Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Houno padá do větráku.

    3...2....1.......
  • 8 let?! Ta doba ale letí...

    WoW jsem nikdy nehrál a nikdy hrát nebudu, ale musím uznat že držet se takovou dobu a to ještě s měsíčními poplatky v době kdy drtivá většina MMO přešla na free to play je fakt nářez.
  • Ať si říká kdo chce co chce, WoW je prostě legenda a právem bude patřit do počítačové historie. Nezapomenu nikdy na zážitky z hraní. Moje první levelování, které mi trvalo snad rok... Když jsem nevěděl co a jak a tak nějak celkově jsem si hru osahával. Nezapomenu na první progressování, první epickej item... No nic tohle všechno je pryč. Hra se od prvního vydání změnila k nepoznání, ale to pochopí jen zasvěcení.

    Že to byl ztracený čas? Možná. Kdo ví. Všechno je jen kdyby. Zpetně toho nelituji.
  • Blahopreji a preji brzkou smrt, uz by to chtelo neco noveho *6*
    • chtelo by to pokracovani carmageddonu
      • To rozhodne.
    • MrSanta
      Každý rok vychází minimálně jedno velké MMORPG *7*
      • Jo a vzdycky je to "pokoritel" wow, a za rok po te velke mmo nestekne pes.
        Kdo si dnes vzpomene na Warhammer online, Age of Conan, AION......
        • Veskoslav
          U Aionu je v USA, pouze v USA 350 000 platících, W online je na tom o něco hůře,ten má celkově 215 000 platících měsičně. AoC dojel na naprostou katastrofu v prvních měsících spuštění.
    • Radsi ne, zkus vzit fetakovi jeho drogu, byl by schopny te zabit:-)
  • prej grafícký pokrok ... ehm .... *1* *1* *1*
  • Teraz, keď si to ako bývalý závislák premietnem, stratil som v čistom skoro rok života. Smutné.. Ale v tej chvíli si to človek ani neuvedomí, koľko pri tom trávi času. Našťastie, bolo.

    Ale k videu, veľmi pekný prierez a obsah, chválim určite!
    • A psanim tohoto prispevku si ztratil dalsich dobrych 10s sveho drahoceneho zajiste uslechtileho zivota....
    • rok zábavy (teda předpokládám, že bys to jinak nehrál) a ztráta času? co by mělo být v životě důležitějšího než to když si člověk ten čas užíval a byl s lidmi co má rád? nechápu ..
      • x_ander
        Souhlas.
        to lukas: Ta hra tě (asi určitě) bavila, tak proč ztráta času? Jasně, s odstupem času si člověk u spousty činností (hry nevyjímaje) mohl říct, že tu dobu mohl vyplnit jinak, a třeba lépe. Ale v té době sis to užíval ne? To je jako si vyčítat, že člověk kdysi zabil hodně času stavěním báboviček na pískovišti....
        • Určite, no vravím, už rok som to nehral, teraz vidím aj iné moožnosti zabitia času, efektívnejšie hlavne. Napríklad fitness.

          Neviem ako vy, ale keď som to hral, tak som to hral tak, že som sa snažil byť dobrý => bez zázemia dobrej guildy (pvp som nehral), skillu (študovania hodín na elitistjerks) a cviku to proste nešlo. A toto tam bralo čas.

          Achievementy, ďalšia kapitola, chcel som mať každý = 6-10 hodín denne v hre.

          Preto som teraz rád, že ten čas teraz mám a venujem ho iným veciam :) Takže retrospektívne - pre mňa strata. V hraní by som musel pokračovať, aby to pre mňa strata nebola.
    • kostejnesmrtelny
      To je smutný, že považuješ jakkoliv dlouhou dobu svýho života za ztracenou *13* .
  • Daniell605
    Taky vám ukápla slza když ste koukali na staré, ještě 60tkové wow? *7*
    • Já jsem brečel celý video. Smíchy. Jak je ta hra hnusná a trapná.
  • Můžu se zeptat někoho zainteresovaného...? Zajímalo by mě jak je to ve skutečnosti s tou zalidněností a co se vlastně skutečně hraje nejvíc...? Už jsem v mnoha recenzích a v herních pořadech četl/slyšel, že různé (víceméně mnohem méně ambicióznější - menší) onlineovky mají XY miliónů hráčů... Kolik hraje WOW lidí? 5 - 6 mil.? Zrovna nedávno jsem koukal na nějaký pořad o hrách a bylo to MMO 'World of něco' (NE WOWko), co prý hraje přes 20 mega lidí... Připomíná mi to trochu přírodovědné dokumenty, kde se v každém dozvíte, že TENTO živočich je (či byl) největší na planetě Zemi, načež v jiném dokumentu to samé tvrdí o jiném zvířeti apod. Co má tedy největěí hráčskou obec? Je to WOW i po těch letech nebo je nějaký titul mnohem hranější/obsazenější komunitou? Díky za info.
    • MrSanta
      WoW je nejvíc zalidněná MMO hra, která není zdarma a navíc má pravidelné měsíční poplatky. Samozřejmě co se počtů lidí týká dostává na pr... zadek od těch různých free to cokoliv věcí a těch promakaných fejsbůkových her.
      • No ofi cisal mluvi kolem 5-6 mil..lidi na wow ale taky musis pricist i servry na kterych se neplati..treba antoria. ice server , valhala atd atd atd atd atd atd -- a ta je taky priblizne az 3500 -4000 lidi .. ja to obcas hraju cca 7 let a jeste sem za wow nezaplatil ani halir .. a taky bych to nikdy neudelal
        • Ellendway
          Momentálně je deset milionů aktivních (platících) účtů. Takže žádných pět nebo šest milionů.
          • A před infantilníma hnuspandama bylo 9M. To to moc nepřibylo. FAIL.
          • A aktivních hráčů v rozmezí třeba týden? *6*
            • Shania
              tom: mozna jsi neslysel o CRZ (cross realm zone), coz tento problem ve WOW resi.
            • Muze jich bet treba 100 milionu kcemu to je kdyz se pak rozprchnou na statisice serveru a tak hraje v zalidnenem svete jen hardkore jadro end content a normalni clovek pak hraje "nejhranejsi MMo hru na svete" uplne sam pac ten svet je obrovskej a dva mesice po vydani datadisku jsou uz z pohledu zacinajiciho nebo ne kazdej den hrajiciho hrace pryc (nejen z hlediska lokace kde se hraje ale hlavne vybavy/ukolu atd.) a to hoodne daleko!!! *10*
            • Ellendway
              Poslední report o počtu hráčů byl cca. dva týdny nazpět.
        • Vrook
          Potom se nepočítáš mezi hráče WoWka. Když si někdo upirátí novýho assassina, tak ho ubisoft taky nebude počítat při vyhodnocování prodejnosti. A to nemluvim vo tom, jakej je v hraní na ofic serverech a na free serverech zatraceně velkej rozdíl.
          • kostejnesmrtelny
            Není v tom rozdíl. Je to úplně jiná hra.
            • Vrook
              Nebo tak no.
    • Shania
      Ze by World of Tanks? To neni MMO.
      Se zalidněnosti to zalezi na jaky server pujdes, v jaké fazi ta hra aktualne je, jak maji rozlozeny obsah.
      • Multi mass online to je, coby ne. Jinak by byly mmo jen rpg a on nenapsal mmorpg.
        • Shania
          Ja ti nevin, WOT je jen MP ne MMO, preci jenom je to porad hra s lobby.
          • MOBA je to :)
    • Mozna World of tanks. To je hodne oblibena a chytlava gamesa.
  • 8 let?? Nic moc. Anarchy online nedávno slavila 12 let. Na WoWGames jsme se to ovšem nemohli dozvědět, že....
  • 8 let ztraceneho casu, 8 let bez realnych pratel,8 let rano do prace z prace hned k wowku, 8let na hranolkach hamburgeru, pizze a cole, ale nevadi mi to mam 20 milionu spriznenych dusi ve wowku *3*
    • kostejnesmrtelny
      Jsou tací. Dělají pak špatné jméno komunitě (jak WoWkařské, tak celé herní). Jsou také tací, kteří dávají přednost ovcím před ženami. Jedny i druhé můžeme akorát tak politovat... *5*
      • Bud wow hrajes a pak jsi presne takovy (ikdyz si to zdrahas pripustit) A nebo wow nehrajes nic mezi tim neni!
      • já zase tvrdím, že proti gustu, žádný dišputát;)
    • facepalm..
      • skapal som xDDDDDDDDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit