Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu se dočkat!
  • fallanga
    Skvěle. Enemy Unknown byla dobrá hra. Těším se.
  • Paulcz
    přes 20let staré intro z Enemy Unknown má 1 000 000x větší grády než tohle..
    • TheGGG
      NE, to jenom ta nostalgie, nenech se ovládnout, je to pak awkward.
      • Puvodni xcom si obcas zahraju opakovane do dnes. Nevim jestli je to nostalgie, kazdopadne ten remake me hodne zklamal.
      • snad keby si si povodne ufo zahral, zistil by si ze nejde o nostalgiu
        • TheGGG
          stačil mi nějaký gameplay, nic pro mě.
    • Ved ono by to aj stacilo prerobit len do HD grafiky, vsimnite si prosim ze pisem prerobit nie precurvit.
  • Náhodně generované mapy? Horší věc pro mou závislost nemohli udělat...
  • Jupí. Jednička s DLC už byla velmi povedená i po stránce příběhové. Grafika vyhovující, tahy mám rád. Pokud bude 2 lepší, tak si můžou celého Zaklínače i Kingdoms nechat *3*
    • Vlastně se jenom trochu bojím, aby se na singl nevykašlali, když tam bude multák *9*
      • Jambbo
        Multiplayer byl již v prvním díle
        • To jo, ale singl příběh byl v základu celkem slabý.
  • KronosDeret
    Takže XCOM domestic terrorist edition :D No to bude veselé, taktické jednotky budou napadat strategická místa infrastruktury a šířit antipropagandu, případně zakládat další buňky odporu, yaaay :)
    • 100% odporúčam zahrať, už len z toho hľadiska, že nejakých 20r sa budú takéto znalosti hodiť každému človeku aj v reálnom živote, a to tu ani nemusíme mať žiadnych emzákov.
  • To nebude Terror from the Deep? Jaka skoda:(((
    • MickTheMage
      Solomon nema rad TFTD :(
    • Brzy si ho budes moc zmodovat jak se ti zlibi *5* http://openxcom.org/ a jeste v lepsi grafice
  • Jasně jakoby renderovaný trailer měl cokoliv říkat o kvalitě hry nebo jejích mechanikách, může to bejt naprosto skvělý, naprosto průměrný nebo naprosto ůžasně vypadající *11* z téhle vlny "moderních" ufo mě nejvíc zaujal afterlight minulé ufo nebylo špatné ale odvařenej jsem fakt nebyl, koho baví tenhle typ her tak dodnes stejně paří jagged aliance *3*
  • oVer9000
    Dobrovský měl pravdu. :D Jako obvykle.
    • Skôr Ivo Benda.
  • Velitel je zpět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit