Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ataker
    "Zaklínač 3 bude pro fanoušky RPG splněný sen" Já věřím, že to tak bude :) dvojku mám odehranou na PC obtížnost normal a pořád jsem neměl dost, tak jsem si to pořídil (podpořil) i na Xbox 360 a tam jsem to dotahl na temno... nevím co říct prostě nářez na začátku chytlo a stejně na tom konci to pustit nechtělo nejlíp tak pořád dokolečka dokola :D
  • Radioaktivni_surikata
    Vypadá to naprosto božsky, opravdu absolutně překrásně, přesto se bohužel na třetího zaklínače nedokážu těšit. Tak nějak totiž pořádně nevím, jak se dokážu s Geraltem rozloučit. Není tomu až tak dávno, co jsem se po opětovným dohrání třetího Gothica nejspíš už definitivně vyrovnal s odchodem bezejmenného hrdiny na herní nebe (auuuuuu), a na obzoru se mi rýsuje další ztrastiplný loučení. Nebejt Geralta, tak svět zaklínače není ani z poloviny tím, kvůli čemu ho mám tak rád. A nevim jak u vás, ale u mě to už něco sakra znamená. Já se toho nechci dočkat...
    • *13* Tak aspoň ať to loučení stojí k*rva za to!!!
  • Tak to je pecka! Jedina hra na kterou se fakt těším :)
    • Pre mna jedina hra kvoli ktorej vydim zmysel celej E3 :D
    • Pod to se podepíšu :)
  • Super trailer. Zaklinac to je moje srdcovka jak knizky tak hry.1 a 2 byli super. Jestli 3ka bude kombinaci obou tak to bude masakr.Hlavne by to chtelo Soundtrack ala 1ka ten byl best :)
  • Jsem rád, že mám myš a klávesnici.. a PC. Těším se moc a trailer nadchnul!
  • MidnighT91
    Z každého nového obrázku a záběru si stříkám do textilu, bože ať to není moc HW náročné...
    • To si piš že bude :), času je ještě dost, takže si mezitím vyberu novou grafiku (230 to asi fakt neutáhne :D) a zvětším si radši i ramku. Ale kvůli takovým PC hrám jako je Zaklínač nebo Total War se to holt vyplatí. Kdyby tak ještě vyšel třetí KOTOR...
      • ještě že mam 2 690tky :) hw naroky mě ňak netlači, pro mě zatim nejočekavanějši hra, 1cka i dvojka byly super.
  • Ale děcka, kašlete na hlasový příkazy. Zahrajem si to na PC.
  • Ať to klidně odprezentují klauni žonglující s dorty. Děkuju CD Projektu za oba dva díly a nedočkavě čekám na zakončení této ságy. Cholera!
  • MrSanta
    Jujky, to vypadá velmi dobře. Když si představím co za vylomeniny s tímhle enginem můžou dokázat v Cyberpunku *14*
    Asi se kousnu a zkusím se prorubat skrz první dva díly...
  • Xbox finish the game

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit