Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poláci sice hodně postoupili od amatérů na E3 k mega projektu ale při změně herních prvků. Kdyby to bylo se hrou které má stejné základy, tak to by bylo něco k obdivování.

    Ale každým dalším dílem, více zjednodušovali. Dnes není nutné ani mít květiny na lektvary a petarty, stačí alkohol. A tak dále....

    Hra to je velice dobrá ale na 10 bych viděl opravdu něco extra. Co zde ještě nebylo, anebo to je po všechn stránkách skvěle. Což tohle není.
    • udelat RPG aby bylo něco co tu ještě nebylo uz nejde, pac tu uz všechno bylo, takze W3 klidne muze tu desitku dostat, protože to zname dela opravdu dobře. Navíc ve velkych RPG je konkurence minimalni, málokdo si na to troufne, a udelat to tak jako to ted polaci udelali je skutecne na desitku. když si vzpomenu jakej bordel to byl když nemci udelali Gothic 3 a pomalu to neslo hrat....
      • PreidaQ
        Tvrdit, že udělat něco, co tu ještě nebylo, je blbost. Vždycky je způsob, jak udělat něco nově. Fakt.
        • Jo to jo, ale většinou to ,,nove,, stoji za vyliz si kapsu, asi je lepsi delat to dobře..
    • Veskoslav
      Proč lžeš? Počáteční lektvar nejenom musíš prvně najít či koupit recept, ale vždy ho musíš vyrobit pomocí květin atd. A až následně doplnění je pomocí alkoholu a to pouze při meditaci...
      • A je to výborný rozhodnutí. Grinding je otravný, proč s ním hráče zatěžovat? Připravit na souboj se musíš i tak, ale inteligentněji - zjistit, co na které monstrum platí, plánovat. Ne tupě znovu a znovu craftovat = mačkat tlačítka. *5*
      • Proč lžeš? (Paroubek promluvil)

        Bavím se snad o Počátečním lektvaru? Bavím se o většině lektvarů které vyrobíš jednou a poté je doplní při meditaci automaticky 1 flaška alkoholu a to včetně petard. To je zjednodušené a hloupé.

        Btw, ten agresivně poučovací styl, tě koukám jen tak neopustí. *11*
        Hlavně, že balamutíš dál.
        • Veskoslav
          Ano udělat na každý lektvar miliardu kytek. Jenom než jsem našel suroviny na ÚL petardu na výrobu jedné sady, tak mi to trvalo skoro 25 hodin. A to bych vyrobil jenom 2. Vlaštovečník je vzácná květina ve světě Zaklínače, ale při tom, kolik a v jaké míře jsou dané lektvrary zastoupeny, tak by musely růst celé pole.
          • Jako ve W1 a W2. Tedy nic nového.

            Oproti tomu to je více jednoduhé (o tom se bavíme - tedy snad) a hlavně to nedává smysl. Doplňovat věci alkoholem. Šlo by to řešit jinak ale udělali to takto. Více jednoduše a to je celé.
            Mohl bych namítnou mimo téma, že hledat jednu kytku 25 hodin je extrém a je tahle mechanika je podle mě špatná, ale o tom nebyla řeč a stejně by to byl můj pocit.

            Ale shoda, jak tak koukám není ani na tom.
  • Třeba u Skyrim jsem proseděl dost hodin a konec jsem dohrával jen z povinnosti.
    Bohužel měl velmi špatný combat a špatnou itemizaci. Vše ostatní bylo celkem fajn.

    Mluví Zaklínač 3 Polsky nebo Anglicky? (dá se zvolit jazyk?)
    Je ve hře nějaká rozumná itemizace? (nebo projdu celou hru s jedním mečem?)
    Mohu hned na začátku projít +-celou mapu aniž bych dělal questy?
    Mohu na lvl 1 porazit nejsilnější potvoru?
    Díky
    • - Jazyk je volitelný, může mluvit třeba japonsky :)
      - Itemů je dost, neměníš to jako v Diablu, ale nechodíš taky 10 hodin s jednou zbraní.
      - Hra je rozdělena do oblastí, oblast můžeš prošmejdit celou, ale nějaká omezení tam jsou, abys nelezl hned na začátku někam moc dopředu před příběhem.
      - Asi jo, jen Tě nesmí zasáhnout = náhlá smrt *1*
    • Ahoj,
      Ja osobne hraju s polskym dabingem,ale zmenit si samozrejme muzes i na anglicky.
      Itomizace tam je,muzes najit magicke veci,relikvie a dokonce bych rekl ze je to nutnost,aby ses nekam probil,jen nektere veci jsou omezeny lvlem + jesnoducha vyroba zbrani a zbroji,ktere muzou tvoje sance na preziti zvednou:D
      Mapu muzes veskrze probehnout +- celou,jen budes muset hooodne utikat,protoze silnejsi protivnici te daj jednou ranou:D
      Na prvni lvl asi muzes zabit silnejsi,jen mu skoro nic neuberes a nekterym se nedostanes ani pod brneni,takze asi tak:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit