Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeiXX
    Jasně, mně jde spíše o to šílené "hejtování", jaká je to bída. Úplně typická osmičková hra s obrovským potenciálem do budoucna.
    Mně se tohle cukání v autě dělo jen v případě, že jsem fungoval na 4GB RAM. S upgradem na JEN 6GB cukání ve měste zmizelo. Jenže tohle tvůrci avizovali, že na 4GB to nepůjde, tudiž to nejde brát jako negativum. A i většina známých funguje v pohodě. Nevím, jestli to je jen náhoda…
  • Kazda "prehypovana" hra vyvola i vlnu kritiky. WD rozhodne neni spatna hra, ale ani zadny zazrak - a to po herni ani graficke strance (coz vzhledem k narokum docela zamrzi). Co se optimalizace tyka, tak treba mne + dalsim dvema kolegum z prace se to cuka pri jizde mestem (navzdory fps, ktere se drzi nad 50) a pocitacem to opravdu neni. Tohle ale snad opravi patch, na kterem se pracuje.
  • Aneb herní svět se v pr*el obrací...
  • Uf, no jeste ze tak... nastesti jsem Te spatne pochopil *1* .
  • MikeiXX
    Pro mě je nepochopitelný ten extrémně kritický přístup k této hře. Marketing se Ubisoftu povedl, brand je maximálně zpeněžený a upřímně, ta hra není vůbec špatná, ba naopak! A jsem za ní moc rád, že má takové prodeje. Nevím, co každý čekal, jestli nějakého GTA killera apod.?
    a btw. už vůbec nerozumím těm kritikům s nadupanými stroji, kterým to nejde a kritizují optimalizaci. (viz. i problém u ženy, která zde hru recenzovala) Na 90 % je stejně vina mezi židlí a klávesnicí.
  • Jack1947
    Moment, já jsem neřekl že s nimi končím (to bych neměl co hrát) jen že už od nich )asi) nic moc velkého (mimo AC to snad nezvoraj *16* ) asi čekat nemůžu no. *3*
  • Tak toto je tragedie pro cely Ubisoft. Jack uz nebude stahovat jejich hry! Hruza, ktera bude jiste doprovazena masivni vlnou propousteni v Ubisoftu. *1*
  • Je to určitě děsně mrzí když za to stejně neplatíš
  • Mart9
    Na základě téhle hry? :D Jen mamlas od ní něco v posledních měsících očekával.
  • Odulin
    V preorderu nee...nejprve jsem stáhnul, zkusil a pak teprve koupil.
  • kennyB
    Ty děláš, jako kdyby na pc vycházel jeden desítkovej titul za druhým *1*
  • Spis bych tipoval, ze to kupuji zoufali pcckari jako horsi nahradu za GTA V....
  • Jack1947
    Má víra v lepší zítřky u her zdá se navždy umřela. Minimálně u Ubisranců. *13*
  • IMHO San Andreas je mnohem lepší příklad městský akce než GTA IV, minus grafika samozřejmě.
  • Asi to kupují zoufalí konzolisti, protože na "next gen" stejně bohužel žádná pořádná (lepší) hra není. *13*
  • Pro mě nepochopitelné *8*
  • Vrook
    Jasný.. tak hledač min je náhodou skvělej. Ale spíš jsem měl napsat, že se k soudu baví / nebaví dostávám hlubšim způsobem, než je přístup: Nevim mě to baví, tečka.
    Jinak u WD si stěžuju předevšim na to, že je to krásnej příklad toho, jak se společnosti, jako je Ubisoft, čím dál tim víc (a to už nějakou dobu) přeorientovávaj z kvality vývoje her na masivní marketing - právě na úkor vývoje. Ono logicky, kdyby udělali tu hru fakt takovou, jako všichni čekali, že bude, tak by stačila prezentace na E3, možná nějaký devblogy pro fanoušky a pak to dát pre-recenzovat největším herním webům. Prodeje by byly masivní tak jako tak. Ale u titulu, o kterym i vývojáři vědí, že to neni ta slibovaná next gen revoluční hra, prostě všechno stojí a padá na day one purchases. Proto takovej marketing.
    A to je otázka principů, nikoliv toho, jestli to někoho "prostě baví".
  • Jo jo, určitě se polepší. A pak za to budou chtít zase 60€ a vy jim je s radostí dáte. Ve třetím díle vychytají chyby z druhého a opět plná pálka, a tak dále... *6*
  • niceguyfromrussia.ru
    Tak funguje demokracia tak neplač
  • MARTASLJ19
    Túto hru už nič nezachráni pred ostudou. Keby namiesto toho hypu radšej vložili energiu do samotnej hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit