Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    *14*
    • N0isy
      Ještě, aby ses ty náhodou neozval. *2*
    • davidBray
      beztak jenom kvůli tobě :D
      • BoB.2
        pššt ale je to tak
  • fizola
    Najlepšia kombinácia sú samozrejme české titulky a polština. Taká komédia z toho dokáže chvílami byť *1*
    • Keyz
      Anglický dabing je tam taky dobrý.

      Sranda ten písař v 3 aktu. Jak se vožralej na lehátku a má vtipné komentáře sám od sebe. Vůbec ten quest v EE za Roche je supr.
      • fizola
        Anglický Geralt má lepší hlas ako poľský, takže najprv som dvojku prešiel v EN, ale potom som jednoducho musel dať polštinu. A jednička samozrejme full cz dabing, to sa neda nikdy odolať, hoci Geralt je tam strašný suchár.
        • Keyz
          J polská slova jsou někdy fakt vtipná :D
          • V polstine je tezky byt drsnej, kdyz ten jazyk zni tak, jak zni *1*
  • herní klenot skyrim :D ..... tak ty jsi dobře na drogách.. dobrá hra to je ale klenot rozhodně ne..

    v příběhu a vyprávění se nemůže s Witchrem rovnat a teď ve trojce uvidíme i open world v podání polských borců. A já jim věřím.
    • Tak Skyrim není řešen čistě na příběh, jelikož dává značnou volnost a to bylo vždy předností TES serie (neřeším problémy s bugy, zpracováním UI a některé mechaniky, na které jsem osobně naštvaný :)).
      Přesto bych tyto dvě hry nesrovnával. Navíc slovní kvalifikace klenot, nemusí znamenat, že se jedná pouze o vyprávění příběhu.

      Skyrim sám o sobě má hezký příběh a spoustu věcí na čtení. Navíc rozšíření o Dawnguard a hlavně o Dragonborn davají k dispozici i rozšíření o kvalitní příběh. Je jen na tobě, zda ho projdeš a užiješ si ho a nebo budeš jen chodit po světě a řešit lokalní problémy.

      Witcher 2 měl zajímavě zpracované rozhodování, které bylo ve hře přímo patrné. Ale je tam naopak vidět velký tah na příběh, který je ovšem dán podklady knížní podoby Zaklínače, což nedává tvůrcům takovou volnost.

      Obě hry jsou dobré a zaleží individuálně jak komu sednou. Mě sedli obě dvě :) A tudíž jsou pro mě obě klenoty (i když skyrim s nějakými těmi modifikacemi)
      • za co máš takové bídné skóre? *15* já s tím relativně souhlasím. skyrim sice pro mě zklamání, ale když si svou přízen dokážeš tak dobře zdůvodnit, tak proč ne.
    • Keyz
      Jsem hlavně zvědav na dopady rozhodnutí. Ve W2 šlo zásadně změnit politickou mapu a bylo celkem nejasné co a jak. Prostě bylo potřeba zapojit mozek a neřešit emoce spojené s nějakou postavu ve hře.

      Trochu se bojím bojového systému, co jsem někde četl je spekulace, že to bude něco jako Batman...
      • Jak se vypořádají s navázáním na různé konce mě dost zajímá taky, i když teda nechápu, co myslíš tím "bylo potřeba zapojit mozek a neřešit emoce spojené s nějakou postavu ve hře".
        • Tím myslel, že při dělání důležitých rozhodnutí s dopadem na podobu celého kontinentu se máš oprostit od osobních pocitů k té či oné postavě a rozhodnou se chladně. jenže dobré na té hře je, že to přesně udělat nemusíš. Pro Geralta je osud zemí až na druhém místě za lidmi, které má rád a proto se můžeš rozhodnout přesně podle těch pocitů a vztahů a srá na osud zemí. Toto se mi na té hře moc líbilo.
    • Skyrim má parádní příběh, skvělé emoce, vše je prostě užásné. Neměl jsem slov...
      • Kolik je ti let?
        • V červnu my bude 13. proč?
          • wenceslaus
            Proč? Tak se podívej, co tu píšeš.
          • Ty kráso, napsat "my bude 13" - měl bys raději studovat český jazyk než hrát Skyrim... *1*
  • Moje volba: Polština + české titulky. Pokud se na nějakou letošní "větší" hru těším, je to tato.
    • Sorry, ale tak špatně abych nerozuměl polsky na tom nejsem. A stará generace nejsem. Ročník 1993. Ta polština je to samý co čeština před 400 lety :-D . Chápu, že někdo třeba polsky nerozumí. Ale když slyším jak se někdo chlubí, (zejména dnešní puberťáci), že nerozumí slovensky tak se jim vysměji do ksichtu :-D. Směji se díky tomu skoro každý den.
    • + Thief, Star Citizen, Elite: Dangerous, Dragon Age 3, Dark Souls 2, Titanfall, Datadisk Diablo 3, Elder Scrolls Online a mnoho dalsich.. ale ano witcher by mohl byt jeden z tech lepsich... :)
      • Thief může dopadnout hůř, než se očekává, lidé získali po Dragon Age2 předsudky, Dark Souls není pro každého, Elder Scrolls online - neláká mě svět, Titanfall - očekávám, ale oproti vědmákovi ne s takovým nadšením, STar Citizen a Elite jde mimo mne. Diablo 3 jsem nehrál.

        Zaklínač - srdcovka.
    • Všichni píšou o geniálním polském dabingu, já nemám nic proti, ale zajímá mě, rozumíte tomu? Já v polštině nerozumím skoro nic, což mi vadilo (zvlášť ve druhém díle, kde se občas nezobrazily titulky), takže hraju v angličtině. (Navíc se mi v anglickém dabingu víc líbí Geraltův hlas, ale to už je věc osobního vkusu :) )
      • a co je na tom těžkého rozumět? ja bydlím poblíž hranic Slovenska a polštině stejně rozumim, neni to teda na úrovni AJ, ale zase polština je k zaklínači autentický jazyk, krom toho polský hlas Geralta je 100x lepší než ten anglický (nebo Trollové!!)
        • Jelikož sám používám pár přejatých polských výrazů, umí mě polský dabing v Zaklínači nehorázně rozesmát. Plus "kratky zobak"- tomu nejde říct ne.
      • Jelikoz ziji relativne blizko polska, tak jsem s polstinou moc velky problem nemel, ac je tam toho dost odlisneho, ted uz je to po nejake dobe spis horsi. Ale anglickej pripadne ceskej dabing mam radeji :). Polstina me osobne jako jazyk moc nesedne.
        • Jsem na tom stejně.
  • Tady je názorná ukázka jaký je propastný rozdíl mezi EA a CDProjekt. ( péče o zákazníka ) Hanba by mě fackovala tyhle kluky z polska nepodpořit.
  • Gojira
    Proč to bude překládat Cenega a né COMGAD?!
  • Čert vem češtinu, hlavně je, jestli tam zase bude polskej dabing. Minule byl geniální.
    • přesně
  • Asharak
    Ještě CZ dabing stylu jednička a mohlo by to být dokonalé *14* *4*
  • Doufam, ze The Witcher 3 stihne vyjit jeste tento rok, protoze ten pristi nas ceka Prichod Kralovstvi Nebeskeho a vsechny hry se budou strachy krcit v jeho obrim stinu.
    • Osobně té hře od Warhorse nevěřím. První trailer byl naprosto neuvěřitelně trapný. Zaklínač se nemá vůbec čeho bát.
      • to nebyl trailer,ale teaser vševěde.
    • wenceslaus
      Mimochodem dnes bylo prý v Levelu, že jde Kindom Come na kickstarter.
    • DeDy
      Jdou na Kickstarter, chtějí $500.000
      edit: http://doupe.zive.cz/clanek/nadejne-ceske-rpg-kingdom-come-bude-na-kickstarteru-trailer-uz-dnes
      • Tak to asi vydavatele nesehnali, no.
      • wenceslaus
        Ninjo! :-)
    • sice offtopic ale za hodinu a pul bude od warhorse oznámeno něco velkého
      • A nevis co? Dneska o tom mel vyjit LEVEL, ale neco se asi pokazilo a tak ho zadna trafika nema.
        • BookerDeWitt
          Chystá se první, velkej gameplay a představení hlavního hrdiny. Celkově více detailů o hře se dozvíme, pokud se nepletu.
          • Diky, tak to je fakt pecka. Skoda, ze jsem se o tom nemohl docist v LEVELu. Kvuli neci chybe je takovy prekvapeni uplne zabity. Za to by meli padat hlavy.
  • trolo
    cenega? chodte do py*e. dvojku mam cz krabicovku od comgadu ale od cenegy nie dakujem. nemam zaujem cakat 3 mesiace na patch.
    • určitě bude jako alternativa Steam, ne?
      • trolo
        100%. a ak nie tak gog urcite.
        • Beru GOG verzi. Místo na krabice ubývá. A navíc, jak by to vypadalo, kdyby mi v knihovně trojka chyběla? :)

          Počkám na HW nároky, "slepím" pár komponentů a hurá na Divoký Hon.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit