Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absolutní špička. Souboje, dialogy a celkově příběh jsou TOP. Doporučuju!

    a) PS Fallout 4 není lepší.
    b) PS Fallout 4 nebyl RPG roku
    c) PS Fallout 4 je kokotina
  • Nechápu, proč tu někdo pořád srovnává Zaklínače a Dark Souls...vždyť se to nehraje na stejnym hřišti, to neni ani stejnej sport!
    • Inquisitor
      Někteří jsou schopný DS srovnávat i s fifou nebo nhl.
      • Nebo s moji mamou
    • Ne Dark Souls ale DEMON S SOULS a to je velkej rozdíl. Praise the Sun.
      • Praise the Troll :)
  • Teď bych poprosil všechny redaktory aby se vrátili k DA: Inquisition a zamysleli se nad svým hodnocením. Inquisition tady byl vynášen do nebes a lepili se tady na něj nálepky: nejlepší hra roku, nejlepší rpg vůbec atp. Inquisition je hodnocen 9 z 10 což je (a ruku na srdce) vůči Zaklínači hodně nefér. Tak doufám, že mi to tady zas nějaký ukřivděný cenzor nesmaže.
    • DA:I jsem jako pitomec koupil za plnou cenu, bavil mě první díl a třetí všichni chválili, tak jsem to risknul a výsledek je, že jsem v tom nudným nesmyslu strávil maximálně 5 hodin a nikdy to už nezapnu.
      • Naprosto souhlasím, Origins je pro mě stále jedno z nejlepších RPG a DA 2 a Inquisition byly oproti Origins naprosté zklamání. Já jsem dal Inquisition asi 3 šance a zhruba po 12 hodinách už se to vážně nedalo vydržet, víc infantilní slátaninu jsem nehrál. A Poslední rána byla když jsem zjistil, že každá druhá postava je buzík nebo lesba, to už me odradilo úplně a okamžitě to šlo z disku.
      • nezlob, ale to je trochu hloupé, nehledě na vyhozené peníze. Všude v recenzích píšou, že nezvládnutý je ten začátek, protože ty uvodní lokace jsou moc rozsáhlé a vyplněné spoustou fetch questů. Hra se udajně pořádně rozjede až po třeba 30-ti hodinách, kdy se začne hýbat příběh.
        Kdybych za něco dal 1500, tak se alespoň budu pokoušet do toho proniknout.
    • Vsechno je realtivni a subjektivni. Na Metacrytic dosahl Dragon tusim 85. Kdyby tyto dve hry vysly zaroven asi by hodnoceni vypadalo jinak.
      • Kdyby vyšly zároveň tak Inquisition prodávají za 200 Kč a ktomu pytlík trávy aby to nebyla taková laciná nuda.
    • totální fail zdejší redakce bylo dát Skyrim 10/10
      • Tak na desítku asi není ale pořád je to oproti Inquisitionu skvělá hra, ve které jsem strávil stovky hodin.
  • Moje partnerka menstruuje, tak mě večer také čeká divoký hon. :-)
  • langustyn
    tak teď se na Cyberpunk 2077 těším ještě víc, protože není možný, aby se to nepovedlo *4* už aby to bylo...
  • Chvaly vsude plno a zaslouzene. Stejne jako GTA5 si to desitku urcite zaslouzi.
    Za sebe mam radost i z jineho duvodu. Mame tady dve hry s otevrenym svetem tesne za sebou, ktere ukazuji ze jej lze udelat plynuly, pestry, detailni a funkcni, kde se verohodne pohybuji verohodne vypadajici tvorove. Jiste k dokonalosti porad daleko, ale jasam, protoze uz uz to zacinalo vypadat ze neco takoveho je beh na hodne dlouhou trat. Tak jsem zvedavy jak se s timto faktem popasuji ostatni vyvojari. Mozna se znacna cast zacne presouvat na mobilni platformy s prohlasenimi ze v nich vidi budoucnost. *1*
    • firmy zvazujuce taketo riesenia asi nemaju cas a prostriedky na vytvorenie hernej znacky ktora moze byt o 10 rokov uspesna.
  • jsem už starší člověk mam toho už dost nahrano a auž ani moc nehraju zaklínače jsme si předobjednal s mapkou samolepkama atd.. a musím polským pánům vyjádřit velikou poklonu a uznání ta hra je geniální nemůžu se od toho od trhnout a až mě to trochu sere ! tohle je opravdu masterpiece díky díky díky
  • Hodně lidi (a konec konců i redaktoři ve speciálu Games TV o Zaklínačovi) si stěžují na kotouly v soubojích...Ale nikdo neřekne ,že kromě kotoulů je tam i klávesa Alt a úhyby stylu Bloodborne, který se k soubojům a zaklínačovi hodí a kotouly se nemusí vůbec používat...
    • Mě osobně kotouly nevadí, naopak je používám, ne často, ať se tam pořád neválím, ale co vidíte špatného na tom, že Witcher udělá kotoul do strany? Ta volba je na Vás, pokud nechcete, tak je nedělejte. Vadí Vám kuš, tak ji nepoužívejte. Naopak se mi líbí, že nemusíte používat vše, co Vám nabízejí, stačí si vybrat.
      • Mě by jenom zajímalo - hru jsem ještě nehrál - jestli jde používat také normální kryt - zaklínač štít nemá tak třeba vykrytí zbraní. Ukázky, které jsem viděl tak tam Geralt jenom poskakuje nebo válí kotouly, což by mě tak nevadilo ale úder třeba od topivce by snad mohlo jít vykrýt i mečem. Jak to vlastně je vy co to už hrajete?
        • Jde, ale musel bys do toho investovat ve schopnostech, pokud te nekdo flakne palici, tak ti kryti mecem moc nepomuze. Melo by jit poradat u protiutok .... a dalsi ficury (specielni udery pri podrzeni) jenze ... to by se mozna dalo, kdyby si mel vetsinu boju 1:1 a ne 1:5. Takhle proste mackas utoky, maximalne se shiftem a s mezernikem zdrhas pokud se k tobe nahrnou vsichni.
  • Já tedy nesouhlasím s kritikou těžkých soubojů v 1. a druhém díly (bestie, Letho...) To byly na temnou obtížnost skvělé výzvy. Od toho ta obtížnost je. Fascinuje mě, jak je dnešní hráčská generace zpohodlnělá a jak jí může přinášet požitek to, že jde všechno jako po másle bez většího úsilí.
    • Tak já to vidím naprosto stejně :). Musím říct že The Witcher je druhá série která mě fakt chytla po Dark Souls 1-3 a 3ti Witcher to naprosto vyšperkoval. Na vyšší obtížnost už musíš taktizovat řešit eliky oleje a vše.. naprosto paráda :3 :D
  • Jsem velice zvědav na hejt Dana Vávry, a co přesně bude hře vyčítat. Taktéž se snaží o realistické ztvárnění lesů, vesnic a strání, takže chci vidět, jak si to představuje on dokončené, a né v rozbité alfě.
    • Na twitteri si zatiaľ hru pochvaľuje
      • PreidaQ
        Zatím, kromě dvou tweetů s vtipnými obrázky, se jenom zmínil, že to je dobře napsané.
    • http://forum.kingdomcomerpg.com/t/poll-do-you-like-large-dungeon-crawling-and-grinding-levels/23167 tady pise o nejakem dlouhem dungu, ale jinak je tam " its agreat game and I like it." a nijak negativne mi to nezni, jak o tom mluvi
    • Proč by něco hejtoval, když to funguje? Skyrim opravdu je strašnej.
    • Žádný hejt nečekej.
    • Ty tady Vavru ocernujes a přitom ještě ani nic nerekl *15* Chudák Dan...
    • Gonzi
      Řekl bych že když kritizoval skyrim, tak v podstatě popisoval Witchera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit