Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm pamatuje tu jeste nekdo Colorado ze ZX spectra ? Vsadim se, ze ne *5*
    • jako byvaly majitel Didaktiku Gama, ano pamatuji :)
      • +1 *3* jeste jsem si vzpomnel na Gun Fight ( kaktusy, cepice a $$$ ).
        • Já si zase vzpomněl na Gunfright.
          • Gunfright spravne, ta pamet uz je mrcha.
            • *15* To Colorado jsem na yt ani prave uz nenasel. Jediny co si z toho pamatuju, ze se muselo vzdycky neco odpalit ve spravnou chvili dynamitem a ze jsem se u toho hrozne nasiral.
            • vonTossis
              Ale aspoň to poukazuje na to, že opravdu víš, o čem mluvíš a nechtěl jsi jen zahrát machra tím, že něco obdobného najdeš na googlu. *4*
  • Díky za info. Určitě vyzkouším. Pixelartových her není nikdy dost. Mikit vyjadřuje svůj názor. Je úplně mimo mísu, ale necháme jej při tom. Přehlíží fakta a statistiky. Dnes se vše veze na mohutné retro vlně. Lidi jdou a vrazí 60-120t. za retrobicykl, který jako by z oka vypadl tomu pradědečkovu. Pak si domů koupí retronábytek, do retrolednice koupí zásoby retrokofoly pustí si hudbu z retrohifisoupravy a na retroPC připomínající doby sálových počítačů si rádi zahrají nějakou novou retrohru. Retro frčí, můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat. *5*
    • To vis ze jo:) mel bys prestat pit tu retrokofolu abys nemel tyhle halucinace:)
    • To je fakt, tomuhle fenomému se dneska věnuje i řada sociologických studií. Žijeme v éře historického eklektismu (se všemi klady a zápory z toho plynoucích). Někteří autoři to dávají za vinu vyprázdněnosti neoliberálního kapitalismu.
  • PreidaQ
    Fajn recenze. Jenom jsem čekal, že se dozvím rozdíl mezi browserovou verzí hry zdarma a tou na steamu za patnáct éček, což se nestalo.

    Jinak stylizace se mi zrovna u takovéhle westernové hry dost líbí a skvěle k tomu sedí.
    • trochu viac questov, vacsia mapa, viac hratelnych postav, ktore sa daju odomknut aspon to som si tak na prvy pohlad pri hrani vsimol. Na druhej strane stale je to kratka hra a aj ked som sa snazil robit co najviac questov a flakat sa po mape tak mi trvalo tak 4 hodky to dohrat. Za tych 15e to nestoji, treba pockat na nejaku zlavu.
      • nightborne
        Ty hratelný postavy navíc nabízej trochu jinej pohled na příběh, takže to není uplně hraní toho samýho jenom s hrdinou s jiným skinem.
    • ono to neni zadarmo *8*
  • Corvus
    Recenzi jsem nejprve trestuhodně přeskočil. Potom jsem ale shlédl let's play Pavla s Petrem a ihned jsem listoval Gamesama, abych si recenzi doplnil. Hra nejen že skvěle vypadá a zní, ale je skutečně maximálně zábavná. Strašně se mi líbí cit, kterým je vše podané a ta spousta titěrných detailů. Vynikající věc.
  • Tyhlety pixelovy slunickovy indie hry ktery kazy herni prumysl kazdeho jenom otravuji. Ja bych vsechny ty internety a pocitace zakazal.
  • Mart9
    I Predator 2 z roku 1991 měl lepší grafiku.
    Vždycky mě nejvíc pobaví, když někdo o takové hře napíše, že má otevřený svět *1*
    • Je hezké slyšet, že máš radost z empirických faktů. Zřejmě se díky tomu v životě hodně nasměješ a to je zdravé.
      • Mart9
        Když se řekne otevřený svět, představím si GTA, nebo Mafii. A na obrázku toto :D
        To je to samé, jako když bych ti řekl, že mám doma Bugatti a pak ti ukázal model v měřítku 1:43 *1*
        • To neni to same. To by bylo, kdybys mel moderni bugatti v retro vizualnim designu.
        • nightborne
          To už je tak nějak tvoje věc, co si představíš, hele... můžeš chodit kam chceš po otevřený mapě, můžeš si dělat co chceš, je to otevřenej svět, ne =)?
          • Mart9
            Je to Bugatti? Je ne? :D Je to prostě směšný.
            • Mart9
              Ale já vůbec netvrdím, že to není otevřený svět. Akorát je směšný to o takové hře říkat, když už před 13 lety vyšla naprosto špičková Mafia.
            • Tvá argumentace je chybná. Open world hra není charakteristická vizuálem, ale právě otevřeným světem. Chápeš jaký je rozdíl mezi těmito dvěma kategoriemi? Mám ti udělat myšlenkovou mapu?
  • Co je to za p*covinu davat si sem reklamu na predplatne vlastniho casopisu a zrusit diskusi. Chtel jsem se na neco k tomu predplatnemu zeptat. To je spatna firemni komunikace. Takhle jsem si akorat rekl n*srat a zadne predplatne.
    • Blue.Shark
      U PR sdělení nikdy nejsou povoleny diskuze. Level má navíc vlastní web. S dotazy zamiř tam.
      • PR diskuze nepovoluje, protože neradi čtou jak jsou zbyteční otravní.
    • Mart9
      Tak určitě....
      Pokud se chceš zeptat, napiš rovnou email redakci.
  • Uz by ty pixelart hry mohli vazne jit dopr... bylo to zajimave kdyz jich bylo par, ale ted je to spise otravne a kolikrat zajimave koncepty se nakonec zabiji pixelartem. Ani hry z roku 1989 nevypadali takto takze tu nejdeo zadne "retro". Mnohem radeji bych jako navrat k retru uvital grafiku klasickych coin up her (golden axe, AvP, street fighter...) Starych adventur atd, tyhlety kosticky uz to vazne prehaneji.
    • Mart9
      Nejhorší je, že ten "pixel art" tam nacpou, protože neumí nebo nechtějí udělat nic lepšího.
      • Me pripada krasny, treba uvodni scena jak bezi za buvolem a pak na nem jede zpatky je kouzelna... Nebo obecne krajina ma paradni atmosferu. A ted kdo nas rozsoudi, hmm? *3*
        • Nejspíše lékař, jestli ti tohle příjde krásný... *3*
      • fallanga
        Tohle vyhlašuji nejomezenějším názorem v diskuzi.
        • jenze ono to tak v 90% proste je. S normalni grafikou a nemusela by byt ani "3D" by bylo daleko vice prace a musel by to delat nekdo, kdo umi kreslit. Tyhle pixelove hnusy muze delat i ten, z ktereho uciteli kresleni vstavali vlasy hruzou.
          • Blbost... správný pixel art není o nic lehčího než 3D, naopak 3D za tebe řeší největší výzvy grafiky (svícení, stíny, perspektiva), do toho navalit přehulený bloom a plebs jako ty je happy, sice nevidí ani prd, ale mají to 3d...
          • naopak je s timhle mnohem vic prace. westerado je opravdu potreba videt v pohybu.
        • Mart9
          Bez udání důvodu nemá tento komentář smysl. I pixel art jde udělat pěknej, ale evidentně nechtěli.
        • Omezenost je Mart9ho druhe jmeno.
        • tak to ti gratuluji k výhře! *3*
      • me zas prijde usmevne, ze kdyz vyjde hra v pixel artu, tak se kazdy ihned rozplyva, jak je to genialni a graficky v podstate super apod, a kdyz vyjde hra v 3D a engine dane hry neni uplne na spici , tak uz je grafika hned v minusech. Jako samozrejme ze o grafice to neni, ale napr kdyz designuji mpau do nejake indie hry, tak to neni zrovna nic tezkeho (vlastni zkusenost) zatimco kdyz delate mapu do 3D hry, tak mistama to je celkem zahul, napr GTK Radiant pro hry bezici na idTech 3 enginu. A nazor vyse ohledne retra v podobe coin-up her je hodne trefny, tohle je retro, ne hry, ktere se na retru jen vyvezou. A pokud bych mel pouzit stejnou formulaci jako autor recenze, tak se da rici, ze je retro a RETRO.
        • Kecy.... bullshit jeden vedle druhého.
        • Mart9
          Hlavně je pixel art a hnusnej pixel art. Tato hra má hnusnej pixel art.
  • Buďte rádi za pixel art. Dá přeci vyniknout těm dnešním "vkusným" omalovánkám *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit