Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokud nebude v licenčních podmínkách napsáno, že ji nemůžeme streamovat (což nebude protože by přišli o velký peníze, protože lidé co streamují jsou většinou ten vzorek lidí, co si tu hru opravdu koupí už jen třeba z příspěvků od lidí) a nebude se jen marně brečet na sociálních sítích, tak to muže být všem jedno. Mají být spíš rádi za reklamu zadarmo...
  • Cocra
    Tak muj nazor je, ze clovek je hoden toho, ceho je schopny. Pokud jde o fenomen youtuberu a jinych tuberu, je mi to naprosto jedno. Asi je to vekem, ale tohle me proste uz nema sanci oslovit. Proti nazoru nadchazejici generace nemam nic. Budoucnost je vase. Jen se prosim nechovejte jako kokoti, aby ten odkaz alespon o necem byl ;-)
  • HulkSmash
    Ach jo. To je možná poprvé a asi i naposledy, co jsem se pokusil diskutovat na Games.cz. Ale tady je to mluvit jako do stromu. Ještě jednou a naposledy. A nevim proč mi za to dáváte dislike, když je to naprostá pravda. Každý si může dělat co chce. A za slávu, nebo popularitu pokud je ten člověk nezávislá osoba, ho vinit nikdo nemůže, protože si to sám nevybral. A vydělávat na obsahu někoho jinýho? Však... používáte někdo Facebook? Ideální prostředek pro virální reklamu. A v tu chvíli se obohacujete na práci někoho jinýho. No a? Bylo to tak vymyšlený. Znáte někdo magazín LEVEL nebo web Games.cz? Jo? Nemyslim si. To by tu nikdo nepsal, že dělá PewDiePie něco špatně. Stejně jako zprávy vydělávají na tom, že se něco děje. A magazíny, weby na tom, že někdo něco tvoří. I PewDiePie vydělává na tom, že někdo něco tvoří. Je na tom něco tak divný? Řekl bych, že i on sám je docela překvapenej kolik mu to vynáší. A má kvůli tomu přestat? Respektive vše odevzdávat? Kdyby jste dosáhli toho, co on, což se vám s úrovní vaší taktnosti, nadhledu, a přejícnosti, která vypovídá hodně o vašem charakteru, pravděpodobně nikdy nepovede, určitě by jste měli taky hromadu haterů, která by nikdy nepochopila, že za svojí slávu a bohatství může pouze a jedině publikum, který zkrátka rádo sleduje to co ty sám děláš rád. Ale jak se říká: "arguing on the internet is like running in special olympics. even if you win you're still retarded"
    • Jack1947
      Zbytečné psát zde slohy, které stejnak nikdo nečte ale tak snaha se cení. *3* Mínusy jsou zde hlavním prostředkem takto si nák přeber no. Pokud to tady nemáš rád tak sem nemusíš chodit, můřeš jít někam jinam tady je komunita naskrz zkažená a fakt to za to z tvého pohledu nestojí. *5*
      • pjudipau je urvanej debil, ale ma muj respekt. Zaridil si zivot. Kdykoli se na to muze vysrat a zacit delat cokoli nebo nedekat nic. Ja ho znam posledni mesic, do te doby nepoliben, ale tady je to samej znalec. Tak co na neho cumite. Ja ho videl jednou a uz me sra. Ale ma mimochodem nadhernou italku, ktera taky 'YTbuje a ma kolem pul milionu, milionu shlednuti. To je dalsi milion dolaru doma.
        Na YT je tolik humusu, a nikdo se nepodivuje, ze nachapu mistni zavistivce. Kkt rytmus vam nevadi? Co gogo? Tady muzeme byt do vecera. kolac , rytmus, gogo, minecraftak je jen obrazem dnesni spolecnosti- lidi od 10- 35ti let cca. Puste si treba koukolika- vzpora deprivantu, at ma nejakou sledovanost. Ale to ne co? Hry mimochodem, kdyz nevytvaritre, ale tupe konzumujete, tak to je ta nejvetsi ztrata casu. Hrat 1- 12 hodin neco co je stejne furt dokola. Hry se moc nevyviji a co se pribehu tyce, kniha je o pribehu. Proste hry jsou brak a odreagovacka a to jsem hard core, ale priznam si to. Takze nechte urvanyho sveda a a zamette si pred vlastnim prahem. Na tu jeho starou se podivejte- je to skoro andel. Parecek k pohledani
      • Wildstonecz
        Nesouhlasim prave ty slohy si rad prectu protoze krome vykriku zobrazuji i ARGUMENTY na ktere se da reagovat a diskutovat dale jinak + a - je ukazatelem toho jak s tebou kdo souhlasi nesouhlasi ale uz jenom to ze na tebe kliknuli znamena ze jsi byl natolik zajimavy aby si te precetli a ne nemusi s tebou sohlasit ale presvedcit taky nemuzes kazdeho koho pokas na ulici
        • Jack1947
          Není to tak, + a - nemají vylanou a vypovídajicí hodnotu téměř žádnou. Jde o to že jim to nestojí za čtení a ani za zastavení jen nahodí - pokud je zaujmeš + to je vše a nic zajímavého nebo neskutečného v tom netřeba hledat. *4* Má to tak být ale tak jak píšeš to většinou, bohužel až (na vyjímky) není.
          • podle sebe soudim tebe.
  • Hlavní věc proč to lidi sledují je komentář toho člověka, hra je v podstatě kulisa. Navíc to vždy slouží jako propagace hry a zadarmo. Nevidím důvod proč by měly společnosti dostávat jakýkoli podíl.
  • Já mám pewdieho rád... patřím do broarmy a ne, není mi 15 ;)
    Pro ty kteří ho kritizují za to jaký má humor, chápu to - jeho humor není pro každého, ostatně to taky říká ve svých videích.
    Těm kterým vadí, že recenzuje hry atd... nedělá jen to. Podívejte se na nějaké jeho videa. Ano, začal se hrami, je to taky největší část jeho kanálu, ale má i jiná videa. Kde hraje se svojí přítelkyní stolní hry, kreslí a podobně. Nebo jeho pořady friday with pewdiepie.
    A pro ty kteří nadávají na to, že má peníze.. a co omg? to jste takový závistiví parchanti, že místo aby jste zvedli prd*l a začli přemýšlet jak se stát úspěšní, budete sedět doma a brečet, že nemáte to co on? A i-kdyby se Vám to povedlo - dejte si ruku na srdce - kdo z vás by podporoval v takové míře charity, útulky pro zvířata a ještě k dobrosrdečnosti vybízel i ostatní?
    Z mé strany má totální respekt, já bych to nedokázal.
  • Ja si myslim, ze by games.tiscali.cz a pak i vsechny ostatni portaly na svete a to pak i tistekne katalogy, ktere uverejnuji recenze a nebo treba jen dojmy z hrani nejake hry, meli platit vyvojarum danych her, za to ze o ni chteji psat. Jinak totiz vydelavaji na cizim obsahu, kde si jen pripisou par svojich radku ! Pokud bych souhlasil s nazorem toho pana co streamovani s vlastnim komentarem prirovnava k promitani filmu verejnosti. :)
    • TheGGG
      správně, recenzenti by taky měli platit, za každý uveřejněný článek. Vydělávají na cizím.
  • Jeho nesleduju, ale peníze mu přeju. Zjevně se u jeho videí řada lidí baví a to mu generuje peníze. Ideální. Lepší než přispívat ze státního rozpočtu na nějakou seriálovou blbost, kterou pak ocení jen relativně málo lidí.

    Mám rád řadu jiných youtuberů. Pro mě super. I kdybych nedělal nic jiného, nestihl bych se podívat ani na polovinu zajímavých videí, co na YT jsou. Nej služba, co kdy vznikla.
  • Ale teď by bylo možná vhodné se zeptat lidí, kteří ho nemají rádi, jak je na tom jejich znalost angličtiny? Je totiž dost dobře možné, že to co se jim jeví jako skřeky a nesrozumitelné žvatlání jsou ve skutečnosti anglická slovíčka které omylem přeslechli na základní škole. Co se týče TotalBiscuita, tak to absolutně nemůžete srovnávat. TB natáčí velmi dobrá informační videa o neskutečné délce, ale jsou naprosto suchá, žádný vtip. Zato Pewds natáčí krátká zábavná videa sloužící pouze pro pobavení. Youtube je obrovský a to právě z toho důvodu, aby si každý mohl vybrat to svoje. Na youtube naleznete kuchařky, návody k líčení a šminkování, ale nikdo vás nenutí na to koukat, stejně tak v televizi máte 130 kanálů a proč nadávat na ten sto třicátý, když na něj stejně nikdy nekoukáte a nic vám nedává?
  • Ono si můžeme položit opačnou otázku - byly by některé hry tak úspěšné, kdyby nedostávaly příliv nových hráčů které navnadil oblíbený youtuber?
    • Přesně tak, pokud vývojáři chtějí podíl ze sledovanosti videí, tak youtubeři by měli dostat podíl ze zvýšeného prodeje her... prašť jako uhoď
  • C-BEAM
    kedysi som ho sledoval, keď ešte okolo seba nemal multimiliónovú základňu náctiletých fanúšikov a svetudivse, bavil ma. Je inteligentnejší ako si mnohí myslia, má zmysel pre detail, všíma si veci ktoré iní letsplayeri obídu bez povšimnutia ... lenže chlapec sa zmenil, dnes je z neho preafektovaná kurvi*ka svojich fanúšikov so sileným "humorom" a už sa to fakt nedá pozerať.
    • Súhlasím, pri videách, kde nevrieska je často dosť vtipný. Samozrejme 100 ľudí 100 chutí, niekomu to vrieskanie a pišťanie zjavne nevadí. Pravidelne som začal sledovať akurát iného Švéda.. Robbaza. Jeho komentovanie mi pripadá strašne smiešne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit