Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stoptrapnýmfrázím.cz
  • ono tohle presahuje krapet dal, nez jen rict... nehraj...ale nemam naladu to rozebirat..
  • Pěkné tělo. Protože jsem homosexuál, jsem taky trochu vzušený, ale proč mi tuto lehkou erotiku vlastně zasíláte? To rozhodně není pan Otm Shank.
  • nightborne
    westerado vycházel tak před tejdnem, mám ten pocit?
  • http://www.ronnie.cz/img/data/ctenari/galerie/img_38422_3401_287e03d_v.jpg
  • stoptrapnýmfrázím.cz
  • xH4wK
    fanboy is that you ?

    Ked sa vam tak moc pacia tieto kockovane hry a mate radi retro tak si chodte hrat MS:DOS hry na starych sunkach ktore urcite doma mate, zamasturbujte si nad tym ake krasne zvuky a grafiku to ma a bilion nudnych hodin gameplay vdaka bugom a starym ovladacim prvkom ktore umelo danu hraciu dobu predlzuju.. ale whatever, len s tym neotravujte uz vacsinu populacie..
  • VergiliusGrey
    Mě se sice tenhle styl taky moc nelíbí, na druhou stranu když se ti to nelíbí tak to nehraj. Tak jednoduchý to je.
  • Á, můj indický kolega. Zdraví slouží?
  • Budu hádat, z lesa se přiřítil retro pixelový sériový vrah, který znásilnil tvého tátu a zavraždil tvou mámu. Pod každý, doslova každý článek o nějaké visual-retro hře, musíš napsat, jak moc ti kazí život. Doufám, že se stejnou vervou chodíváš i do kina na představení, která nemáš rád a s vervou vykřikuješ, jaká je to sr*čka. To je ty vogo stejné šablonovité jednání, jako pod články na zpravodajských serverech. Jen zaměň termíny jako "zlodějská vláda, Kalousek, nepřizpůsobiví, židi z wallstreetu a komunistická EU" za "topinkovače, pc master race, kostičkované sr*čky, hater, fanboy".
    Učiňme přítrž frázím, prosím!
  • *1* *1* *1* výbornýý vtip, LOL ROFL. ty jsi skoro lepší jak Johnny Valda
  • V tom případě doporučuji použít párátko.
  • tak nekteri ji měli plne zuby hned jak tenhle indie boom zacal, nastesti uz po nem skoro nestekne ani pes..kazdopadne vitej v klubu:)
  • Mikit
    Této grafiky už mám plné zuby.
  • maros.goc
    to recenzujete aj staré hry z GOGu či ako?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit