Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Počet předplatitelů stoupá úměrně s demencí lidí. Hodně sladkostí,soli vede k demenci. Už dorůstá další generace TV dětí a WoW je tou nejlepší zábavou. Pánbů zaplať, že se tyhle dementci stahují přávě tam a nezasírají ostatní MMORPG, kde je o poznání vyspělejší komunita. Pozdravuji borce z DT a podobných......ehmm. Užijte si další datáček pro opičky.
    WoW smrdí:-) *12*
  • Hráčů co to hrají od začátku je stále dost podle mě víc jak těch nových, nehledě na to že ti co přestali hrát se chtějí teď z novým datadiskem zase vrátit, takže koncem prosince bude mít blizzard už 13 milionů *3*
    • mluvis jak nekdo z BD :)
  • Hned mi bylo jasne od zacatku co tu bude za komentare :D Cca 99-99.7% z vas prave wowko nehralo ( jasne pro nekoho je wowko 24/7 farmeni, pro dalsi jen hc dungy ci pvp atd ). Wow je aspon pro mne vyzva co nejdrive zabit novy kontent co blizz pripravi, a pak travit jen 3hodiny hrani tydne farmenim epaxu :D Ale nejlepsi chvile u mne jsou pri treninku noveho kontentu :)
  • bohužel se WoWku finančně stále daří, snad alespoň Guild Wars 2 přinesou trochu svěžího vzduchu...
    • Proč bohužel???
      • Protoze se tim zmensuje docela podstatne trh pro ostatni a mensi trh znamena min penez a to znamena min napadu.
        Zkus si vzpomenou u ktery MMORPG hry sis rekl/a: WOW, tohle je uzasny. Ja sem slital jen nad WoWkem, EVE a Guild Wars. To za 10 let MMO her neni zrovna moc casti. Pevne doufam, ze z GW2 a nebo SW:TOR si taky sednu na zadek, protoze uz to zanr vazne potrebuje.
        • Ano, přesně tak jsem to myslel. Nevadí mi finanční úspěch Blizzardu, sám jsem WoW asi rok nebo 2 hrál. Ale v dnešní době to chodí tak, že investoři zkoumají WoW a způsoby jak z něj těžit. Kdyby WoW začínalo ztrácet hráče, byl by to jasný signál, že lidé už chtějí něco jiného. Tímto tempem se žádné velké revoluční/inovační MMO nedočkáme. Guild Wars 2 by mě mělo uspokojit po estetické stránce, ale víme jak instancované to bude. Ve SW:TOR nemám důvěru, podle mě to bude dost povrchní, ale nechci soudit před vydáním.
  • 12 milionov platiacich je pekne cislo ale keby vedeli kolko milionov to hra bez zaplatenia tak by sa stoho nejspis posrali.
    • A ty mas dojem, ze to nevedi? Kde zijes, Blizz monitoruje tyhle aktivity od zacatku, maji pomerne slusny prehled, ale nemaji duvod aby menili zazity status, mnoho lidi zkouseji free a pak prejdou na original... a popravde, vetsina lidi co hraje free jsou teenageri, kteri si casto nemohou dovolit platit origo, takze je to Blizz tak trosku jedno :)
  • Nemyslím si, že neofiko servery maj tak hodně hráčů:) S každej půjde za ty blbý 300kč na ofik. A pozná o čem ta hra je.
  • keby bol mesačný poplatok nižší, odvážim sa povedať, že by hráčov bolo možno aj raz toľko. Ale 300Kč, t.j. +/- 10€ mesačne je dosť, hlavne ak človek platí podobne aj iné veci a nie je zavesený finančne na rodičoch...
    • presne je to picovina cos ted rekl , jak uz nekdo psal 300 utratis jak prd nekde v hospode nebo i jinde. zadna zavratna castka to neni za tu porci zabavy a zabavy s prateli z gildy.. proste WoW vyhrava
    • 300,- neni dost. Musis si uvedomit, ze sou to pak jediny penize co za ten mesic utratis *1*
      • Utratíš víc za jednu noc v hospodě...
  • Já jsem jenom rád že komunita roste,lidi si prostě musí uvědomit že tohle je hlavní kůn MMORPG.Jsou tu menší MMO např Age Of Conan které mělo velký potenciál avšak bugy,malý svět a game-end content žádný......No co k tomu dodat *5* For The Horde!!(and official servers)
    • Age of Conan byla tragédie, jinak obecně problém MMO je v tom, že lidi spolu ve hře nehrajou, nekomunikujou jen tam běhaj a mlátěj příšery což se dá dělat klidně i v normální hře..
      • Porad jsou zde RP realmy, kde si muzes najit nejakou hc rp guildu a tam si komunikace uzijes az az.
      • Naprosto souhlasim. Kvalita zazitku z WoW a jinych MMORPG je podminena hlavne tim s kym hrajete. Samozrejme tam taky musi byt co delat, ale kdyz neni s kym, tak nebavi nic. WoW questovani pro jednoho hrace je katastrofalne nudny. Prvnich 15 levelu nez muzete pouzit dungeon finder je proste utrpeni. Ale kdyz najdete nejaky dobry guild normalnich lidi, co si pomahaji jak muzou a mate par stalych particek do instanci, tak je to super. Skoda, ze Blizzard neumoznuje pridat do friend listu i lidi z jinych serveru...preci jen to dost rozkatulkuje onu 12 milionovou zakladnu.
    • :D "hlavny kun" WoW by som nedal ani do top 10...
      • kostejnesmrtelny
        O tom to právě je, že kam bys ho dal ty je úplně jedno :)
        Důležitý je, kam by ho dalo těch 12M lidí *5*
        Jo, a pochybovat o tom, že WoW je tahounem MMORPG žánru může leda idiot. Můžeš tak nanejvejš zpochybnit, že tomu odpovídá kvalitou, ale i to je v podstatě irelevantní.
      • kde by si ho dal/nedal ty jedno ..ja WoW uz nehram,, ale faktom ze je WoW je z celkoveho hladiska zatial najlepsie MMORPG (dostupnost, zabavnost.. bla bla. ...) .
        jedine MMORPG ktore sa mi okrem WoWka paci je Lord of the Rings Online ..ale to zas kvoli predlohe a kvoli tomu uzasnemu svetu Tolkienovej tvorby (to je samozrejme len moj osobny nazor :P :) )

        je ale dost mozne ze Star Wars The old Republik by sa mohol stat obstojny konkurent WoWku podla mna ma na to potencial. ... no ale ci to tak bude uvidime len neskor :)
  • Slovo "bavit" a "WoW" se k sobe vubec nehodi :D ale pekny no, je fakt ze WoW rozjedou hraci na lepsich kalkulackach, takze to muze byt jedna z veci, ze nehraji neco lepsiho :D
  • Lineage II rulezzz... *2*

    Nikomu neberu ony nejhranejsi "omalovanky". Jen je celkem zvlastni, ze 90% lidi, ktere sem poznal trochu vic pri hrani L2 a zkusili WoW, se driv nebo pozdeji vratilo zase zpet. A to s tvrzenim, ze je WoW po par tydnech / mesicich hrani (jak u koho) uz nudi (a to vic nez nekolika-lety grind v L2).
    Tim samozrejme nerikam, ze je to spatna hra anebo horsi nez ta nebo tamta. Jen asi nebude uplne vseho tak ruzove. *3*
    Nicmene, kazdemu co hrdlo raci. U me to je do vydani tretiho dilu, L2 Freya.. *5*
    • 90% z kolik lidi? Z pár tisíc? :) To je oproti tem několika milionům hráčů WoW docela nic.
      Podle něčeho takového bych se teda hru hodnotit neodvážil :)
    • lolz u suck l2p
      • to vis ze jo, vem pastelky a hraj si to svoje, nam druhym nech co bavi zase nas...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit