Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsou ve hře maďarské Turány? To jsou v podstatě licenční českosloveské tanky a navíc byly skutečně ve větších počtech využívány. Ty bych rád viděl ve Warthunderu. Nechápu ty jejich myšlenkové pochody, dají tam kolohousenku a poválečné hovadiny či tanky jen na papíře, ale vynechají LT-34? Již dávno jsem přestal chápat tu jejich politiku přidávání tanků. Kdyby to byl jedinej problém wargamingu...
    • Kdyz uz se ptas, tak Turan by se mel objevit v nekterem z dalsich patchu, jako nemecky tier 5 premium.
      Konkretne to bude prototyp Turan III vybaveny 75 mm kanonem.
  • Sa mi na videu páčilo, ako otáčal delom skrz časť vagónu, či delo strčené v prdeli iného tanku keď sa tlačili *14*
    • A to se ještě občas pásy zaseknou v zemi a tank má smůlu *4*
  • *1* new physics *1* pridavaju do hry to co uz ina hra davno ma *1* *1* *1* len v tej inej hre to vyzera realisticky, ale pri wot je z hry skoro need for speed / micromachines a toto este niekto nazyva tankova hra *1* *1* *1* *1*
  • No mi WOT vyhovuje, war tunder je sice pro linux, ne jen pod wine, je realnejsi, ale tolik me nebavi, naopak me bavi WOT.

    Takze je to vec nazoru. Co se map a terenu tyce, tak ten noob zde nema pravdu ;-)) je tam jen vice lepsich hracu nez je on, to je cele.

    Ted jsem hral hru, vse jsem naspotoval a noobove se mi krcili v rohu mapy ... no to nas* takze kamikadze a jede se dalsi kolo ;-)))
  • Vojta_Ilavsky
    Asi to zase na chvilku zapnu koukám. Tohle mě vážně potěšilo. Jenom ta doba neurčitá.
  • Je to super nápad, já sem z Plzně, takže takové mapy určitě uvítam:) *5*
  • Nutno dodat, že Škodovka v Plzni byla rozbombardována americkou armádou AŽ po skončení války stejně jako část čtvrti Slovany. Zdůrazňuji jen proto, že se stalo zvykem dějiny v poslední době ohýbat..
    • A ty jsi toho živým důkazem *3* Poslední nálet na Plzeň byl proveden 25.dubna 1945! 6. května osvobodily Plzeň jednotky americké (a belgické) armády a 8. května oficiálně válka skončila. Tak si to prosím zaznamenej, ať dále neohýbáš historii *3*
      • Válka skončila trochu později, ne? Nebylo to den po tom co začala? Bez pár let tedy...
        • Zapomněl jsem dodat, že v Evropě (dost podstatné). Protože máš pravdu, proti Japoncům se bojovalo až do srpna
      • ze jim na to jeste skacete *1*
    • Inquisitor
      Dějiny píšou vítězové.
    • Magister_Peditum
      Jak po konci války? V dubnu se ještě bojovalo. Jinak historie se ohýbá už dost dlouho (tipuji několik tisíciletí...).
    • Dejiny se ohybaj uz docela dlouho a rozhodne se to netyka jen posledni doby :D
  • Pro me zustavajinejlepsi tankove hry Svycarske Combat Mission od Battlefrontu, jenze to je zanrem strategie. Uz by to nejakeho kvalitniho nastupce Panzer elite chtelo. Skoda, ze tu nevysly Steel fury.
    • Kr.Pa
      za 110 dolarů
    • Magister_Peditum
      Nejlepším tankovým simulátorem je Steel Beasts, ale to je vlastně simulátor, na kterém trénují i vojáci. A je pěkně mastný.
      • Souhlas. A pro historické příznivce bych si dovolil poukázat na T34 vs Tiger.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit