Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám nějaké divné tušení, že UBI vydává hry čistě stavěné na mé PC poslední dobou :D Hra mi prostě po celou dobu fungovala na výbornou. Celkem jsem se u ní bavil musím říci, něco by tam mohli vylepšit.
    Jinak jsem rád, že sem tam někdo hodí do světa i hru ala GTA. Každopádně za těch pár korunek klíč ke hře určitě stál.
  • To je pravda ale kupili to lebo je sucho
  • Dagon
    Hahahaha!!! Tak tymto komentarom si to totalne zabil, cece! Konecne ma dnes aspon nieco naramne pobavilo *1* *1* *1*.
  • Jack1947
    To je ale kec, vždyt to koupily hloupý lidé kteřý se nechali snadno obelhat planými řečmi a sliby.
  • Povedzme si na rovinu, predajnosti Watch dogs dopomohol fakt ze GTA V vysiel zatial len na stare krabice.
  • Nojo, já zapoměl, PCčkáři jsou vlastně ta hrdá platforma, která se nepodvoluje mainstreamu a nějaké konzolové hry vůbec nepotřebuje.
  • kennyB
    Proč si většina nechává PS3 nebo X360??? Aby si mohli zahrát starší hry. Ten tvůj komentář nedává smysl.
  • Bez si stoupnout do fronty na oholeni mezi stato a nebec tady ...
  • Hele, postav se do role sefa, co ma premie z rozdilu mezi prijmama a vydajema ... co je pro tebe podstatny? Jestli tvuj produkt funguje? To je zcela nezajimavej parametr kterej prave podobny akce jen potvrzujou.

    Ostatne, chces zasufku filtrujici elektrinu z temelina? Taky se da koupit, a volu co si ji koupili je pomerne dost. Nebo chces koupit doslova ...ho..no? To se da klidne koupit taky. A prodava se. Prave proto, ze lidi jsou stado dmentnich ofci. Priste ta hra bude jeste rozbitejsi ... a prodavat se bude jeste vic. Protoze se 1/2 prachu z vyvoje presune do marketingu.
  • A pouceni zni ... hry nekupovat, natoz predobjenavat, neb to delaji jen magori co se nechaji prave tim marketingme oblbnout. Nebot marketing lze vzdy a vsude.
  • Na PC si jaksi muze kazdej zahrat temer vse za celou historii - tedy desitky tisic her. Jak rozchodim na PS4 gamesky z PS3? Aha, nijak ... Jak rozchodim na Xbox One gamesky z 360? Aha, taky nijak ... o starsich ani nemluve. PCckari nemaji duvod kupovat aktualni srajdy ...
  • Stredni trida si rada urve od huby aby milionari mohli koupit dalsi vilu na plazi co na tom ze nakupuji srance.
  • Pokud te enco takovyho bavi, tak to svedci o jedinem - nedostatcne prokrvovanem mozku. ne ze by takovych nebylo hromada ...
  • Já jo,LA Noire či Sleeping dogs se mi zdál horší než toto,když jsem si to zkusil tu hru a mohu to srovnat *4*
  • skvela hra, vsem doporucuji. spousty obsahu a zabavy :)
  • zkus se podivat na procesor, tam bude problem
  • sam ses kkot
  • MikeiXX
    Asi žiji v jiném světě, protože v běžném světě, když se prodá takové množství hry, tak je marketing skvělý. :) Více k tomu netřeba říkat, je to irelevantní.
  • Ozkoušel = dohrál a zkopíroval dalším 10ti kamarádům. Tyhle typy já dobře znám.
  • Kde jsi četl jakoukoliv zmínku o preorderu, d_bile?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit