Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna vec co mi vylozene tu hru znechutila je, ze eldarske fire prism se hrozne zasekavaji o vsecko na mape a tim padem vas poradne neposlouchaji. Je to hruza protoze tenhle problem nemela ani jednicka ani dvojka. To se v kompetitivnim multiplayeru neda tolerovat. To je tak tezke naprogramovat aby litali deset metru nad bojistem a o nic se nezasekavaly? Proste nekvalitni engine.
    Jinak se divim ze nekdo dneska dela strategii a nema ambice prorazit v e_sportu. A tam se takovyhle veci, ze se vam zasekavaji jednotky, nereaguji na vase povely, nebo az s odezvou a vubec je to neprehledne, protoze modely splyvaji, netoleruji.
  • Koukám že nejlepší DOW je prvni díl s tímhle módem http://www.moddb.com/mods/ultimate-apocalypse-mod
  • Ja hram hlavne 3na3 a pride mi ze je to hlavne o tom, kto zabere ten vzdialeny bod. Ak sa vam to nepodari dobyt, mozete rovno leavnut. Takto boli sice mapy nadizajnovane aj v dvojke, ale tam bolo zas mikro. V jednotke bolo viac bodov na zaberanie, takze aj viac taktiky.
    Podla mna 9 bodov na zabranie pre 6 hracov je malo. Pritom mapy su dost velke, takze by tam rekvizicne body mohli pridat.
    Potom sa mi nepacilo ze napr. eldar ma taku abilitu, ktora mi moze vymazat celu armadu, wtf.
    Este nie som rozhodnuty ci to kupim. Asi pockam tyzden po vydani na prve reakcie.
  • Luckiller
    >chybí animace jednotek, které v předešlých dvou dílech zlepšovali imerzi do hry
    >není tu systém morálka
    >chybí aktivní krytý v terénu
    >veškerá strategie je smrsknutá na to, kdo má víc vojáků (když čtyři mariňáci potkají pět mariňáků, vyhraje pět mariňáků protože jich je víc)
    >bubliny, bubliny, bubliny
    >jednotky nemůžu levelovat
    >nemá smysl udržovat jednotky na živu, je lacinější vyrobit nové, než je stáhnout z bitvy
    >z blur efektu se mi chce blít
    >veškerá strategie je smrsknutá na hru čísel, spamování speciálních vlastností a zvláštních jednotek
    *9*
    • Gamesczlejerk
      >meme šipky mimo 4chan
      >diskuse na games
      >autismus
      >armchair designer
      >kek.jpg

      PRAISE GERALTO OF RIVERO!! *14* *5*
    • Prave Dow2 jsem mel rad proto ze clovek citil kdyz ztratil jednotku nebo celou skupinu ale tohle je fakt fail neni tam ani Retreat tlacitko u jednotek coz bylo velice ucine.V bete to slo jednoduse kdo mel vic jednotek tak vyhral a bylo jedno jak spatny byl.Proste tam chybi ten defense a budovy a prostor na vetsi macrovani.
    • Cili presne jako v jednicce
  • Krom toho že to je hnusný, zjednodušený až na kost a náročný na hw tak ještě premium currency a mikro transakce ve stylu CoH2 ve hře za plnou palbu
  • Pozdě, hra koupena :) a už mi svítí na steamu :)
  • Na to jak to vypadá je to tedy sakra náročné na HW
  • Tadle hra smrdí kacířstvím na sto honů...v Relicu čichám korupci a vliv Tzeentche
    • XorxoxTalarius
      Nebo spis Slaaneshe, jelikoz zacali cichat redidlo :D
      • Pak se zdá, že tam jsou všichni...protože po čichání ředidla ti shnije mozek a následně se rozpustí v hnusnou, bublající a plesnivějící břečku která ti poteče nosem, takže Nurgle v tom svoje plísňácký prsty má asi taky, někdo by měl navštívit kanceláře Relicu, jestli se tam náhodou neválej jako dekorace llebky
  • Warhammer je kopie Starcraftu od Bližzardu
    • Si dobry blb WH40K Datum vydání 1987 a Starcraft 31. března 1998 takze je asi tezko kopie starcraftu je to spis naopak Zergove vychazeji z Tyranidu.
      • chytil si sa na tak priehladny pokus o trolling...
  • XorxoxTalarius
    Osobne nemuzu rict ze by DoW3 byla spatna hra, ale taky nemuzu rict ze by to byl DoW. Je to opravdu Starcraft s vizualem W40k.
    Ve hre je malo typu jednotek, jednotky jsou vlastne jeden muz a tak stun jednoho (o deset metru vzdaleneho) clena znamena stun cele jednotky, covery hre markatne chybi, jednotky maji malo taktickych moznosti a hracum zase chybi strategicke moznosti.
    Vyplati se hra koupit?
    Ano, ale pouze pokud bude stat do 20 Euro, hra nema vyssi hodnotu.
    • to mi rika jednu vec, ze si starcraft videl jen z vlaku. Dale jak muzes vedet jakou ma hra hodnotu, kdyz je z ni spritupnena jen mala cast? wtf?
      • XorxoxTalarius
        Ja se Starcraftu neco naparil, jsem to hraval v dobe kdy ty jsi jeste tahal kacera
      • Jaka mala cast?????????? 1 game mode 3 rasy???? to je i ve full hre.Jedine co neni je singl a tech par map v multaku jinak v te hre uz nic vic pri releasu nebude.Muzeme ted pouze spekulovat na cenovkou pro nove rasy-mody-mapy pokud to bude jako Total war:warhammer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit