Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Som rád, že sa s toho nechystajú urobiť niečo ako to ten posledný "Tomb Raider", to bol s prepáčením hnus!
    VIVAT!
    • misto s se píše z a to je tam navic
  • Um, v jedničce byly QTE, že píšete "v předchozích zaklínačích"? (tedy kromě soubojů, řekněme :))
    Nerýpu, jen si prostě nemohu nic vybavit :)

    Jinak QTE třeba v pěstních soubojích ve dvojce se mi docela líbilo, zdálo se mi to živější než v díle prvním; v této podobě bych se jim nebránil.

    Každopádně oba díly byly pecky a o to více jsem si je zamiloval po dočtení ságy; vřele doporučuju každému milovníkovi knih Sapkowského (iho?) obě hry a naopak :)
  • Hele mohl bych se zpetat co se stalo s tím tool setem na módy do W2? Nějak úplně se po tom slehla zem...
    • Keyz
      Nějaké modifikace jsou ale není jich moc.
      Asi práce v editoru tak tak lehká, že to základní úpravy zvládne ihned každý jako u TES.
      Navíc u hry které není volná co se pohybu týče jako W2 není tolik věci co modifikovat. Jedině udělat nové úkoly atd. Zase tam může vadit chybějící dabovaní atd.

      Prostě u TES je mně jedno, že hrdina nemluví tam jde o ten velký svět kde jde dělat hodně srandovních věcí atd. Zde to je přece jen víc vymezené.
      • deridon
        http://www.youtube.com/watch?v=ah8dqxo8-fM jak říká Šašek, dělat v tom nebude nic extra těžkého, určitě lehčí než UDK či CryEngineSDK.. trochu mi ta práce v tom připomíná Far Cry 2/3 a jeho editor, který pro uplného laika, byl super
      • Amaroun má pravděpodobně na mysli Red Kit a ten stále ještě nebyl vydán. Počítá se s ním v první polovině tohoto roku a měl by být pro všechny majitele TW 2 zdarma.

        Ovládání a celkově práce s ním by měla být velmi jednoduchá a tak by mělo být rychle možné vytvářet celá nová dobrodružství. Víc infa o tom nemám akorát, že momentálně se nachází ve stavu BETA testování.
        • Díky! To je to co jsem přesně potřeboval slšte :-)
        • Co jsem slyšel tak CDP nechce vydat toolset jen tak bez ničeho, takže momentálně pracuje na nových dobrodružstvích vyrobených čistě v toolsetu (některým členům komunity údajně rozdal betu aby si taky něco zkusili vyrobit), který vyjdou s ním.
  • Jen ať nějaká kvalitní firma zůstane u pořádných singleplayer titulů.
  • Na MP si Zaklínač nezakládá a je to dobře. CD Projektu věřím, jejich přístup k hráčům se mi moc líbí a přeju jim jen úspěch, dokud se budou k PC hráčům chovat jako nyní. Věřím, že Zaklínač 3 bude velice kvalitní díl se skvělým příběhem, jako zatím každý Zaklínač.
  • Drakens
    Jsem celkem rád že MP tam nebude a že se budou soustředit jen na příběhovou linii. Nevím prostě ale čisté MP mě do ságy zaklínače nesedí a nesedělo. Co se týká "šípkované" nemám vyhraněný názor. Jsou hry kde se mě to líbí (Třeba Tomb) ale to je světlá vy jímka.

    Witcher 3 buď dopadne epicky nebo maximálním zklamáním...já osobně doufám a vsázím na to první.
  • QTE ma v hrach tiez pekne $eru, takze som rad, ze z W3 vypadli. CD Projekt si evidentne berie ohlasy zakaznikov k srdcu a riadi sa nimi.

    Este v Heavy Rain som bol ochotny sa s QTE zmierit (vzhladom na povahu celej tej hry), ale ze by mal God Of War dobre spracovane QTE? To si nemyslim... ved sa tam castokrat drtil jeden cudlik, cim rychlejsie, tym lepsie :-/
    Vo Fahrenheitovi to bola vyslovena p1c0v1n4 (hlavne, ked som dostal v akcnej pasazi na obrazovku tie dva obrovske debilne kruhy a mohol som "hrat"). Bola to skoda, pretoze vo Fahrenheitovi sa mi velmi pacilo rozpohybovanie postav a tie akcne pasaze by boli lahodkou na pozeranie (nebyt tych QTE)...
    Fakt si nedokazem spomenut na hru, kde by ma taketo "hranie" bavilo.

    MP si v takejto hre tiez nedokazem prestavit a som rad, ze sa sustredia na SP. Uz teraz sa tesim.
  • bral bych tam MP ve smyslu dark souls...uz presne nevim jak to mel Sapkovski vymyslene s tema dimenzema ale byla by sranda, privolat si na pomoc dalsiho Geralta treba na zabiti nejakeho bosse ;]
    • Zhyň bídný červe
  • tleskam, zaklinac 2 byla skvela hra a vadila mi na ni jedina věc - delka kera opravdu nebyla velka zvlast na epicky rpg - a pokud trojka bude na peknejch par hodin nemam problém a tyhle hry si zaslouzi 100% podporit. Kvalita po každý strance. Doufam ze bude specialni edice se vsema trema.Sice uz je mam ale stejne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit