Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    No ja sem pres vseobecny nadseni nedohral ani jednicku, skoncil sem u toho velkyho robota.
    A tohle me vubec nelaka, to uz nema s Wolfem nic spolecnyho, delaji z toho saradu a politickou agitku, a zesmesnovani Nemcu, opravdu to byli takovy hlupaci, , ani nahodou, technicky nejvyspelejsi narod sve doby.
    To nemuzou udelat normalni strilecku, z trochou tajemna bez tuny cutscen a strasne cool postav... asi uz to dneska nejde
    • Ako keby taky nebol uz aj Wolfenstein 3D ze?
    • ringmancz
      :facepalm: asi jsi slepej a dutej, protože to jinak není možný. zesměšňování v čem? když tady vyhráli válku a obsadili USA? agitka? tak jsi asi jeden z těch, co se jim hra nelíbí, protože chodíš po městech s loučí, vykříkuješ hesla a děláš určitý gesta rukou, ne?

      a že to nemá nic společnýho s původním Wolfem? já nevím... dohrál jsi ho někdy vůbec?
    • ZvacA
      Vážně? Wolfenstein zesměšňuje nacisty? A tak dobrý no.

      A to jim nepomohl ani Áda v nejnovějším modelu nejvyspělejšího robotického obleku, ani ti pitomci od SS, co nedokázali ukočírovat svýho Ptáčníka a jeho noshledy odkudsi z pekla. A pořád jim ten jejich plán kazí a kazí jeden národností Polák. Je to smutný a politický až hanba no ty voe, už od roku 1992.

      Příteli, prosím tě....
    • jamar28
      "technicky nejvyspelejsi narod sve doby" - Co tím myslíš? To se mi nějak nezdá.
      • Lukass
        Rakety V1, a V2, Tiger, Panther. Pokusy o postaveni tanku jako trena Maus, dela Gustav, nejdokonalejsi ponorky, prvni stihacky atd. Uz chapes?
        • jamar28
          Z toho bych uznal max. ty rakety, s přimhouřenýma očima proudová letadla (protože spojenci je začali produkovat velmi brzy po Němcích a byla kvalitnější) a ponorky. Tigery a Panthery se dost přeceňují a jako nějaký vrchol techniky bych je vůbec neprezentoval, protože byly strašlivě poruchové. Věci jako Maus byly nepoužitelné hovadiny. Na druhou stranu Němci zoufale zaostávali zase v jiných oblastech, třeba nebyli schopni téměř po celou válku postavit pořádný strategický bombardér. Britové zase excelovali v radarových systémech a počítačích, každý národ měl to svoje. Němci určitě v některých oblastech dosáhli nadčasové úrovně, ale že by to byl technicky nejvyspělejší národ své doby...
  • Jack1947
    Já nevím spíš bych dal 7,5/10

    Udělali z toho trochu jinou hru kde na vás nalítávají nepřátelé po desítkách a sundají vás kolikrát ještě než je uvidíte vůbec *7* Ne takhle si nepředstavuji vybalancovanou obtížnost kdy na medium je to ještě nic moc a konečně na can i play daddy ? se to dá přejízt bez problému. Potom tak klasická rakovina najít a zabít si nácky díky nějakému kodu enigmy ( když je teda rozluštíte)

    Hra po dohrání pokračuje tak kdo rád všechno finišuje na max má možnost...

    Hitler pobavil celkem a závěrečná "mise" taky nebyla špatná.

    Na FPS až příliš moc ukecané a jak již jsem psal radši bych hrál než čuměl co minutiu na nějakou cutscénu. Oni i ty Ubervojáci s raketomety se ke konci začli zajídat... Hw optimilizace zlobila hlavně venku... kdy to lítalo zajímavě uvnitř budov i do 60fps.
    • No jo, 7,5/10 a 8/10 ...to je rozdiel triedy ze
  • TheGGG
    hmm názor na novýho wolfa zatím tak na půl, hru jsem ještě nedohrál, dávám si s každou hrou načas, ale zatím teda trochu rozpačité názory. Design nepřátel a gunplay opět perfektní, ale BJ je v tomto díle už úplně nesnesitelný oc*s, tvůrci těžce tlačí své politcké ultra-levicové agitky a některé postavy jsou přímo nesnesitelné. Osobně na těchto nových wolfech nejvíc miluji design nácků a nejraději bych ho viděl v nějaké hře ala CoD, s epickými bitvami s tunou NPC na obou stranách. Jinak se ale těším na ty DLCčka, tam už budou jiný postavy. Jinak grafika a textury nic moc, hraju na PC a občas je to takový majzlí... BTW: hra je prý pekelně prolezlá bugy a crashuje, ten problém jsem zatím neměl, ale spousta lidí na steamu ano, taky je prý dost krátka... tvůrci samozřejmě všechna špatná hodnocení svádí na KKK a neo-nacisty... *1* *1*
    • Hm, proc se mi podle stylu psani a obsahu zda, ze theGGG a jack1947 je vlastne jedna osoba?
    • Jack1947
      Ty crashe byli nekompatibilníma Nv ovladačema s 38.88 to jede jak víno *3*
  • Já tady dovolím nesouhlasit, ta hra je 6-7/10 maximálně. Hodně průměrný level-design (občas fakt hodně špatný, občas lepší, prostě hodně kolísavá kvalita), nudné zbraně, kterých je alespoň málo (to samé platí o nepřátelích) a dost unylá gunplay celkově. Problém je také v tom, že je to vlastně hrozně krátké. Celá hra víceméně na death incarnate, delší zákys jen v soudní místnosti a za necelých sedm hodin konec. Finální boj jsem ani nepoznal, že je finální. A to jsem se fakt snažil sbírat všemožné, zkoumat apod.

    Co mě ale štve nejvíc, je naprostá absence toho parádního nacistického okultna, kterým byly předchozí díly protklé, či alespoň nějakou trošku tajemnou a temnou atmosférou. Tady není ani slechu, ani vidu. Za to však dostáváme dost mizerný humor. Wolfenstein byl vždycky "over the top" ale nikdy nezašel do trapnosti. U nového dílu už podle mého do ní zachází a to opakovaně. Je to subjektivní, ale za mě ano. O určitém politickém narativu, který vám cpou autoři do krku všudemožně už bylo napsáno dost, to netřeba zmiňovat.

    Věčná škoda, věčná škoda.
    • Na Steamu má hra mimochodem přesně tolik, 6/10 (66%).
      • Faktická - 66% je asi spíš 7/10 než 6/10. A stáhněte si už všichni ty ovladače 38.88, nebo jak je to značený, ať už nikdo nemusí plkat o optimalizaci.
      • A dost tomu prispiva spatna optimalizace, respektive nekomu to jede v poho, nekomu ne, asi jako AC.
  • Odulin
    Správná Střílečka.:) Příběh nadprůměr. Občas trochu brzdí to sbírání, který by mohlo být citlivější...ale jinak celkově fajnový. Oddechovka. Nedovedu si rychle představit, jak líp moderně ztvárnit Wolfíkův odkaz.
    • Tak mohli tam treba pridat okultizmus a magii, dale mi tam chybeli takove ty fatality jako v Doomu a treba by Blazko mohl dostat nejaky mech oblek (neco na zpusob Dreadnoughta z W40k) v kterym by siril mezi nackami opravdovou skazu. Napr. by prochazel stenami v znicitelnem prostredi, trhal by je na kusy, zaslapaval do zeme atd.
      Ale jednodussi je spravit koridorovou strilecku s tupou AI.
      • TheGGG
        blbánku, dorážecí fatality tam jsou, to by jsi věděl, kdyby jsi to hrál.. včem by byl nějaký trapný velký robot zábavnější? už tak je to až moc over the top a nedá se to brat vážně...
        • Ses blb takze ani nebudu reagovat.
          • TheGGG
            to bude nejlepší blobe... *3*
  • ringmancz
    metacritic 88/100, seems legit
  • Baví a to je dobře
  • Sledoval jsem vetsi polovinu hry na streamu a analyzoval AI. Prislo mi ze je naprogramovana stylem vidim/nevidim Blazka, rozebehnu se k nemu, pripadne se kreju a strilim. Cili velice primitivni. Navic jsem si vsiml ze maji zakomponovanou jakousi prodlevu, cili zacnou strilet nebo zvedat zbran az s jistou prodlevou (mozna sekunda nebo pul sekundy). Logicky, aby mel hrac proti te presile aspon nejakou sanci.
    Nevim, v dnesni dobe bych cekal vic. Nejakou koordinaci a lepsi AI, ne jen tupe nabihani pred vasi hlaven a opozdene reakce.
    • Raději svinské nepřátele, než spektakulární ubermany, roboty a výbuchy. Ale o tom myslím až na jedinou vyjímku (RtCW) Wolfenstein nikdy nebyl.
    • Na co lepší AI, dětem stačí 4k.
  • Chtěl bych si zakoupit hru,ale prý nefunguje na AMD HD 5800/6900 ,mám HD 6950 2gb ramm.
    Nejsou nové ovladače a vulkan podpora, tak nevím.
  • KronosDeret
    Předně, opravdu se těším až opraví všechny ty drobnosti co tomu kazi tempo, třeba manuální sbírání, které často nereaguje a ve frenetické akci je to o zlámání prstu nebo klávesnice. Jinak musím říct že se mi to opravdu libí, že to umí být hutné a vážné a zároveň groteska nebo skeč. Ty průpovídky nazi hlídek o agresivitě odpůrců nazismu jsou prostě fenomenální. Umí skvěle motivovat hráče s rozkoší kosit zástupy nepřátel, protože těží z frutrací nad zkoubností ideologií a myšlenek, které k čisté dokonalé říši vedou. Občas je to až karikatura, ale vždycky s nezdravým mrazením v zádech, že bezskrupulozní dav je schopen skutečně všeho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit