Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ku cti Wargamingu ak by nepretlacili uspech World of Tanks( hral som iba raz) v tak masovom meritku War Thunder to nemusel byt vo free podobe, War thunder prakticky vychadza z hry Wings of Prey a k tomu Gaijin ma ovela bohatsie skusenosti s tvorbou let. simulacie. Každopadne dovod hrat Wowp maju asi len hraci wot s premium uctom, pre ostatnych je tu....
  • Kravicka
    U poslednich recenzi si dejte -2 a docela to vychazi.
  • Nehrál jsem to, ale když sleduju gameplay videa na facetube, tak to vypadá po všech stránkách hůř než War Thunder. Nejvíc mě irituje fakt zbytečně přeplácaný a ošklivý HUD, který je jak z doby Dooma 1, už tam chybí jen okno, kde bych viděl, jaký má zrovna výraz můj pilot *2* BTW ukazatel "život" u každého protivníka je jak špatný vtip.
  • to ze to bude nuda, bylo jasne. Spis me zarazilo ze "udajne" podle clanku zaradili dobry match making, kteremu se urputne branili ve WoW. A vkuli jehoz absenci hru zaclo ignorovat dost dlouhodobych hracu. Takze to asi udelali jenom z trucu a tady uz si nechali od lidi poradit...nicmene ani tak si to nenainstaluju.
    • Neboj se, oni maj zvlastni talent MM totalne dojebat, nebal bych se o ty letadla tolik ... ;D za rok tam mas letadel 2x tolik, a co 14 dnu se bude nejaky nerfovat nabo bufovat.
  • Asi se dá říct, že WoWP nedělá nic špatně, ale prostě WT je lepší hra celkově a hotovo.
  • Hru som nainstaloval, zahral, odinstaloval. Vedla oblubenych European Air War, Il-2 Sturmovik je to neuveritelny brak.
  • To je teda budoucnost. Kdyz to neni na mobil tak je to online
  • je mi jedno jestli je ta hra dobra nebo ne, ja ji proste nenavidim, pac kde vlezu, tak tam to ma pul minutovy spot co nejde mnohdy ani skipnout, a pak se vsichni divi, ze lidi poiuzivaj add block
  • Pro nové hráče ve WT kteří hrají v češtině bych rád podotkl, že ....rychlost léčení v pozemní obsluze je už tuším od patche 1.33 změněna na údržbu zbraní ( ovlivňuje přesnost zbraní a bomb ), ale není opravena v českém překladu. A taky že od patche 1.37 bude změněn systém odemykání nových letadel, a tak je dobré do té doby koupit vše co dovolí váš level, aby jste je pak nemuseli expit znova :)
    • Jsem zvědavý, jak jim ta změna bude fungovat... Když přišel patch tuším 1.27, tak taky přinesl velkou změnu v upgradování letadel, všechny koupené upgrady ovšem měly hráčům zůstat, ale to se jaksi nestalo. Dobře si pamatuju, že jsem pak musel za nějakých 100 000 lvů kupovat všechny upgrady znovu
      • Vraceli se silver lions, pokud vím.
        • Tak na mě asi zapomněli. Půjdi si stěžovat na národní výbor *1*
          • Trochu pozdě :-D
  • dokud budou mít letadla životy tak WT nikdy nedožene a dělat na WT recenzu je zbytečné, až bude ostrá verze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit