Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ani rok neubeh a z 12 milionu je deset tak co tve akcie? jeste ze vysel SC2 *1*
  • Počet předplatitelů stoupá úměrně s demencí lidí. Hodně sladkostí,soli vede k demenci. Už dorůstá další generace TV dětí a WoW je tou nejlepší zábavou. Pánbů zaplať, že se tyhle dementci stahují přávě tam a nezasírají ostatní MMORPG, kde je o poznání vyspělejší komunita. Pozdravuji borce z DT a podobných......ehmm. Užijte si další datáček pro opičky.
    WoW smrdí:-) *12*
  • Nee, mam jich za par korun :-) jen ze to vypada dobre s ACTIVISIONEM BLIZZARD :-) Je sranda pokud jsi profesional v jinem oboru, ale v mladi jsi hral tak pretahnout minulou zalibu a vasen do sveho profesniho zivota, ne? Jestli chces tak Ti taky nejaky koupim - za 11$ je to za babku.
  • a sem to pises, aby jsme rekli WOOOOOOOW? :D:D:D:D
  • Drzim akcie ATVI - tedy Activision Blizzard a doufam, ze to poleti poradne nahoru :-) Vse tomu nasvedcuje.
  • no rekneme si to takto, stejne mnozstvi lidi urcite bavi i pokemoni. Miliony lidi maji radi mcdonald, ale muzeme o techto vecich rict, ze jsou vynikajici. Asi tezko .)
  • mluvis jak nekdo z BD :)
  • Hned mi bylo jasne od zacatku co tu bude za komentare :D Cca 99-99.7% z vas prave wowko nehralo ( jasne pro nekoho je wowko 24/7 farmeni, pro dalsi jen hc dungy ci pvp atd ). Wow je aspon pro mne vyzva co nejdrive zabit novy kontent co blizz pripravi, a pak travit jen 3hodiny hrani tydne farmenim epaxu :D Ale nejlepsi chvile u mne jsou pri treninku noveho kontentu :)
  • Ukaž jiný MMORPG, který baví 12 milionu lidí :D
  • Ja par lidi co hraji WoW od zacatku znam :) A zajimave je, ze vsichni to s hranim maji podobne, dokud byla vanilla, tak hrali celou dobu, po BC hrali asi rok a pak zacaly prestavky, jak vysel LK tak zase hrali tak rok a ted maji prestavky, kdy se sejdou treba jen jednou tydne (ci mene casto ) na ICC / RB a cekaji az vyjde Cata ... proste tim chci rict, takova hra se neda hrat vkuse, ma jit o zabavu, kdyz uz hra neni zabavna, je potreba spocnout...
  • 90% z kolik lidi? Z pár tisíc? :) To je oproti tem několika milionům hráčů WoW docela nic.
    Podle něčeho takového bych se teda hru hodnotit neodvážil :)
  • /cast sarcasm
    velmi užitečný koment
    /stop casting
  • Porad jsou zde RP realmy, kde si muzes najit nejakou hc rp guildu a tam si komunikace uzijes az az.
  • Jo. Hrál jsem to 2 měsíce. 1. měsíc okouzlení, další měsíc otázka co dělat dál.
  • Doporučuju otestovat AION, po 4 letech hraní wowka mě tahle hra naprosto okouzlila.
  • Hráčů co to hrají od začátku je stále dost podle mě víc jak těch nových, nehledě na to že ti co přestali hrát se chtějí teď z novým datadiskem zase vrátit, takže koncem prosince bude mít blizzard už 13 milionů *3*
  • Baví 12mil. a nebaví zbývajících 6,4 miliard :D
  • /sign
  • Ale ani se mu nedivim, ze to zapichnul. Ten trial ti moc nenabidne-zadny obchodovani, zadny party pokud te nekdo nepozve a v podstate ses furt v jednom regionu a questy docela nuda. Blizzard je sam proti sobe, ze to tak omezuje, protoze limit 10 dni bez dalsich omezeni by uplne stacil.
  • no jestli si to zapíchnul na desátym levelu v trialu tak nemužeš říct hrál sem wow ... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit