Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zlaté WT
  • Hmm když jsem zkusil betu tak jsem si říkal že to je celkem slušná hra...pak mi řekl kámoš ať zkusim WT a po první bitvě seš WoWp z disku...ted parim v podstatě jenom HB a je to uplná nádhera, nevidim jedinej důvod ztrácet čas s warplanes :)
  • Já jsem s WoWp spokojen a baví mě.
    • Však každému sedí něco jiného... někomu se líbí WT, někomu WoWp a jen burani to můžou jedněm nebo druhým vyčítat...
      • však ano každého baví něco jiného, někdy jen skutečnost, že toho nezkusil víc, ponechává jedince u jiné, obecně třeba i horší hry....ale hlavně že ho to baví....nicméně žádnou výtku nevidím, to jen pro zajímavost, byla to otázka :)
        • Třeba vyzkoušel obojí... já vyzkoušel WoWp, WT a jsem u WT, stejně tak ale zůstávám u WoT a i když WT udělá tanky tak je sice vyzkouším, ale už teď jsem si na 99,9% jistý, že zůstanu u WoT... *3*
    • a zkousel si war thunder ?
      • Ano zkoušel a nějak mi ta hra nesedla.
  • Tieto hodnotenia poslednu dobu... dobre hry ako metro,batman atd dostavaju 7 a sragori ako toto cod, bf, nfs rovnako alebo este viac...
  • Snažit se sice může, ale na WT to stejně nikdy nebude stačit... 5/10 je myslím adekvátní hodnocení.

    P.S. Já už chci WT tanky kurňa ... jelikož ten prasečák zvaný Wot, je už opravdu nehratelný.
    • Když si lampa co neumí hrát WoT, tak to nehraj. O kre*ena méně ;)
      • "O kre*ena méně" - to sedí... WoT prakticky hrají jen kre*éni *3*
        • Jenže odchází hráči, co to hrát umí, a zůstanou hrát jen nepoužitelné děti
          • odchazi hraci co si mysli, ze wt tanky budou dokonaly a budou presne podle jejich predstav, coz nebudou,
            co si mysli, ze tam bude dokonaly MM, coz nebude,
            co si mysli, ze to budou hrat jenom inteligenti, strategove a skilleri, coz nebudou
            atd. muzem pokracovat.
            Z WoT odchazi stejni hraci, kteri odejsou casem i z WT.
            Pochybuju, ze nekdo ty hry bude hrat vecne, kdyz bude znat vsechny mapy, bude mit vsechny tanky, letadla.
            Pak bude zase cekat na lode.
          • Ne všichni...
      • Tohle je můj profil http://www.noobmeter.com/player/eu/Reeki/500434067/ hoď sem také svůj a můžeme se pobavit, kdo je lampa a kre**én
        • Hodně low.
          • Apropos jestli je pro tebe modro-fialka ve hře low, tak pochybuji o tvém duševním zdrav a je vidět, že jsi úplný červený noob.
          • Ty lamko nemáš ani polovinu co mám, já tak už raději zklapni a přestaň se ještě více ztrapňovat.
            • Vůbec se s tím kryplem nebav, ten to má v palici pořádně rozm*dané.
  • Kravicka
    U poslednich recenzi si dejte -2 a docela to vychazi.
  • to ze to bude nuda, bylo jasne. Spis me zarazilo ze "udajne" podle clanku zaradili dobry match making, kteremu se urputne branili ve WoW. A vkuli jehoz absenci hru zaclo ignorovat dost dlouhodobych hracu. Takze to asi udelali jenom z trucu a tady uz si nechali od lidi poradit...nicmene ani tak si to nenainstaluju.
    • Neboj se, oni maj zvlastni talent MM totalne dojebat, nebal bych se o ty letadla tolik ... ;D za rok tam mas letadel 2x tolik, a co 14 dnu se bude nejaky nerfovat nabo bufovat.
  • 7? Proč ne. Ale v tom případě musí WT obdržet 12 ! *1*

    A teď na seriozní notu. WoWp je naprosto nudná hra, které by se měl vyhnout každý. WarThunder je zkrátka daleko zábavnější záležitost. Nenapadá mě jediný důvod, proč WoWp doporučit.
    • Letet 10 minut s bombarderem, a pak dostat tafku od nakeho 45mm zmetka kterej ti rozpuli celej letoun na jednu ranu.

      DEFINICE ZABAVY.

      Nalej si cisteho vina pls, ta hra je naprosta sra*ka.
      • Tak jako ano, toto se stát může, když hraješ japonské papírové medium bombardéry (ne létající loď) a jsi jako nějaké čtyřka proti devítkám, to tě samozřejmě rozpůlí hodně rychle, ale to člověk nesmí dělat skupinu letek tier 2-9 :)

        a nebo to chce změnit styl bombardování a nelétat do bitevní vřavy stíhačů :)
        • vypatlana lama cislo 3
          • ty jsi tu třikrát?
        • když ten stíhač co na tebe nalítává neni jantar, tak si samozřejmě nenalítává přimo zezadu ale ze slepýho úhlu, s tim nic neudělás, a k čemu ti je že letíš v 5km, když P39 (v reálu opravdu špatná stoupavost) stoupá jako ďábel, o Ruských UFO jako jsou Yaky ani nemluvě, navíc pro hráče na myši plati že mají TOTÁLNĚ klidný zaměřovač, takže neni problém sundat jakýkoliv bombardér jednou ranou
          • Však já vím, nepomohlo ani obsazení všech střílen, ale neřeším....já mám rád tyhle věci, které ostatní moc nebaví, takže si začnu bombardérem, sudám pár staveb než mě rozpůlí, a pak se vrhnu do víru bitvy face to face :)
            • Tohle plati celkem obecne ... navic gamesa ma pro level bombardery malo cilu ... jako bombardovat jedouci tanciky ... hmmm z 5km ... i proto vetsina lidi lita stihace, a parkrat uz sem byl v misi, kde to byl defakto pat, protoze jeden enemak nekde furt zil, nemohli sme ho najit a na pozemni cile nemel nikdo munici.
            • asi tak

              jinak jak tu někdo psal že je třeba lítat s kámošema co dělaj bomberů doprovod, to by se musel změnit celý systém odměn za mise, protože takhle je nesmysl aby 3 lidi dělali doprovod jednomu bomberu v 6km a sami pak byli po misi v mínusu na stříbrňáky a nedostali žádný expy protože za hru dohromady sestřelí jedno letadlo
          • Souhlasím. Jen k těm 5km... přecijen si to občas lidi rozmyslej a jdou raději po někom bližším.
          • Pokud chce někdo seriózně létat s bombardérem, tak jedině s letkou, která ho bude bránit, jinak to ani nemá cenu. Borci, kteří si tam přišli sbírat fragy, tě nikdy neochrání, ani kdybys létal ve 100 metrech.
      • Jasne, zrova tohle ve WT docela problem. Wellington jde treba snadno sundat i 7mm kulometem, pritom letadla jeho tieru maji bezne 20, casto i 30 neebo i 37 mm kanon a mnohem lepsi stoupavost a rychlost. Krom B25 jsou na tom bombardery hodne blede. A nejhorsi je to samozrejmne v arkade.
        I tak obcas zkusim stesti a zahraju si je (neliram pod 5000 a schovavam se v mracich).
        Kazdopadne i pres tyhle problemy (Yak neni problem jen bombarderu) ma WT spousty prednosti, ktery z nej delaj vybornou hru, navic jeste stale s velkym potencialem.
        • Základ je dobře mířit se zadnim střelcem a sundat pilota nebo motor, nehledě nato že se dá tim kulometem vypnout letadlo třeba na 700m, kolikrát mě sundaj stíhačku když tam není za kniplem jantar...tohle nevidim moc jako problém :)
          • Navíc těch 700m. Taky začínám střílet na tuhle vzdálenost, ale většina stíhačú si může dovoli začít pálit už na 1km takže ti mnohdy vyřaděj strelce dřív, než vůbec můžeš něco udělat. Nehledě na nálety ze stran, kde střelce nemáš :-)
          • No nevim, jak chches tím zadním 7mm konkurovat stihacce, ktera na tebe nalitava s vetsim poctem lepsich zbrani a navic ma vsechny vyhody utocnika, muze snadno manevrovat a uhybat.
            Nerikej, ze toho FW190 bezne sundas zadnim strelcem dřív, než on tvého střelce nebo celej bombarder. To by musel ten stíjač bejt úplnej trotl. Když trochu ví, tak ti nedá šanci. Pokud teda nemáš Americkej bombardér.
            • Pokud nejses mamlas, tak se predne drzis mimo dosah stihacu - kdyz ses dost vysoko, nikdo nebude 10 minut stoupat aby se k tobe dostal. Dale stihacku vpohode sejme i AI, nemluve o tom, ze pokud bombarder naklesa do prizemni vejsky a odhodi pumy se spozdovacem, tak klidne sejme i nekolik pronasledovatelu najednou.
      • Podle toho co jsi napsal jseš uplná lama a navíc 45mm kanon tam snad ani není tak nevim co tady bleješ.
        • vypatlana lama cislo 2
          • tak jsi vypatlana lama 1 nebo vypatlana lama 2? nebo mas rzodvojenou osobnost a jsi vypatlana lama na druhou?
      • Nalejme si čistého vína, WT jsi nikdy nehrál a pokud ano, tak dle toho co píšeš, patříš do skupiny červených noobů z Wot, pro které je WT příliš složitý a nikdy to nepochopí. Tak si pěkně hraj WG letadla a do WT už raději nelez.
        • vypatlana lama cislo 1
          • No my to víme, že jsi to nám zde nemusíš psát.
  • Upřímně mi na tváři vždy vykouzlí úsměv hádky o skillu a kdo co je v čem lepší, hlavně využít anonymity internetu a být důležitý v diskuzi :)

    Jinak WoWP jsem zkoušel, ale také jsem zůstal nakonec u WT....neříkám, že je to špatná hra, ale WT mi vyhovuje víc, jsem unešen možností vzít si prostě do stejné bitvy pět šest letadel a nemuset jí opustit po prvním sestřelu, ale buď na konci nebo když jsem opravdu špatnej a letadla dojdou :)
    • Me se na tom libi predevsim to, ze mapy jsou pomerne rozsahle, a v HB to vypada uz pomerne velmi realne.
  • To je teda budoucnost. Kdyz to neni na mobil tak je to online

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit