Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl jsem Ilidana, Demon huntera classu, Plamennou legii, nagy, Emerald dream a Karazhan.
    Teď jsem to dostal a jsem naštvanej jak nikdy v životě! Co si o sobě vůbec Blizzard myslí? Že si mě tím koupí? OMG! NE! Já chci Lich kinga, Argus, Necromancer class, Nerubian Kingdom a zabít Sargerase!
  • Vanilla byla strašně hard, TBC byl nejlepší datadisk, Wotlk byla poslední opravdová expanze, Cataclysm zničil wowko a zbytek je jen odpad, World of Warcraft is dead, Legion je jen další trapárna, aby z nás vytřískali prachy. BrokeBack
    • Hrál jsi to vůbec?
  • je tam Illidan?
    • Ne, to na obrázku je Arthas (přežil konec WoTLK) a v hlavním příběhu Legionu má rozdvojenou osobnost, takže často zezelenává a pak začne na všechny křičet jak jsou nepřipravení.
  • Morraw
    Film, kniha a tenhle datadisk (ale hlavně WoD) mě donutily "znovuobjevit" tuto slavnou sérii. Byť musím říct, že na MMORPG jako WoW jsem nikdy moc nebyl. Ať už díky grindu nebo ovládání. Dávám přednost GW2 s dynamickým obsahem, TESO kvůli ovládání a soubojům a vyjímku jsem udělal u SWTOR, kvůli silné dějové lince. Jsem zvědav, jaký bude WoW po 7 letech, kdy jsem ho hrál naposled.
  • Dival jsem se na stream hry a musim priznat, ze jsem na tu hru dostall docela chut, ale potom jsem si vzpomnel na stare casy a rekl si, proc bych jim mel kua platit za datadisk, ktery je horsi nez temer 10 let stary TBC ?
  • Tak to snad ani nikdo necekal, ze po vydani noveho datadisku "pocet hracu vyleti strme nahoru". Tuhle novinku bych nechal na uvodni strance minimalne pul roku !!!
  • priznam se taky jsem to koupil
  • Blizzard je fenomenem dnešní doby. V podstate co hra, to vybrousena perla a finanční uspech (ovsem zcela zasloužený). Fantasticke studio jen co je pravda. My hráči bychom si ho meli vazit a uzivat si plody jejich poctive práce. Tesim se az se po letech opet vratim do Azerothu.
    • Amen, bratře *16*
  • Taky jsem byl dost skeptický, ale musím uznat, že tento datadisk se vážně povedl. Už dlouho mě takhle nebavilo levelování a příběh. Class Halls a artefakty jsou parádní. A co tady kolega píše, že scény, které by měly být dramatické, vypadají směšně, tak nevím, na co koukal. Mně se třeba moc líbila finální cutscéna v Azsuně s Yserou, to udělali vážně hezky :-)
    • Tá finálna scéna bola super
  • Ono je to stejné při každém vydání datadisku této hry, po vydání velký nárůst odběratelů a pak stagnování ke svým normálním číslům. Proč ne ?? Funguje to, Blizzard si namastí kapsy a hráči dostávají kvalitní herní zážitek .. A ke hře samotné ..
    S WoW jsem začal po vydání Cataclysmu a musím se přiznat, že první dny v Legionu jsou super, hlavně třídní kampaně ( zatím hraji hlavně priesta ) jsou super .. Demon Hunter je podle mě neuvěřitelně zábavný na gameplay .. Jediné co bych hře trošku vytkl jsou zóny samotné, ty mě moc dech nevyrazili a Dungeony jsou takové nemastné neslané .. Ale jinak je to opravdu zatím velmi povedené rozšíření s opravdu skvělým příběhem .. LOREMASTER ACHIEVEMENT ZARUČEN *1* *1*
    • Souhlasím, nicméně mě osobně už hra tak nějak naplnila a nemám potřebu se prozatím vracet. Snad to nepohnojí opět tím, že bude rok jeden a ten samý obsah, beze změn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit