Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Hehe ten hype je ale sviň....já je zasponzoroval slušně řekl bych...koupil jsem to rovnou 2x (poprvé na PC a později PS4) :D Dobrý, ale doufám v promakanější 2. díl.
    • božínku... doufej no, pak kup zas 2x v preorderu... a když nic, tak napotřetí to určitě vyjde... by bylo aby nebylo, ne? :X
      • Kde jsi četl jakoukoliv zmínku o preorderu, d_bile?
        • sam ses kkot
      • Odulin
        V preorderu nee...nejprve jsem stáhnul, zkusil a pak teprve koupil.
  • Stredni trida si rada urve od huby aby milionari mohli koupit dalsi vilu na plazi co na tom ze nakupuji srance.
  • za mě palec nahoru.hraju a taky se parádně bavím tak jako už dlouho ne.souhlasím s Infeld
  • Jede to čistě na hype. Mi bylo divné, že se pořád neobjevují žádné pořádné recenze, ale teď už je důvod jasný. Moc tomu nepomůžou hráči, kteří hru buď označují za totální sračku, nebo naopak reagují na hatery a říkají, že hra je skvělá a bezchybná. Člověku, který na to čekal pomalu 2 roky, pak chybí konstruktivní kritika a často radši zůstane u původního plánu si hru koupit.
    • Psychotic
      Nejede to čistě na hype, jede to čistě na fakt, že nové konzole už vlastní 13 milionů lidí i přesto, že na nich skoro není co hrát. Hlad je nejlepší kuchař :-)
      • frantisek_nejezchleba
        určitě né čistě na tento fakt, imho furt převažuje ten hype (jak je možné, že šly koupit sběratelské edice ještě před zavedením značky? To je hype jako prase), každopádně souhlas, že pro „nové konzolisty“ je to balzám. Není to ale důkaz vysoké kvality hry, že jo...
    • A člověk, který řekne, že to je fajn hra, je hned za fanboye.
  • Já si myslím, že nejlepší video-recenzi na Watch Dogs měl stejně Conan:
    http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/conan-recenzuje-hru-watch-dogs

    Za všimnutí stojí, že člověk z oboru považuje námět hry za "ne moc šťastné řešení". Já se s ním ztotožňuji. Hackovat jedním tlačítkem.... Ubisoft nás má za vylízaný kebule, jinak to nevidím. A ty jeho servery by sežraly tolik proudu a vyprodukovaly tolik tepla, že by si tam mohl založit solárko.
  • ucho
    "že jde o novou značku hra výrazně uspěla" - čárka
    "které jsme zaznamenali v prvním týdnu od vydání jsou úžasné" - čárka
    "Kupříkladu rekordman v prodejích celkově, GTA V, se dostala na cca 11 milionů kopií za první den" - rekordman se dostal
    "Je pozoruhodné, že Watch Dogs překonala třeba Assassin's Creed III" - proč ne TEN WD?
    • Ataker
      Tak to ber prostě, že se baví obecně o hrách a to je TA HRA.
  • Povedzme si na rovinu, predajnosti Watch dogs dopomohol fakt ze GTA V vysiel zatial len na stare krabice.
    • Jack1947
      To je ale kec, vždyt to koupily hloupý lidé kteřý se nechali snadno obelhat planými řečmi a sliby.
      • To je pravda ale kupili to lebo je sucho
  • Gratuluju Ubisoftu za další povedenou hru a tedy i k odpovídajícím prodejům. Doufám ale, že dvojka bude lepší.
  • Mám nějaké divné tušení, že UBI vydává hry čistě stavěné na mé PC poslední dobou :D Hra mi prostě po celou dobu fungovala na výbornou. Celkem jsem se u ní bavil musím říci, něco by tam mohli vylepšit.
    Jinak jsem rád, že sem tam někdo hodí do světa i hru ala GTA. Každopádně za těch pár korunek klíč ke hře určitě stál.
  • celoush
    Chtěl bych být zase mladý a plný elánu nadávat na každou novou AAA hru od velkého studia. A nejlépe naprosto nicotnými či povrchními argumenty. *5*
    • co ti přijde povrchního na tak základní věci jako je technická stabilita (v tomhle případě nestabilita) hry teda nechápu ;-)
      • celoush
        nemluvím o všech, ale naprostá většina připomínek jsou často ... "dětinské hejty"
        • Vrook
          Právěže většina lidí si tu stěžuje na stabilitu, fyziku jízdního modelu a hlavně na srovnání toho co bylo avizováno skrz marketingovou kampaň a toho, jak hra vypadá ve skutečnosti.
          • A pouceni zni ... hry nekupovat, natoz predobjenavat, neb to delaji jen magori co se nechaji prave tim marketingme oblbnout. Nebot marketing lze vzdy a vsude.
        • detaily tvoří dnešní hry, pokud někdo ohlásí takový a makový detail a pak ho úplně pos*re nebo ho tam nedá mi porát nepřijde jako povrchní či dětinské, je to zklamání, je to nedostatek, je to chyba vývojářů, je to lež marketingu, na tom mi opravdu nic dětinského nepřijde :D spíše naopak, hejty sou oprávněné (marketing nebudu vysvětlovat), nebo jako hejtři mají držet huby a nic nehrát bo je všecko úplně broken ?:), jako jsou hejtři kteří například WD hejtují příběh (potažmo celou hru) aniž by tu hru hráli, ale to je opravdu jen minorita :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit