Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten podtitul "Hon, na který nikdy nezapomenete" mi připomíná můj první hon v jedenácti letech.
    • Já si pamatuju svůj první sex s holkou (dnes už dospělou ženou), kterou jsem nadevše miloval..
      Ale že bych si pamatoval kdy jsem si poprvé vyhonil, to fakt ne.
      U tebe je ta honička asi nejlepší zážitek, co ? *2*
      • Anebo spíš... ehm... si dělá srandu a je tady malej egoistickej parchant co se chce pochvástat svojí sexualní dospělosti. Spíš je to ehm...trapný? :DDDDD
        Honička nejlepší zážitek.... to z něho chceš jako udělat totálního retarda--- Na jednu stranu asi je to uplně jedno.... Tenhle koment řekl vše :DDD Doufám že se citíš na větší příčce než on. Realitu ti ale radši nebudu říkat přímě.....
        • Sexualni dospelost zacina v době kdy si uvedomite ze je snazsi si to udelat sam a zenska vam staci jednou do roka, ono to pak ve vetsine manzelstvi po dvaceti letech vypada uplne stejne, jen k tomu musite platit hafo složenek. :)
          • MGTOW for life!
  • martin.zima.98
    Naprosto užasná hra:) Zatím odehráno 30 hodin a moc jsem se v příběhu nehnul, páč ty vedlejší mise jsou super. Jinak vše šlape jako hodinky. Na gtx960+ i5 4690k a 16gb ram jedu krásně na high za mě 10/10 *5*
  • hraju na core2duo s intel hd3000 na 320x240 s vypnutejma texturama a polygonama a jede to celkem v poho stabilně kolem 62,47fps za sekundu
    • Ja to hraju s vypnutym monitorem a je to naprosto plynuly.
  • Je to neskutecny zradlo...spolu s GTA 5 nejlepsi hra za posledni dobu
    Nic vic se rict neda...pro kohokoli naprosta nutnost
  • http://foto.games.tiscali.cz/zaklinac-3-divoky-hon-15396/468075 Toto je jako co? *1*
    • Divoký hon
  • Nevim no, mně hra přijde opravdu velmi dobrá. Nemůžu si pomoct, ale pro mě je to adept na nejlepší hru, co jsem kdy hrál (odehráno cca 20 hodin). Četl jsem si u tu recenzi, co tu někdo postoval na gamerevolution.com, kde to dostalo "jenom" 3,5 z 5 tak pro porovnání například Wolfenstein Old Blood dostal 4 z 5, takže asi tak k objektivitě. Jinak hrál jsem i GTA 5 (dohráno 2x - jednou na konzoli před dvěma lety a jednou na PC) a musím říct, že Zaklínač mě baví víc. Je to samozřejmě úplně jinej žánr, ale pro mě v pomyslnym žebříčku nejlepších her bohužel GTA 5 kleslo na druhé místo.... i když... ještě jsem to nedohrál.
    • V tom případě ale nehraješ hry dlouho. Souhlasím, že Witcher 3 je velmi dobrá hra, ale třeba pro mě se vůbec nemůže rovnat s legendami typu Shadow Of Colossus, Thief apod., co se týká herního zážitku. Nebo např. rozsah a pohlcující svět Might and Magic VI - o tom si dnešní hry včetně Witcher 3 mohou nechat už jen zdát.
    • GTA V bolo paradne ale smutne malo obsahu, v podstate ked si dohral hru nebolo v tom svete co robit, prisiel mi uplne nevyuzity. To sa neda povedat o zaklinacovi, tam je hrac odmeneny za kazdy prieskum novej oblasti a vzdy sa tesi na co narazi. Ta hra si zasluzi 10 opravnene. Vzdy som tvrdil ze Skyrim je najlepsia hra aku som kedy hral. Po par dnoch hrania Zaklinaca 3 som si uz neni taky isty ale zas kazda z nich ma nieco do seba takze by som im dal taku remizu :)... Ziadna ina hra sa podla mna mnozstvom a kvalitou obsahu nerovna tymto dvom.
      • malo obsahu v GTA ? :) mam nahrano 50h a sem v pulce, a to se neflakam ale stridam aktivity,mise i strangers...
      • Tak s tím GTA nemáš pravdu. Po dohrání příběhu jsem ve hře strávil snad ještě 3x tolik času, rozhodně tam je co dělat. Ikdyž nemáš předem nadefinované nějaké aktivity, musíš si umět hrát. V tom je kouzlo toho sandboxového světa. Dělat prostě blbosti co tě jen tak napadnou. V tomhle GTA vyniká :) Ale jinak souhlasím, Zaklínač u mě také vede. Zatím je ta hra naprosto famózní.
  • Má to chybky? Má. Vadí mi při hraní? Snad jen v tom, že si díky dešti v jeskyni nebo levitujícím objektům uvědomím po sedmi odehraných hodinách v kuse, že sedím u PC hry...Tahle hra mě opravdu dostala. Za mě 10/10 a až opraví některé, pro mě maličkosti, v grafice, přidal bych ještě bodík.
    • Lukyz
      Je to zajímavý, je tam několik takových drobných bugů, ale každýmu se projevují jiný.
      Např. s tím co píšeš ty jsem se nesetkal, ale dost často se mi stává, že Geraltovi vlasy vlají ve větru i v uzavřených prostorech a navíc jen při rozhovorech *1*
      • Nevíte někdo, zda se i jeskyně označují jako zkompletované (zešednutí ikony na mapě) po tom, co je kompletně prozkoumáte? Nebo to platí pouze o lokacích s poklady?
        • faitheater
          Zosednu, ked ich uplne vybrakujes. Je mozne, ze tam je nejaky "hlavny" loot, ktory staci zobrat, ale ja vacsinou beriem vsetko.
          Nezabudni pobrat aj loot pred jaskynou...
  • Ještě, ještě, už budúúúúú.... 10/10
    Asi takhle probíhalo hodnocení.
  • Lukass
    Ted sem vlezl do Novigradu a spadla me brada, pro lidi co radi prozkoumavaji a vsimaji si detailu je to neco. Je jasny ze ted to mesto budu nekolik hodin prozkoumavat :-)
    Asi sem nevidel lip udelany mesto, co se tyka atmosfery a zvuku, sou fakt paradni.
    No jdu zkoumat cyklusy NPC :-DDD
    • Bohužel ale vegetace je horší. Není to tak krásná a podroná jako v Cryenginu :( na dálku to vypadá OK ale na blízko již ne.

      Asi proto to bere pod 2GB VRAM.
  • Baldur52
    Pro mě jako fanouška RPG a světa Zaklínače je tato hra jednoduše Svatý grál.
    Dámy a pánové z CD Projektu, bravo. Pro mě už jste nesmrtelní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit