Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Jako člověka, kterýho absolutně nechytla ani jedna z těchhle letadýlkovejch ani tankovejch arkádovek, byť se snažily a já jim dával šanci několikrát, mě neskutečně baví, s jakym zápalem a agresivitou se dokážete hádat, jestli je lepší ta nebo ta hra... pls don't stop. *15*
    • tady není o čem diskutovat, WT je jednoznačně lepší hra, má lepší grafiku, ovládání, fyziku, výběr letadel, mapy, herní módy, zkrátka na co si vzpomeneš, ale i přes to má k dokonalosti ještě hodně daleko
      • Vrook
        Tak mně je fuk, která je lepší, páč pro mě jsou naprosto o ničem a nebavěj mě, tudíž jsou z mýho subjektivního pohledu špatný obě. *15*
        • Ano všichni chápou.Nebaví tě to, nezajímá ale hlavní je, že si měl tu potřebu to napsat :)
          • Vrook
            Původně jsem měl potřebu napsat, a taky jsem to udělal, že mě baví ta absurdní agrese s jakou se tady hádaj fanoušci obou her, na což jsem dostal velice vypovídající reakci, že "hurrdurr hra x je lepší než y". To si myslim, že stálo za to..
            Teď mi vysvětli smysl tvýho příspěvku. *7*
            • Jack1947
              Ty si tedy srandista. *15*
            • Lidé se dohadujou o věcech, kterým se věnujou a zajímaj se o ně. To je normální a přirozený (i když ne vždy civilizovaný).
              Chodit se někam bavit sledováním "jak se nesmyslně hádaj" zavání potřebou zvyšovat si vlastní ego.
            • Vrook
              Sranda hlavně je, že já se tu nikde na nic neptám. *15*
            • a proč se na to ptáš, když tě ta hra stejně nezajímá? nejsi nemocný?
  • Zatím nic pro mě...zdá se mi to jako pí*ovina na Ntou. Až vyjde World of Warships kde budou bitevní lodě ovládány až třeba 15 hráči (kteří samozřejmě budou tvořit "partu" nebo při skupinkách více lodí i guildu), každý z nich bude mít samostatnou úlohu (někdo ovládá tomahawky, někdo děla, někdo raketová sila)a v rámci Ranků budou mít své zástupce to teprv bude ta pravá Onlinovka. Až to bude, tak mě vzbuďte... *3*
    • Ve WoWs nebude loď ovládána 15 hráči...
  • Tak Wt není špatné akorát je dost trapný když člověk lítá ero v 6 lvl a proti nám to naházi letadla z 12 lvl je dost ubohý, ted se s příchodem verze 1.37 bude opět celej systém překopanej, je fakt že je to v betě ale lítat proti 6 lvl větším řadám postrádá smysl hraní. WoP tam se to zas nestane hold každá hra má něco do sebe. Jo a nejvíc vylízaný palice v čele se super moderátorem potkáte na WT sekce:ČS forum takže bacha co tam píšete, sou tam velice inteligentní lidi !
    • Mno vis .. jenze ve WT uplne vpohode setrelis trebas huricane s pomoci zakladniho dvojplosniku ... naopak, ses proti nemu ve znacny manevrovaci vyhode, protoze on te rozhodne neutoci. Nadto to, proti cemu a scim budes lita urcije vyhradne to, co si das do svy sestavy stroju, pokud si tam das stroje s 10lv rozpalem, tak se holt nediv.
    • Az na to, ze tohle neni zadny WoT nebo WoWP - ve War Thunder muzes mit rozdil tieru klidne 8 a kdyz umis litat, tak stejne nemas problem - viz treba takova Bf 109 E-3, se kterou se da hrat i proti Mustangum, apod. To plati jak v AB, tak HB i FRB. Od urcityho tieru se rozdily vyznamne smazavaji.
      • V arkádě jde hlavně o to, kdo má lepší výzbroj na letadle :-) V HB už je to víc o skillu, stačí si nad soupeře, který o tobě neví šikovně naletět zvrchu, pokropit ho a když to uděláš dobře, tak jsi mu prakticky vyřadil letadlo z boje a nezbyde mu nic jiného než nouzově přistát nebo vyskočit
    • Jo, ta banda vylizancu na WT foru me pobavila. Psali ze nechcou prototypy letadel, ze to tam proste nesmi byt, protoze oni rekli. Kdyz jim na to nekdo neco napsal, zacli jecet jak vsichni musi respektovat jejich nazor, ale kdyz se jim neco nelibilo nemeli problem vztekat se a pycovat jak maly deti. *15*
    • lvl 6 vs lvl 12 jsem tam nikdy neviděl, maximální rozdíl je 2 lvl. Pokud si někdo, kdo má letadla s lvl 10 vezme do výzbroje i letadla z 5 lvl, tak je to jeho chyba
  • Někdy mám pocit, že by si vývojáři zasloužili pořádně dostat do huby za to, že se snaží udělat něco, co už tu bylo, nebo i za to, že se snaží udělat něco jinak, hajzlové zatracení! ať raději nedělají nic, protože když začnou, je to vždycky špatně :D
    jo a taky se ty sv*ně snaží vydělat peníze pro sebe a své rodiny, to si snad už dělaj prd*l!
  • Pro nové hráče ve WT kteří hrají v češtině bych rád podotkl, že ....rychlost léčení v pozemní obsluze je už tuším od patche 1.33 změněna na údržbu zbraní ( ovlivňuje přesnost zbraní a bomb ), ale není opravena v českém překladu. A taky že od patche 1.37 bude změněn systém odemykání nových letadel, a tak je dobré do té doby koupit vše co dovolí váš level, aby jste je pak nemuseli expit znova :)
    • Jsem zvědavý, jak jim ta změna bude fungovat... Když přišel patch tuším 1.27, tak taky přinesl velkou změnu v upgradování letadel, všechny koupené upgrady ovšem měly hráčům zůstat, ale to se jaksi nestalo. Dobře si pamatuju, že jsem pak musel za nějakých 100 000 lvů kupovat všechny upgrady znovu
      • Vraceli se silver lions, pokud vím.
        • Tak na mě asi zapomněli. Půjdi si stěžovat na národní výbor *1*
          • Trochu pozdě :-D
  • Na WT mě vadí jedná věc - mentalita ruských autorů, kteří samozřejmě svému národu naprogramovali nejlepší letadla. Hrál jsem za všechny strany a za Rusy je to prostě nejjednodušší - jakmile se dostanete k I-16 a I-153, které jsou na prvním a druhém tieru, jste králi nebes. Pak už to jde jak po másle, protože co stroj, to stroj na zabíjení - přes Laggy, Jaky, Il-2 apod. Doufám, že to tak nebude i u tanků... Jestli uvidím, jak ruské T-34/76 masakrují německé Panthery jednoho po druhém, tak se asi naseru *1*
    • Tak zas by nebola sranda keby na jeden tiger,panther bolo treba 10 t34 aby ho dak obklucili ako bolo v pripade company of heroes..
      • Stačí jedna šikovná rána a je po Tigerovi - viz. nešťastník Michael Wittmann, kterého sejmul Sherman Firefly na jednu ránu z boku přímo do muničáku
        • ano, bylo to z boku. a ne, nebyl to tank. bylo to lehke PT delo a uz urcite to nebylo na jednu ranu. i kdyz z cca 60-100 m co by kdo cekal, od amiku, ze
        • Na dvě :-) Navíc na docela krátkou vzdálenost. Ale Fyrefly je jiná záležitost. Málo tanků mělo něco adekvátního jako 17lb dělo s APDS náboji. Fyrefly za to taky dost platil, protože Sherman na to prostě nebyl úplně ideální. Bylo to dost improvizované řešení po fiasku s A30 Challenger. Fyrefly byl dobrý, ale ne tak, jako Německé tanky.
    • Tak tohle mi připadá jako stížnost na WoT tak před rokem, před dvěma... *1*
    • Na tohle jsem taky hodně zvědavej.
      BTW Myslím, že T34 je snad nejpřeceňovaňejší tank všech dob
      • Mno ... vis v dobe operace bararosa neexistovalo na nemecky strane nic, co by se tomu tanku mohlo postavit - rusove ho uz meli ve vyzbroji (samo 76mm variantu). Druha vec je, ze absolutne nezvladli logistiku.

        A to, ze ho byl pozdejs schopen tygr znicit na kilak ... jaksibylo i tem nemcum plat prtny, kdyz rusove vyrobili tech tanku na kazdyho tygra 100.
      • To bude tím, že ve statistikách se hodně bere ohled na náročnost výroby, počet vyrobených kusů a spolehlivost... Ale i tak byla T-34 výborný tank, hlavně pozdější verze s 85mm kanónem.
        • Tady jde o to jak to ve hrách zohledňovat... spojenecké stroje byly spolehlivější a jednodušší na výrobu než německé super tanky jako Tiger, Tiger II, Panther atd... jenže jak chceš ve hře zohlednit to, že některé německé stroje vyřazovali častěji poruchy než nepřátelé?
          Už vidím ty nadávky jaké by na tvůrce hry byly kdyby vám třeba ve dvou bitvách po sobě odešel tank na technické poruchy...
          • I tak by se to němcům vyplatilo. Zvláště, když u Rusů by se zohlednilo, že velitel byl zároveň střelec, z jejich tanků nebylo moc vidět, optika taky za moc nestála, vysílačky skoro k ničemu a výcvik nedosahoval zdaleka úrovně jako u Němců. Navíc Rusové taky neměli zrovna nespolehlivější techniku, často mizerně vyrobenou.
          • Tak všechno jde, jen to musí být dobře promyšlené. Poruchy na bojišti by nebyly dobré, ale pokud bude i v pozemních bitvách opravování na základně, tak Německé tanky by se díky své komplikovanosti měly opravovat déle a to by mohlo částečně vyvážit to, že měly lepší kanóny s lepší optikou (která nejspíš ve hře asi stejně nepůjde využít)... Těžko říct, jak tobude... nechám se překvapit
  • Mám hrozně rád recenzenty co si zahrajou dvakrát třikrát a pak sploděj takovejhle paskvil. WoT hraju od jeho začátků, WoWP od začátků bety a WT zhruba stejně dlouho jako WoWP. WT už jsem vzdal. Naprostá nerealističnost flymodelu a vůbec pohybů letadla ve vzduchu u mě nevyváží ani skutečnost, že pilot s letadlem neumírá, ale restartuje se později do hry..To je to proč Někteří lidé dávají přednost WT. Neříkám, že WoWT je bůch ví jaká hra, ale lítá se mi tam mnohem lépe a nekazí mi tak náviky ze skutečnýho lítání..(Ohledně WT například: dvouplošník který dokáže letět bokem napřed nebo mávat ocasem ze strany na stranu až do úhlu 45 stupńů) Že WoWT je zatím víceméně dethmatch o tom žádná, ale že se tam úkoly neplnily se taky říct nedá. Alespoň níčení pozemních cílů by se zmínit mohlo. Navíc už nějakou dobu vím, že nové mody jsou na cestě( mno spíš se zadrhli někde na alfa testovacím serveru). Chápu, že ne každýmu to ve vzduchu vyhovuje tak, jako na zemi, ale tak to je i v reálném světě- ne každý může lítat...Taky to, že je někdo zvyklej z taků na jejich (ne)průstřelnost a v letadle mu není pochuti to, že může být zničen třeba na jednu ránu, je naprosto bezprecedentní..Vítej ve vzduchu! Tak to prostě je- dobrá rána na pilota nebo nádrž a letadlo jde k zemi...Ostatně i u tanků to tak bývá- dobrá rána na muničák a hráč se může jít houpat na houpačku na dvorek. Kdo neunesl tohle u tanků neunese to u letadel vůbec..Pro ty je tu možná ten WT a i tam bude věčně nespokojený s tím nebo oním.
    Taky tvrzení že ve hrách jako CoD se snaží držet hráči při sobě, bych nebral tak vážně. Kdo hrál public ví. A stejně tak kdo hraje jen public ve WoT,WoWP nebo WT, nikdy nepochopí, jaký rozdíl je v týmové hře, kde každý ví co má dělat, tým má svého velitele a svou taktiku a ve hře, kde si každej dělá co chce.. Ono je hrozně lehký kritizovat něco co není 100% podle vlastních představ, ale to nebude nikdy žádná hra..Hra se musí co nejvíc přiblížit představě všech a ne respektovat představu jedince. Ve WoT jednu dobu všichni nadávali, že artyny jsou moc silný, že se proti nim nedá hrát..Dnes ti samí lidi nadávaj, že artyny nestřílej, že je nerfly a já nevím co všechno... Víc než nedostatky, se kterejma se dokážu tak nějak vyrovnat, mě nebavěj právě takový lidi. Lidi co remcaj, ale nikdy nebyli schopni poskytnout alespoň nejakej feedback, aby ta hra byla lepší. Lidi co nechápou, že proti nim nestojí žadný podělaný NPC, ale stejně chápající a myslící jedinec, jedinec se stejnými ambicemi a stejnými schopnostmy(ne-li lepšími), kterej vám(mě, všem) to čas od času pořádně nandá.
    • Víceméně s tebou musím souhlasit. Alespoň s druhou myšlenkou. Ono recenzovat online hry je obecně dosti zrádné, neboť můžeš zhodnotit momentální stav, ale ten za měsíc může být naprosto rozdílný. Dá se to pak řešit krátkými reporty z novinek, ale to už ovlivní jen malé procento hráčů. Pokud by jsi recenzi vytvořil po nějakém čase, tak už to taky ztrácí význam, neboť většina hráčů to buď hraje, nebo to zavrhla a je pro ně tudíž recenze zbytečná. Zase se to týká malého procenta hráčů. Všiml sis ale zajímavé věci. Hodně lidí hodnotí hru jen po grafické stránce, ale game-play a další věci jako by nic. Grafika se časem, ne-li ještě dřív okouká a pak co. Ale to radši budou hrát "cool" hru i kdyby to byla sebe větší blbost hlavně že to vypadá "úchvatně" ... To se týká snad všeho. Grafice bych dával váhu tak 20% z celkového hodnocení, neboť to rozhodně není ukazatel zábavnosti a toho, co by mě u hry mělo udržet.
      A to že lidi remcaj u každý změny. Kdo to nedělá :) ... Já si taky v komunitě rád poztěžuju, ale jsou taky věci, který se mění k lepšímu, jenže to by se hráči museli taky trochu dívat. Že se dějí různé přehmaty, které se více nelíbí než líbí je pravda. Ale podmínky jsou pro všechny stejné. A už jen a jen na hráči, jestli je akceptuje nebo ne. WoT se tady probíralo už mnoho krát. Začínám mít pocit, že někteří už vždy něco píšou už jen ze setrvačnosti bez jakéhokoliv smyslu či obsahu. Hlavně, že to zdělí světu pro ten uspokojivý pocit už jen z toho faktu sdělení, i kdyby to byla sebe větší chujovina.
      BTW WG má všechno toto u zadnice a vůbec každá velká firma. Svoje už mají. A že se to nelíbí pár lidem jim vůbec ale vůbec žíly netrhá. Opravdu se začne dít něco v momentě, kdy jim velmi znatelně začnou hráči odcházet. Ale to se v tomto případě nestane, alespoň ne v dohledné době. Což si myslím je taky důvod, proč WoWP dělají, tak jak dělají. WT může být v některých ohledech lepší, ale dělat WoWP tak, aby se přibližovalo k WT ? To by byli sami proti sobě. WoT má velmi velkou základnu a hráči tudíž ví, do čeho tak nějak s WoWP jdou. A to je pro WG obrovská výhoda. Hráči jsou na tento systém zvyklí. WT zase bude mít výhodu něčeho neokoukaného a nového, což dost hráčů též láká.
      Nicméně tvrdit, že je toto lepší než tamto je mimo mísu, každý od toho čeká něco jiného a každý už si musí vybrat co je pro něj zábavnější a čemu dá přednost. Hanět někoho za to, že hraje tohle místo tamtoho, neboť v jeho očích je to horší, je pokrytectví.
      Hodně příjemných zážitků a zábavy přeji Všem :)
      • Ono ani když vycházelo WoT tak to nebyl žádnej grafickej zázrak. Ale běhalo to na většině strojích a o to šlo...
        Mě docela mrzí, když každej věčer poslouchám ten brek lídí, že je všechno špatný( samozřejmě, když se prohrává..když se vyhrává, tak je všechno v pořádku). Ta neschopnost přijmout věci tak jak jsou, když už nejsem schopný věci změnit, nebo pro změnu něco udělat..
        Ani autorovy nechci vyčítat nic kolem jeho práce.. Uzávěrky, termíny...pak příjde šéf, že je potřeba ještě něco napsat a to pak člověka tlačí do kouta, ale WoWP je tu už nějakou dobu a myslím, že článek mohl být objektivnější a bez těch přirovnání s WT a častého "mohlo by a kdyby"
        • Tak toto už nevnímám. Když mě to přestane bavit, a to nepopírám, že z velké části je to díky těmto remcalům, tak to prostě vypnu a hotovo. Ještě že to je online svět, kde můžeš hrát s lidmi, se kterými chceš a tudíž tím odbourat částečně problém. A o tom je snad každá online hra.
          Recenzenta samozřejmě můžeš kritizovat za jeho pracovní "výkon", ale je třeba si uvědomit, že ač chceš nebo nechceš, je to jen člověk a vždy do své práce promítne svůj objektivní náhled. Brát tyto závěry za dogma je nonsense. A ono vůbec brát hodnocení jakékoliv je tak nějak zavádějící. I hodnocení hráčů samotných beru s rezervou, též jsou to jen lidé a každý mé své nároky trochu jiné. Osobně se řídím spíše informacemi sebranými všude možně. Když odbočím, velmi si cením v rámci her kvalitního příběhu a záplety. Pokud toto hra splňuje, jsem ochoten překousnout i horší gameplay či technické zpracování apod. Co se týká her typu WoT, WoWP či WT, tam je to naopak krátká akce a spolupráce v rámci čet atd. 3 sehraní hráči dokážou divy a kolikrát se stalo, že jasně prohranou bitvu jsme dokázali otočit a to jsou pak ty momenty, které hráče potěší. Sice musí pak číst komenty typu "cheater", "goldnoob" apod., ale z toho si nic nedělám. Občas se však objeví i uznání soupeře z dobře zahrané hry a to též potěší.
          Další věcí je najít si tu správnou komunitu, která hráči sedí. Sám se řadím, dle hodnocení jisté stránky mezi hráče typu very good až great a v tomto duchu se vede celý klan. Méme tam i pár unikátů. Obzvláště dva bratry, kteří hrají výhradně spolu a výhradně public. A mají WR +- 70% !! Žádné roty, čety atd. Ostatní hodnocení jako super unicum. A to jsou hráči, kteří se o to zajímají a vědí co dělají. A patřičně toho také využívají. A my ostatní "průměrní" se od nich učíme a dozvídáme velmi cenné informace, které se pak prakticky dají využít a přináší to své ovoce. A to je rozdíl mezi dobrými hráči a remcali , kterých je 90%. Dá se namítnout, že těch 90% na to nemá čas ani chuť se v tom takto rejpat, ale toto vše zabere pár minut, ale hru to zlepší mnohonásobně. Pak se málokdy stane něco neočekávaného a hráč ví přesně co má dělat, nebo kde se stala chyba. Jenže v tom vidím dnešní problém. Hráči už nechtějí takto přemýšlet, ale chtějí to prostě zapnout jako televizi a hrát a myslí si, že hned budou velitelé vesmíru :) Nechci tím nikomu křivdit, ale bohužel s tím se setkávám neustále. Nepochopení základních mechanik hry a hrozné divení a nadávání, jak je to možné, že se stalo co se stalo.
          • Naprosto souhlasím.
            To že mají dva publikáři 70% to smekám klobouk ( mno u letadel to zas takovej zázrak není), ale jak říkáš je to o tom zajímat se a vědět...kam je třeba střelit, jak je třeba se natáčet, kde jsou zranitelná místa jak stroje tak mapy...jaký má stroj dostup, dohled a já nevím co všechno( beru to obecně u letadel i tanků). Komunita je v tomhle ohledu důležitá - téměř nenahraditelná
        • ale WT vypadá líp a ještě je mnohem líp optimalizovaný
          • Mno nevím. asi měsíc už jsem WT nehrál, a tak nevím jestli už se opravily chyby na texturách, zejména to jak se špatně překrejvaly textury na draku a dělalo to bílý tečky a čárky. Na mým 29 monitoru mi to rvalo oči. Ale i u WT bude optimalizace prostředí až další téma, po tom co se vyladí ledadla a vybere dost dolarů na pořádnej engine
          • Líp vypadá každopádně, ale optimalizace mně příjde čím dál horší. Mám trochu slabší stroj, ale cca kolem verze 1.20 jsem to ještě v pohodě mohl hrát na high nastavení a jelo mi to kolem 30-40 fps. Teď to to hraju na lehce upravené nejnižší detaily a stejně se občas stane, že fps klesne na 20 (to mně ale příjde jako bug, protože to dělává i kámošovi z letky na stejných mapách a on má aktuální železo)... Každopádně, dokud je to betaverze, tak si nemáme na co stěžovat
    • :D ty jsi blb :D
    • Nejsi ty náhodou CainPullo? *1* Máš stejně nesmyslné argumenty jako on
    • Nevím, jak ti může vadit flymodel u WT, ale ne ten naprosto osekaný a zjednodušený z WoWp. Taky zničení letadla jednou ranou je o hodně, hodně častější ve WT, tak nevím... Věřím, že sis WT zahrál, ale nejspíš ne moc dlouho.
    • Mám hrozně rád diskutéry, co si zahrajou dvakrát třikrát a pak spoděj takovejhle paskvil. Kdybys WT hrál pořádně, tak by sis všiml módu "Historic Battles", kde máš pouze jedno letadlo na misi, realističtější letový model a žádné dobíjení munice. *7*
      • Jinak v HB není žádnej realističtější fly model, jen u ní nelze pozapínat autonomní funkce ovládání, který jsem měl stejně všude vyplé, aby se s joystickem dalo hrát
        • Už jen žr je tsm stall... navíc zkus vzlétnout v arkádě a v HB. Klidně bez těch pomocnejch funkcí. Je to dost rozdíl.
          Joystick je ale věčný téma WT. Třeba můj Saitek funguje tak na půl a rozhodně nejsem jedinej, kdo si stěžuje... proto momentálně taky FRB teď nehraju.
        • Tak to se sakra pleteš panáčku. Nevím, kterou verzi jsi hrál a s jakým letadlem létal, ale třeba takový Spitfire se chová v HB dost jinak než v arkádě. A vůbec - WT není simulátor, pokud chceš realistický letový model, pro ten jsou tu hry jako IL-2 sturmovik apod.
          • To se sakra nepletu. Moc dobře vím jak se chová letadlo ve vzduchu a jak už jsem řekl realističtější chování je ve WoWP. Arkáda je obojí, jak WoWP tak WT.Když si budu chtít zahrát simulátor, tak si raději zahraju simulátor pro Cesny. Z toho důvodu nekritizuju ani jednu hru..Prostě každá má pro ty svoje hráče to svoje.
            Kritika patří autorovy článku za těch pár hámotin a hráčům, kteří neustále nad něčím brečí a nedokážou se vyronvat s tím, že se věci prostě tak mají, natož aby někdo znich např. v betatestech, poskytoval vývojářům feedback, učastnil se debat na fórech a pod.
            • KAchny na ledě mají lepší letový model??? *1*
            • mna by zaujimala len jedna vec, to ze sa ti viac paci WoWp je tvoja vec, nemoze sa kazdemu pacit to iste, a nikto nai nedokaze taku hru vytvorit, ale zaujala ma skor veta: moc dobre vim jak se chova letadlo ve vzduchu.......ci to bolo len tak hodene do vzduchu :D alebo si naozaj pilotoval niekedy leitadlo?
            • Tak za prvé WT má tři herní možnosti, zapomněl jsi zmínit velmi důležitý FRB, když už zde chceš srovnávat realistické chování letadel. Myslím, že srovnávat WT a WoWP je jako srovnávat kalašnikov s mušketou. Můžeš zde psát co cheš, ale 7 bodů si tato h......a rozhodně nezaslouží.
            • pleteš se
      • Mod HB jsem hrál převážně. Ale moje narážka nebyla na počet letadel, který můžou jít do hry-budiž je to princip hry a v ničem mi nevadí( snad jen v tom, že když mám jen dvě letadla, nejsem na tom stejně jako ten co jich má 5). Narážka byla na nerealističnost flymodelu
  • Hraje to vůbec někdo? Já vím jen o jednom a ten to hraje z trucu
  • Games.cz jde pomalu a jistě do ..., co začali vydávat Level.
    • Vrook
      Jasný no. *15* Nejsem spokojenej s číselnym hodnocením recenze, tak jde celej web do hajzlu. Co web, rovnou internet, nebo možná celá společnost ne? A nechýlí se náhodou ke konci světa? *15*
      • Hromada recenzí je psaná víc než horkou jehlou, u těch co mě nezajímají si toho třeba nevšimnu, ale ty které bych si zahrál nebo jsem hrál, tak tam to poznám hned, že z článku nepoznám jak se hra vlastně hraje a až když hru zkusím tak zjistím, že screeny jsou z prvních minut hraní a text je z poloviny PR z webovek. Nejsmutnější je, když autor článku brečí nad tím, že by bylo dobré aby to fungovalo i takhle a pak tu hru nesmyslně shodí, ale ono to v té hře je, jen to za těch pár minut co to zkoušel neobjevil...
  • Nejhorší je, že WT se s každým patchem těm WowP víc a víc přibližují, hlavně tím že místo aby řešili věci co jsou ve hře rozbité, akorát přidávají blbosti.. sounds familiar?
    • Nemyslíš teď náhodou ten patch co má tak překopat levlující systém? :-)
    • A on někdo čekal, že budou nějak podstatně odlišní? To že jsou stejní mi došlo ve chvíli když začali dávat na youtube reklamy... v tu chvíli to pro mě začalo jít z kopce... *7*
      • To je fakt neskutečná prasárna propagovat hru *7*
        • ale jestli myslíš propagaci WT na youtube tak to žádná prasárna není, je to jen něco co do hry natahá stejně jako u WoT hromadu dětí co budou kazit hru ostatním...
          Já to neodsuzuji, jen to beru jako něco co dělalo a dělá i WG a to byla také jedna z věcí co jim odehnala hodně zkušených hráčů... prostě zkušení nemají chuť pořád jen hrát s lamama... a přesně takové hráče reklama do hry dostane...
          • Poslyš Mildo, propagace tu byla vždycky a vždycky bude, jde jen o to, jak si ji budeš všímat. Míra propagace War Thunderu je tak pětinová v porovnání s WoWp, které oxiduje snad na 50% všech webových reklam. Nezapomeň, že Galijin dělá hru proto, aby vydělal prachy, takže potřebují hru propagovat - a že jim to hezky sype.
            • ono stačí podívat se sem, kolik je tu článků o WT a WoWp... bohužel
            • Tak věř, že opravování chyb mají na svědomí úplně jiní lidé, než ti, kteří dělají nové letadla *3* Každopádně hraju to zhruba půl roku a momentálně mi hra příjde nejvyladěnější. Pár bugů tam ale pořád je - Typhoon pomalu vzlétá a zdá se mi, že s ním nejdou capnout letiště, občas se během hry zeslabí zvuk, připojování do letky občas blbne. To je asi vše.
            • Já to chápu, dělají hru pro stejný účel jako všichni ostatní...
              Neodsuzuji také jejich reklamu, prostě jen konstatuji, že dělají přesně to stejné co WG a že se za rok můžeme dočkat naprosto stejného postoje k hráčům jaký zažíváme u WoT... prostě přidávají se stále nové a nové stroje, maskování atd a kapánek se kašle na opravování chyb... neříkám, že se to stane, ale popravdě bych se tomu nedivil...
        • Promiň, ale ony copak herní časopisy jsou o něčem jiném než o propagaci her? *8*
      • nevim jestli čekal, ale určitě doufal, tahle je z nic do roka druhý Wargaming
        • Tak ano doufal snad každý...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit