Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aspon pak bude čas na to vid :)
  • A skoda... cekal bych, ze uz bude hracu ubyvat. Ale ono to tak ve skutecnosti je. Na jedne strane ubyvaji ty stary, akorat ze je zastini ti co z druhe strany pribyvaji - tech je totiz vic. Taky sem hral od zacatku, ale uz to nehraju pres 2,5 roku. Nebavi proste. Asi jsem z toho vyrost. A lidi kteri hraji doted od zacatku je uz strasne malo. Snad ani nikoho takovyho neznam. Jinak, nikomu to neberu, tato hra je jako celek fakt mistrovsky udelana. Pokud bych mel rict, tak asi sem nikdy nehral nic lepsiho.
  • Co bude dál? No přece Diablo 3:-))) Já (nevím jestli bohužel) mezi 12 milionů "vyvolených" nepatřím. Od čistě PVEčkového Lord of the rings online jsem přes trial verzi wow a AoC nakonec zkončil u Warhammeru online. WoW trial je asi to nejnudnější MMO, co jsem měl tu čest si zahrát(i EQ2 trial či AOC trial mne bavily mnohem více). Plná hra je jistě o něčem jiném, ale trial je asi to, co mnohé hráče odradí. Na 10 lvl rangera jsem WoW trial odinstaloval.WoW nemá pro hráče orientované z větší části na PvP moc co nabídnout, tak jako třeba L2 nebo v tomhle ohledu bezkonkurenční WAR online.
  • Naprosto souhlasim. Kvalita zazitku z WoW a jinych MMORPG je podminena hlavne tim s kym hrajete. Samozrejme tam taky musi byt co delat, ale kdyz neni s kym, tak nebavi nic. WoW questovani pro jednoho hrace je katastrofalne nudny. Prvnich 15 levelu nez muzete pouzit dungeon finder je proste utrpeni. Ale kdyz najdete nejaky dobry guild normalnich lidi, co si pomahaji jak muzou a mate par stalych particek do instanci, tak je to super. Skoda, ze Blizzard neumoznuje pridat do friend listu i lidi z jinych serveru...preci jen to dost rozkatulkuje onu 12 milionovou zakladnu.
  • kostejnesmrtelny
    Myslím, že jsi to shrnul celkem realisticky.
  • kostejnesmrtelny
    O tom to právě je, že kam bys ho dal ty je úplně jedno :)
    Důležitý je, kam by ho dalo těch 12M lidí *5*
    Jo, a pochybovat o tom, že WoW je tahounem MMORPG žánru může leda idiot. Můžeš tak nanejvejš zpochybnit, že tomu odpovídá kvalitou, ale i to je v podstatě irelevantní.
  • viem, ze vela zvas je blazon do WOW, zo zaciatku som bol nim ocareny, ale akosi, hm, no ako to tu povedal predmnou Grifus, (hovorim o sebe) zacal nudit, skusal som vsetky tie moznosti, ktore sa tu uz nacrtly, ktore vo wow mam aj napriek tomu, my to pripadalo nudne, asi je to mnou a asi L2 stravenym od C2 az po Kamael, potom sa my zial znudil aj L2, momentalne ma celkom chytilo Runes of Magic, viem, ze je to celkom ako WOW, hlavne co sa grafiky tyce a viem, ze je to free, ale viem aj to, ze ma to zatial celkom bavi a som spokojny, nie som nejaky extremny MMORPG player, ale z casu na cas si rad zahram a teraz som uviazol u tohoto, kym nevide aj v europe aspon open beta, Vindictus, ta hra vyzera bozsky aspon co sa obrazkov tyka aj co sa tyka videa
  • A jaký jsi měl pocit z killu nejtěžších HC bossů? Když už nebylo co dělat.
  • Při aktuální rchlosti vývoje Blizzardu si na Starcrafty MMO počkáš do důchodu *4*
  • WoW rulezz, sice ted je muj učet frozen ale jakmile vyjde Cata tak novej content určitě projedu ... hraju to proto, že prostě si člověk muže vybrat jestli horda nebo alíci, dále různé rasy, jestli raidovat nebo pvp, navíc obrovský herní svět, lítací mounti, atd. Hrál sem warcraft 3 i frozen throne, wowko hraju od dob kdy nejtěžší raid byl BWL a battlegroundy nebyli cross-server a asi sem si vybudoval vztah k hernímu světu a mytologii. Ostatní hry mi přijdou hrozně mělký. Co se týče grafiky tak si myslim že je velmi funkční. K čemu supr real grafika když pak animace panduláka stojí za starou belu a při chůzi něbo běhu vypadá jak nějakej pacient. Doufám že se někdy dočkám onlinovky na náměty Starcraftu ...
  • to vis ze jo, vem pastelky a hraj si to svoje, nam druhym nech co bavi zase nas...
  • presne je to picovina cos ted rekl , jak uz nekdo psal 300 utratis jak prd nekde v hospode nebo i jinde. zadna zavratna castka to neni za tu porci zabavy a zabavy s prateli z gildy.. proste WoW vyhrava
  • wowko uz nehraju, začatky byly fajn (dwarf hunter) pak sem objevil pvp. pak sem udelal par postav na lvl 80 trochu delal instance a pak konec uz tam neni co delat.
  • lolz u suck l2p
  • Age of Conan byla tragédie, jinak obecně problém MMO je v tom, že lidi spolu ve hře nehrajou, nekomunikujou jen tam běhaj a mlátěj příšery což se dá dělat klidně i v normální hře..
  • kde by si ho dal/nedal ty jedno ..ja WoW uz nehram,, ale faktom ze je WoW je z celkoveho hladiska zatial najlepsie MMORPG (dostupnost, zabavnost.. bla bla. ...) .
    jedine MMORPG ktore sa mi okrem WoWka paci je Lord of the Rings Online ..ale to zas kvoli predlohe a kvoli tomu uzasnemu svetu Tolkienovej tvorby (to je samozrejme len moj osobny nazor :P :) )

    je ale dost mozne ze Star Wars The old Republik by sa mohol stat obstojny konkurent WoWku podla mna ma na to potencial. ... no ale ci to tak bude uvidime len neskor :)
  • Lineage II rulezzz... *2*

    Nikomu neberu ony nejhranejsi "omalovanky". Jen je celkem zvlastni, ze 90% lidi, ktere sem poznal trochu vic pri hrani L2 a zkusili WoW, se driv nebo pozdeji vratilo zase zpet. A to s tvrzenim, ze je WoW po par tydnech / mesicich hrani (jak u koho) uz nudi (a to vic nez nekolika-lety grind v L2).
    Tim samozrejme nerikam, ze je to spatna hra anebo horsi nez ta nebo tamta. Jen asi nebude uplne vseho tak ruzove. *3*
    Nicmene, kazdemu co hrdlo raci. U me to je do vydani tretiho dilu, L2 Freya.. *5*
  • Ano, přesně tak jsem to myslel. Nevadí mi finanční úspěch Blizzardu, sám jsem WoW asi rok nebo 2 hrál. Ale v dnešní době to chodí tak, že investoři zkoumají WoW a způsoby jak z něj těžit. Kdyby WoW začínalo ztrácet hráče, byl by to jasný signál, že lidé už chtějí něco jiného. Tímto tempem se žádné velké revoluční/inovační MMO nedočkáme. Guild Wars 2 by mě mělo uspokojit po estetické stránce, ale víme jak instancované to bude. Ve SW:TOR nemám důvěru, podle mě to bude dost povrchní, ale nechci soudit před vydáním.
  • U MMO je dulezite, aby vse dosebe zapadalo a fungovalo. Je tu spousta MMO se super napady, ale k cemu to je, kdyz jako celek nefunguji. WOW hraje tolik lidi, protoze ze vsech dostupnych MMO jako celk funguje dobre a co se tyce hratelnosti je pred konkureci daleko vepredu. Blizzard tohle proste umi, je to videt na vsech jejich hrach. Vetsina hracu WOW samozdrejme zkousela i jina MMO, nikdo nevydrzi hrat 5 let jednu hru, ale k WOW se presto z nejakeho duvodu stejne vrati a s datadiskem se jich vrati hodne.
  • WoWko ma (aj vdaka slusnemu prijmu firme) jednu velku prednost, ktoru ostatne MMORPGcka nemaju. Pravidelnu starostlivost o herny svet, pravidelne pridavky, bohaty kontent. Ak je hra bez poplatkov, tazko takuto "statostlivost" ocakavat, alebo maju zase smolu/nezaujimavu hru a z nejakeho dovodu neprilakaju dostatok hracov.
    Ak sa tu niekto smeje z nenarocnosti engine-u, tak zjavne nevie co pise. Mne uvedeny 'cartoon' styl sice tiez nesedi, ale hra je robena tak, aby dokazala zobrazit velke a rozlahle oblasti, mnozstvo hracov na jednom mieste a zvladlo ju co nasirsie spektrum pocitacov a svojim stylom zaujala aj bezne nehrajucich ludi. Klobuk dole pred Blizzardom, pretoze mnoho firiem tu robi ramena so svojim ultra realistickym enginom a zachvilu to konci pre nezaujem.
    Samozrejme, mozete si nastavit aj navyssie urovne detailov a potom je to uz poznatelne narocnejsie. A s kazdym dalsim datadiskom sa aj graficka stranka zlepsuje.
    Takze, ak niekto moze hra nieco vycitat, tak snad urcitu stereoptypnost ak sa dostane az k end-game kontentu a graficky styl, ktory nie kazdemu sadne. Ale na druhu stranu, za vybrane poplatky sa Blizzard stara o stale spestrovanie sveta novym pribehom, kontentom a v neposlednom rade aj slusnym osetrenim cheatovania, co je problem mnohych hier.
    WoW je proste fenomen a neviem si predstavit, co by ho mohlo prekonat. Ak vobec niekedy nieco.
    A to pisem ako obcasny hrac.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit