Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Sice ne ženská ale Hitlera celkem hezky spravily v Preacheru.
  • Vidlec
    Zajímalo by mě, jestli na Lindu někde narazíme :D
  • readyxx
    at ma treba knira hl kdyz bude hodna na deti :D
  • spis Renate Rychter
  • MickeyMutant
    Wolfenstein Zwei: Der neue Koloss zeigt das Leben in Nazi besetzten Vereinigten Staaten.

    Wer weiß, wie die Welt würde aussehen, wenn die Staaten der Achsenmächte den Krieg gewinnen würden. Im Jahr 1962 Philip K. Dick in seinem Buch Der Mann im hohen Schloss brachte uns ein grobes Bild der alternativen Geschichte, als er die geteilten Vereinigten Staaten zwischen Nazis und Japanern darstellte. Vor zwei Jahren wurde das Buch in eine ziemlich anständige TV-Anpassung umgewandelt, die aus zwei Serien bereits besteht. Der neue Kurzfilm von Wolfenstein Zwei: Der neue Koloss zeigt, wie die Unterhaltungsindustrie in einer solchen alternativen Geschichte arbeitet*5*
  • Coffin.Corner
    S blonďatým knírkem...
  • Bude to urcite parada. Tie zbrane zeriem :)
    Doprdele pre tie uzasne zbrane je ta hra stvorena na multiplayer.
    A zase nic :-/
  • jj Helga fon Bulof *14*
  • nightborne
    Což o to, o barvu vlasů, latex a BDSM bych se nebál... ale kdo ví, jestli to budou slečny...
  • sehr gut
  • bukrr
    Nevím jak latex, ale blondýny to budou stopro.
  • jen pokud mě budou převychovávat nějaké sexy blondýny v latexových SS S/M uniformách
  • Video super ... proste pravej Grammar Nazi :D
  • Wünderbar!!

    Týden převýchovy!
  • Autoři jsou švédi, kteří pokračovali v nadsázce a alternativní historii před tím, než ta 'domácí propaganda' vůbec začala.
  • Němci vyhráli válku, rozdělili si US a 'pokračovali' ve vyhlazování světa včetně planet. Je vidět, že autor je američan ovlivněný domácí propagandou. Alternativní historie jak poleno. ;D
  • Pro mě byl wolfenstein docela příjemné překvapení. Takhle nějak jsem si představoval pokračování Duka a dost mi ho i připomínalo hlavně ve variabilitě prostředí. Do dvojky určitě rád půjdu *14*
  • Na co narazis?
  • uaxpk
    Parádní reklama.
  • wunderbar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit