Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatím nic pro mě...zdá se mi to jako pí*ovina na Ntou. Až vyjde World of Warships kde budou bitevní lodě ovládány až třeba 15 hráči (kteří samozřejmě budou tvořit "partu" nebo při skupinkách více lodí i guildu), každý z nich bude mít samostatnou úlohu (někdo ovládá tomahawky, někdo děla, někdo raketová sila)a v rámci Ranků budou mít své zástupce to teprv bude ta pravá Onlinovka. Až to bude, tak mě vzbuďte... *3*
    • Ve WoWs nebude loď ovládána 15 hráči...
  • Nejhorší je, že WT se s každým patchem těm WowP víc a víc přibližují, hlavně tím že místo aby řešili věci co jsou ve hře rozbité, akorát přidávají blbosti.. sounds familiar?
    • Nemyslíš teď náhodou ten patch co má tak překopat levlující systém? :-)
    • A on někdo čekal, že budou nějak podstatně odlišní? To že jsou stejní mi došlo ve chvíli když začali dávat na youtube reklamy... v tu chvíli to pro mě začalo jít z kopce... *7*
      • To je fakt neskutečná prasárna propagovat hru *7*
        • ale jestli myslíš propagaci WT na youtube tak to žádná prasárna není, je to jen něco co do hry natahá stejně jako u WoT hromadu dětí co budou kazit hru ostatním...
          Já to neodsuzuji, jen to beru jako něco co dělalo a dělá i WG a to byla také jedna z věcí co jim odehnala hodně zkušených hráčů... prostě zkušení nemají chuť pořád jen hrát s lamama... a přesně takové hráče reklama do hry dostane...
          • Poslyš Mildo, propagace tu byla vždycky a vždycky bude, jde jen o to, jak si ji budeš všímat. Míra propagace War Thunderu je tak pětinová v porovnání s WoWp, které oxiduje snad na 50% všech webových reklam. Nezapomeň, že Galijin dělá hru proto, aby vydělal prachy, takže potřebují hru propagovat - a že jim to hezky sype.
            • ono stačí podívat se sem, kolik je tu článků o WT a WoWp... bohužel
            • Tak věř, že opravování chyb mají na svědomí úplně jiní lidé, než ti, kteří dělají nové letadla *3* Každopádně hraju to zhruba půl roku a momentálně mi hra příjde nejvyladěnější. Pár bugů tam ale pořád je - Typhoon pomalu vzlétá a zdá se mi, že s ním nejdou capnout letiště, občas se během hry zeslabí zvuk, připojování do letky občas blbne. To je asi vše.
            • Já to chápu, dělají hru pro stejný účel jako všichni ostatní...
              Neodsuzuji také jejich reklamu, prostě jen konstatuji, že dělají přesně to stejné co WG a že se za rok můžeme dočkat naprosto stejného postoje k hráčům jaký zažíváme u WoT... prostě přidávají se stále nové a nové stroje, maskování atd a kapánek se kašle na opravování chyb... neříkám, že se to stane, ale popravdě bych se tomu nedivil...
        • Promiň, ale ony copak herní časopisy jsou o něčem jiném než o propagaci her? *8*
      • nevim jestli čekal, ale určitě doufal, tahle je z nic do roka druhý Wargaming
        • Tak ano doufal snad každý...
  • Games.cz jde pomalu a jistě do ..., co začali vydávat Level.
    • Vrook
      Jasný no. *15* Nejsem spokojenej s číselnym hodnocením recenze, tak jde celej web do hajzlu. Co web, rovnou internet, nebo možná celá společnost ne? A nechýlí se náhodou ke konci světa? *15*
      • Hromada recenzí je psaná víc než horkou jehlou, u těch co mě nezajímají si toho třeba nevšimnu, ale ty které bych si zahrál nebo jsem hrál, tak tam to poznám hned, že z článku nepoznám jak se hra vlastně hraje a až když hru zkusím tak zjistím, že screeny jsou z prvních minut hraní a text je z poloviny PR z webovek. Nejsmutnější je, když autor článku brečí nad tím, že by bylo dobré aby to fungovalo i takhle a pak tu hru nesmyslně shodí, ale ono to v té hře je, jen to za těch pár minut co to zkoušel neobjevil...
  • Vrook
    Jako člověka, kterýho absolutně nechytla ani jedna z těchhle letadýlkovejch ani tankovejch arkádovek, byť se snažily a já jim dával šanci několikrát, mě neskutečně baví, s jakym zápalem a agresivitou se dokážete hádat, jestli je lepší ta nebo ta hra... pls don't stop. *15*
    • tady není o čem diskutovat, WT je jednoznačně lepší hra, má lepší grafiku, ovládání, fyziku, výběr letadel, mapy, herní módy, zkrátka na co si vzpomeneš, ale i přes to má k dokonalosti ještě hodně daleko
      • Vrook
        Tak mně je fuk, která je lepší, páč pro mě jsou naprosto o ničem a nebavěj mě, tudíž jsou z mýho subjektivního pohledu špatný obě. *15*
        • Ano všichni chápou.Nebaví tě to, nezajímá ale hlavní je, že si měl tu potřebu to napsat :)
          • Vrook
            Původně jsem měl potřebu napsat, a taky jsem to udělal, že mě baví ta absurdní agrese s jakou se tady hádaj fanoušci obou her, na což jsem dostal velice vypovídající reakci, že "hurrdurr hra x je lepší než y". To si myslim, že stálo za to..
            Teď mi vysvětli smysl tvýho příspěvku. *7*
            • Jack1947
              Ty si tedy srandista. *15*
            • Lidé se dohadujou o věcech, kterým se věnujou a zajímaj se o ně. To je normální a přirozený (i když ne vždy civilizovaný).
              Chodit se někam bavit sledováním "jak se nesmyslně hádaj" zavání potřebou zvyšovat si vlastní ego.
            • Vrook
              Sranda hlavně je, že já se tu nikde na nic neptám. *15*
            • a proč se na to ptáš, když tě ta hra stejně nezajímá? nejsi nemocný?
  • WoWP jsem hral skoro od začatku, po menších problemech v posledni době jsem zkusil WoT. pohyb letadel v WoT je naprosto legrační, tak možna o 10 roku pozadu a i tvary letadel za letu jsou no proste směšné, menu včetně hry jsem naprosto nezvladl, jednoduše řečeno tak nepřehledne že jsem to honem smazal, pořešil problemy ve WoWP a vratil se spatky, Wot je možna vymakanější co se tyka činnosti, rozmanitosti, avšak hra samotna je směšna, nepřehledna. Mam pocit jako bych se vratil k 10 let starejm hram, pokud tvurci WoWP zapracujou na detailech, rozmanitosti a propracujou hru více do atraktivnosti bude to jednička, bohu žel se to odrazí na nárocích hardwaru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit