Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    *14* Na tohle se těšim nejvíc. Akorát, jak tu už někteří napsali, to brnění má divný, ale nic na co by se nedalo zvyknout. Ale snad pujde zase změnit učes, moc se mi nechce hrát za metrosexualního Geralta Skrilexe.
  • Vypadá to krásně. Samozřejmě, ovládání přes Kinect není moc dobrá zpráva. Těžko říct, co zjednodušej a ořežou, aby se to dalo přes Kinect ovládat. Doufejme, že to bude jen nějaká nesmyslná úlitbička Microsoftu, která se hry na klávesnici/ovladači nedotkne.

    Napřed mě naštvala rohatá helma, ale pak mi došlo, že Sapkowski v podstatě je o originální práci s otřepanými klišé, takže rohatá helma v něm svým způsobem má místo.

    Pro mě aktuálně nejočekávanější hra. Co na to bratr Vávra?
  • KeanuX
    Teď už jen aby tam byl OST podobnej jedničce a sem nejvíc spokojenej člověk *14*
    (btw to divně obtáhlý brnění mi tam vůbec nesedí)
  • Hral som Witcher 2, a moj gameplay mal nieco cez 25hodin, je to jedna z naj RPG ake som hral kvoli svojej temnej atmosfere, uzasnemu designu miest a divociny a takisto skvelemu voice actingu, cit pre detail je citelny uplne vsade. Hru som ale nedohral pretoze som sa nevedel zmierit s vyvojom postavy... odchovany na JPRG kde s kazdym novym levelom ziskavam nejaku sialenu abilitu co rozvyja moje takticke moznosti a takisto prida ten WOW moment. U zaklinaca to tak proste nieje, rozumiem ze nieje uber geroj, ale pri sword PATH som sekal na zaciatku rovnako ako na konci, a magic path, tie tri animacky mi to proste nepokryli... Viem ze budem asi nenavideny ale proste ma combat po case sialene nudil... Tak verim ze s tym vo Wild Hunt budu schopny aspon nieco malo urobit, co sa aspon taktiky a po case nejakej obmeny alebo zmeny mechaniky tyka...
  • Viktor_H
    Jeden z nejlepších trailerů, co jsem kdy viděl a rozhodně dosud nejlepší na E3. Jakmile zaznělo "A lone wolf roam these broken lands.", bylo mi jasný, že přichází best game evaah.
  • Nevi nekdo, proc to ma byt jejich posledni hra ze sveta Zaklinace (mozna jsem to jen spatne pochopil)? Je to jeden z nejzajimavejsich fantasy svetu, tak proc v nem nerozvijet pribehy dal.
    • To máš jako ME trilogii. Příběh prostě po úspěchu jednotky nakoncipovali na trilogii.
    • MrSanta
      Třeba to nebude poslední hra ze světa Zaklínače, ale určo by to měla být poslední hra, ve které se bude hrát za Geralta. Zas tak moc to ale nesleduju, však on ti odpoví nějaký znalec celého problému.
    • nejzajimavejsi jak pro koho
  • kdy už konečne chris avelone udela dalši rpgečko, nebo vyjde neco na kickstartru. tyhle radoby rpg se nedaji hrat
    • Tak to asi pláčeš na špatném hrobě. Zrovna Zaklínač je to lepší, co v posledních letech vzniklo. Co třeba takový Gothic Arcania, Of Orcs and Men nebo Mars War Logs....to jsou mnohem větší maléry.
  • Vypadá to úžasně! Jediný co se mi trošku nelíbí je to divný obtáhlý brnění, který mi navíc přijde docela "heavy" pro zaklínače... Jinak nemám slov!
    • Je takové až nepřirozeně obepnuté okolo těla. To je taky věc, které jsem si všimnul už na prvním obrázku. Ve dvojce bylo přeci jenom takové reálnější. Až hra vyjde tak třeba změním názor..
  • Už jsem to tu jednou psal ale po traileru prostě musím znovu napsat,, shut up and take my orens,,.
  • no do pi....... to bude rezba!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit