Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak doufejme že si s druhym dílem dají víc záležet.
    • Keyz
      To asi ne. Když to těm lidem nevadí. I daná videa kde jsou vidět chyby apod. dělají lidé, kteří se o hry zajímaví a nějaký masový konzument z USA? Tomu to je jedno. Stáhne, zapne konzoli a hraje.
      Následně za doprovodu divokých emocí to vychvaluje s přáteli *3*
      • Co takhle porad nehledat chyby a bez predsudku si to jen tak v klidu a pohode zahrat? Hral jsi to aspon par hodin nebo jsi jen jeden z mnoha co hleda ve vsem chyby.
        • Keyz
          Teprve v pondělí jsem měl možnost si to zahrát. Já tam prostě ty chyby vidím a vadí mi to. Vadí mi, hloupá fyzika aut, vadí mi debilní policie. Příběh mi z toho co jsem hrál nepřišel blbý. Také možnost o každém něco najít je dobrá. Dál to neposoudím,.
          Ale kdyby každý pouze hrál a jen si to užíval i přes faktické chyby a věcí které tam možná mohly být, tak by nebyl ani minimální tlak na zlepšení. Sakra, nejsme přece blbci co nemají mozek. Udělat si vlastní názor zvládne většina a jestliže by hra technicky vyladěnější bylo by to špatně? I proto toho kdo to nesleduje by to bylo lépe. Minimálně by to bylo jedno :)
          • Ok, tohle necham na vas mladsich, nemam uz tolik chut spamovat fora vyrobcu her aby neco zlepsili, chci si jen po praci doma dobre zarelaxovat, coz mi tahle hra umoznuje a az na zminovana auta mi tam az tak nic moc nevadi a to tu hru hraju fakt intenzivne.
            Takze ano, pokracujte kluci, ale zmente foru na forum Ubisoftu, tam to povede ke kyzenym vysledkum tady je to casto jen voda na mlyn odpurcum a pak tu jsou zbytecne konfrontace.
            • Už to mám taky tak, u PC si chci relaxovat. Krom DOTY...tu prožívám...ale rád si dám CoD a skoro nejnižší obtížnost a prolítnu to bez větších zádrhelů. WD si taky chci pořídit a prolítnout....
    • A počkej až budou vydávat jubilejní 10. díl *1* a věř mi, že se ho jednou dočkáme *7*
      • Počítám že tak za 3 roky ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit