTA IV bylo lepší port. A to je co říci *11*¨

    Jinak dík za tento článek. Konečně se zde i věnujete více technické stránce a lidi vidí co má hra za problémy. Snad něco podobného bude u další velké hry. Dobrý nápad to porovnat. I kdyby to nemělo chyby tak se to hodí, pro odhalení rozdílů.
    • Taky si myslím, že je lepší dělat osvětu a říkát pravdu jako pan Olejník, lidi pak pochopí, že je zcela zbytečné kupovat grafiky za 8000-15000 tisíc. Na co? kvůli telesaci? Nebo lepšímu AA? Ve hře to nikdo nepozná. Takže se proberte a kupte si konzoli a zase se u her začněte bavit, jelikož než si na pc nějakou zahrajete plynule, uplyne rok
      • Veskoslav
        Proboha, to jsou kecy. Ubisoft se prostě na to vysral. Nic víc.
      • Keyz
        Tak AA zrovna poznáš ihned :)
        Ale podobné články jsou dobré. Klidně z toho může vyjít závěr, že to je na PC na nic a i silné stroje to nedají na úrovni konzole. To je dobré věděl než to koupíš *15*

        Jinak řešením není koupit si konzoli. Tedy jestli si nechceš snižovat nároky. Pak ano. Máš nějaké nároky které jsou reálné a některé hry je mají, tak je lepší na tohle se vykašlat a klidně to mohou dělat pouze pro konzole a kecat jaký tam mají pokrok. Já se z toho nepodělám :)
        V zaklínači byly rozdíly oproti konzolím a šlo to skvěle. I u dalších her. Jak jsem psal, snad podobných článků bude více.
        - Jestli hry dobré ovládaní na PC, lepší technickou stránku a dobře optimalizovanou hru + nějaké modifikace. To mi konzole nedá. Určitě ne všechno najedou.
  • Tuhle honbu za realismem jsem nikdy nepochopil - stejně to nikdy jako realita vypadat nebude a pokaždé poznáme, že je to počítačem vytvořená grafika. Já hraju PS3 verzi a jsem spokojen. Až to otočím a pořádně prošmejdím, prodám hru do bazaru a hodím nohy na stůl.
    • Realistická by měla být spíš náplň té hry...ale když oni tohle vydávají za nějaký nextgen tak se chce člověku smát. Spíš The same-gen by sedělo
      • To je pravda. Dost často se zmiňují astronomické částky na vývoj her, které ale ve skutečnosti spolyká hlavně marketing a samotný technický vývoj až tak drahý není - copak je asi náročného na novém dílu Assassins Creed v Chicagu s mobilem a pár shadery navíc? Opravdu náročný by byl vývoj propracovaného modelu fyziky a konečně pořádné AI a do toho se zatím žádnému studiu moc nechce.
  • Archengel
    Achjo,
    tady v té diskuzi je zase nablito...což je asi způsobeno článkem samotným, který je docela podnětný k takovýmto žabo-myším válkám v diskuzi.

    To že Watchdogs není optimalizované je pochopitelné, když je vyšlo na tolik platforem najednou, a je pochopitelné že pří takové diverzifikaci PC hradware to bude trvat, než hra poběží všem plynule. Proto si hru radší zahraji na PS4, proto radši většinu her hraji na konzoli...vše běží jak má, a to je moje osobní preference, kterou nikomu nevnucuji a čas od času si něco zahraji i na PC a nikomu nic nenutím a netrpím fanboyismem jako většina lidí v diskuzi.

    Dejte už sakra pokoj, místo abyjste přijmuli fakt, že PC verze potřebuje vyledit se tady hádáte a plivete jeden na druheho velmi hlubokymi myšlenkami jak je PC/Konzole lepší jak to druhé....kdybyjste se radši zajmali o hru samotnou.....to by bylo na světě krásně....

    PEACE !
    • Zvlastni, ze PC hry vetsinou bezi tak jak maji, pokud to nejsou zpraseny porty z konzole. *15*
      • Alucard
        Které áčkové exkluzivity pro pc myslíš? Rome II nebo x-rebirth, které jsou do teď rozbité?
        • Shogun rozbity nebyl, Napoleon taky ne. Dale, Dota 2, Counter-strike ty tak ne, Age of Empires, Starcraft taky v pohode, totez Civilizace. The sims, World of Warcraft, Guild Wars, The Witcher a tak dale.

          Your argument is invalid.
          • Zrovna polovina tech her nemaji s optimalizaci vubec nic spolecneho. Sims jako priklad dobre optimalizace? To je vtip? Hra, co se nacita i na SSDcku minutu jako vzor optimalizace. WOWko, 8 let stara hra, ktera pri raidu nejede se vsim na max ani na nejnovejsich kompech se SLI grafikou. Posledni Witcher se vsim na max. v dobe vydani take nejel skoro na nicem.
        • ggg detected, nemáš prehled o pc hrách
        • Nehraju radoby AAA odpad *3*
          • Alucard
            Takže se bavíš o indie scéně a dáváš to jako příklad dobré optimalizace? Nenech se vysmát...
  • Mart9
    To je sranda ty vaše hádky. Já to rád rozseknu. PC je lepší na práci, střílečky a strategie. Konzole jsou lepší na sportovní hry a ty krávoviny s kinectama atd... Ovšem stačí jeden gamepad a PC ty dvě hlavní konzole snadno nahradí.
    • a konzole jsou lepší na TPS, Hack and Slash, akční RPG, sporty, bojovky, obecně na hry, jelikož tam vycházi nejlepší AAA hry a ne jenom sračkyy jako Tomb Raider, ale i pořádné hry jako Dragon Dogma, Final Fantasy apod. Takže wake up
      • Mart9
        Říkat, že jsou konzole lepší, protože na ně vychází lepší hry, to není moc chytrý názor *15* *15*
        Konzole jsou dobrá hračka, o Vánocích si pořídím PS3, novou konzoli nechci, protože je to v součtu s cenou her obecně hrozně předražená záležitost.
      • Klávesnice je lepší na vše... od Tekkenu po NHL. Jen člověk musí mít fištrona :D. Třeba Tony Hawk 4 jsem hrál na svém starém playstationu... triky jsem totálně nedával na 100% úspěšnost. Na klávesnici úplně hravě, protože narozdíl od gamepadu ty tlačítka fungujou a dají se zmáčknout ve správném pořadí a taky díky tomu, že mi 3 z 5 prstů na jedné ruce nazbírá držení ovladače :D.
        • Mart9
          Je to hodně o zvyku, dlouho jsem hrál NHL i FIFU na klávesnici, pak jsem si ale pořídil gamepad, naučil jsem se na něm a teď na gamepad u těchto her nedám dopustit. Ovšem hrát na něm nějakou střílečku nebo strategii, to je velmi komická představa.
  • Mám to na X360 a nezdá se mi že by to bylo až tak katatrofální !
  • Neserte mě tady, nebo si vymáčknu jebáky a všechny vás tu zaplavím...
  • Aha, a co že mi má tento článek dát? Jo mám se naštvat jako ta banda ostatních idiotů a začít se tu hádat, co je lepší? No výborně, ale příště by bylo lepší si jít léčit komplexy nějak jinak.
    Tento článek je hnůj a jeho autor "Console Saint Race" smrdí.
    • Dobře to pc-rasa vyvolených tlustých tupců nezvládá, hoši slyšite pouze pravdu, pravdu, pravdu. Smiřte se s pravdou, s pravdou.
      • Prosímě, ty nejspíš ani neznáš význam toho slova - pravda.
    • TheGGG
      Klid PC MASTER RACE hlavně klid
      • Neboj, PC Master Race je v klidu.

        Console Hypocrite Race by naopak v klidu být neměla.
        Nadáváte, jak moc jsou PC hráči zlí, a vše stahují ilegálně - přitom kdyby to bylo technicky jednodušší, sami stahujete co to jen jde.

        Je smutné, jak hluboko všechny (PC i konzole) platformy a jejich uživatelé klesli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit