Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=QOdW1OuZ1U0
  • Ta první věta mě dostala *1*
  • Nejspíše se z konzolí stává pouze vize, která naplní tvůrcům kapsu a uživateli hlavu.
    Stačí jen koupit tuto malou krabičku, nebojte neprohloupíte...
    Čas nevtíravé svobody skončil. zaplať zaplať zaplať zaplať
    • To, kam všechno spěje podle mě nebude udržitelný. Podle mě je dost možný, že se ještě dožijeme zhroucení celýho slavnýho kapitalismu. Protože jedna věc, co za celej svůj život postřehl je, že lidi sou čim dál tim víc nenažraný a rozevíraji se "nůžky" mezi bohatýma a "chudýma". Tohle nepůjde do nekonečna, neznám nůžky, co se daj rozevírat do nekonečna. Salámovou metodou nás ožebračujou čim dal tim víc. Až si zvyknem na tohle, přijdou s další nechuťárnou. Ale někdy ta bublina musí splasknout.
      • Tilwaen
        Jaké si to uděláš, takové to máš. Ale ono se mnohem snáze řekne, že oni nás ožebračují, než aby jeden pohnul zádelí a zasloužil se sám o to, aby se měl dobře.
      • smejki
        canců o rozevírání nůžek mám akorát tak plný kecky
        žiješ v nejrovnostářštějším koutě světa
        http://en.wikipedia.org/wiki/Gini_coefficient
        Fakt mám dojem, že lidi na Západě ze samý pohodlnosti nevědí roupama coby
      • Uprostřed těch nůžek je střední třída a to to podrží, ty jedna bolševická swině.
        • Tikov
          Střední třída mizí... Prestižní povolání/zaměstnání jako dřív již neexistuje. Stejně tak neexistuje prestižní vzdělání (střední škola se stala standardem a pozvolna se standardem stává i vysoká). Anagžování se v politice (nad úroveň obce) je vnímáno a priori negativně. Identifikace se státem/kulturou taky bere za své... Ti kdo by měli tvořit střední třídu se tak necítí, v horším případě si myslí, že jí ani nejsou.
          Je otázka jestli se u nás zvládla vůbec od roku 1988 do roku 2008 utvořit v nějakém signifikantním množství...
        • Jo. Zatím je. Ovšem mocní dělají všechno proto, aby ji zničili. Střední třída znamená svobodné lidi a to je jim solí v očích.
  • Ja tam přijdu a poseru je. To nemůžou nabídnout verzi s reklamou a dražší verzi bez reklamy (která by stála stejně jako ta stávající)? Židi už jsou zpátky!!! Adolfe vrať se domů, tví Pražané tě potřebují! (Adolf je reinkarnovaný Mozart)
    • bohužel Fuhrer se právě zastřelil,jen co chudák zaslechl tuhle správu
  • Vše, co mi k úplnému zážitku schází je právě reklama. Microsoft právě udělal můj život kompletní :).
  • Zabili jste Ornstein a Smough na NG++? Větší výzvou je válka s baktériemi, které jsou všude. Vaše WC kachna míří k vám. Do zbraně!
  • JustinBieber
    xbone se může jít zahrabat společně s PC. Ps4ever !!
    • Biatch please...
    • A co novy nintendo? *8*
      • Horst_Fuchs
        Nintendo už dávno přešlo na temnou stranu pohybového ovádání a nízkého výkonu.
      • JustinBieber
        nintendo je už davno v podzemí
  • Tohle uz je fakt moc :( A bude hůř...
    • Docela mě zajímá, kam naše společnost dospěje cca za 10 let. Celá společnost tak zvláštně a nehezky mutuje, z velký části i díky korporacím typu Microsoft. Horší je, že lidi si to nechávaj líbit :( Už vidim, že tohle bude v přístím roce běžný standard :/
  • No jiste, tak nejen ze musim zaplatit predrazenou konzili, k tomu musim jeste platit to ze pujdu na internet pres onu konzoli, a bych si zahral online, tak musim platit dalsi poplatky, no a aby ze me MS nemelo malo penez, tak si to okoreni jeste reklamou...
    • A za každý stisknutí tlačítka poplatek......poplatek za zapnutí konzole.....welcome to the hell...
      • Tilwaen
        Snadné řešení = nekupovat.
  • Robotron3
    Reklama na Xboxu pro celý zážitek, no já padám pod stůl *15* Microsoft svou kampaň zacílil opravdu na ty největší idioty, co si lze představit. Bohužel ale přestřelili, protože vim, že hlouposti je spousta, ale až takhle hloupí lidi nejsou, aby sežrali takový žvásty *15*
    • A jak je to reklamou u OnLive? To snad chceš říct že tam ti nevadí?
      • Robotron3
        Jak tak na tebe koukám, ty budeš ta cílovka Microsoftu *15*
        • To tě asi zklamu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit