Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak počkat, CDprojekte. Chcete mi říct, že místo, aby mi vaše další hra říkala, co mám dělat, tak budu moci říkat já jí, co dělat chci? To se v týhle branži ještě nosí? YAY!
    *14*
  • QTE ma v hrach tiez pekne $eru, takze som rad, ze z W3 vypadli. CD Projekt si evidentne berie ohlasy zakaznikov k srdcu a riadi sa nimi.

    Este v Heavy Rain som bol ochotny sa s QTE zmierit (vzhladom na povahu celej tej hry), ale ze by mal God Of War dobre spracovane QTE? To si nemyslim... ved sa tam castokrat drtil jeden cudlik, cim rychlejsie, tym lepsie :-/
    Vo Fahrenheitovi to bola vyslovena p1c0v1n4 (hlavne, ked som dostal v akcnej pasazi na obrazovku tie dva obrovske debilne kruhy a mohol som "hrat"). Bola to skoda, pretoze vo Fahrenheitovi sa mi velmi pacilo rozpohybovanie postav a tie akcne pasaze by boli lahodkou na pozeranie (nebyt tych QTE)...
    Fakt si nedokazem spomenut na hru, kde by ma taketo "hranie" bavilo.

    MP si v takejto hre tiez nedokazem prestavit a som rad, ze sa sustredia na SP. Uz teraz sa tesim.
  • Jak to ti kluci Polsti vsechno stihaji? Spolu s Techlandem (Call of Juarez) patri mezi moje nejoblibenejsi firmy.
  • Viktor_H
    Já jsem fakt zvědavej, jak se jim podařilo popasovat se v rámci sandboxu s vyprávěním...
  • Hele mohl bych se zpetat co se stalo s tím tool setem na módy do W2? Nějak úplně se po tom slehla zem...
    • Keyz
      Nějaké modifikace jsou ale není jich moc.
      Asi práce v editoru tak tak lehká, že to základní úpravy zvládne ihned každý jako u TES.
      Navíc u hry které není volná co se pohybu týče jako W2 není tolik věci co modifikovat. Jedině udělat nové úkoly atd. Zase tam může vadit chybějící dabovaní atd.

      Prostě u TES je mně jedno, že hrdina nemluví tam jde o ten velký svět kde jde dělat hodně srandovních věcí atd. Zde to je přece jen víc vymezené.
      • deridon
        http://www.youtube.com/watch?v=ah8dqxo8-fM jak říká Šašek, dělat v tom nebude nic extra těžkého, určitě lehčí než UDK či CryEngineSDK.. trochu mi ta práce v tom připomíná Far Cry 2/3 a jeho editor, který pro uplného laika, byl super
      • Amaroun má pravděpodobně na mysli Red Kit a ten stále ještě nebyl vydán. Počítá se s ním v první polovině tohoto roku a měl by být pro všechny majitele TW 2 zdarma.

        Ovládání a celkově práce s ním by měla být velmi jednoduchá a tak by mělo být rychle možné vytvářet celá nová dobrodružství. Víc infa o tom nemám akorát, že momentálně se nachází ve stavu BETA testování.
        • Díky! To je to co jsem přesně potřeboval slšte :-)
        • Co jsem slyšel tak CDP nechce vydat toolset jen tak bez ničeho, takže momentálně pracuje na nových dobrodružstvích vyrobených čistě v toolsetu (některým členům komunity údajně rozdal betu aby si taky něco zkusili vyrobit), který vyjdou s ním.
  • Doufám, že třetí díl dopadne skvěle. Důvěřuji vývojářům a jestli oni nechcou multiplayer, tak ani já ho nepotřebuju. Ale kdyby byl nemusel by být špatný. No teprve se uvidí *15*
  • bral bych tam MP ve smyslu dark souls...uz presne nevim jak to mel Sapkovski vymyslene s tema dimenzema ale byla by sranda, privolat si na pomoc dalsiho Geralta treba na zabiti nejakeho bosse ;]
    • Zhyň bídný červe
  • Tady je krasne videt, jak duraz na silny pribeh omezuje hratelnost her.
    • vlastik.plaminek
      Mačkání čudlíků podle instrukcí zvládne i cvičená opice. Pokud ti QTE stačí jako vrchol hratelnosti, tak ti asi zajdu koupit kilo banánů.
    • Radioaktivni_surikata
      Nejsem si stoprocentně jistej, jestli se dá takhle jednoduše použít přímá úměrnost, ale čím si jistej jsem je, že hratelnost není jedinej prvek, co utváří celkovej dojem ze hry. Vždycky je to nějakej mix a je jen na tvůrcích, jak se s tím popasují a na hráčích, co komu sedne.
      • Da, cim vic chces vypravet nejaky pribeh, tim vic musis vest hrace jak potrebujes a tim vic mu ubiras moznost, aby si hral podle sveho.
  • Víte, co by mě docela zajímalo? Jak sakra vymyslí u Zaklínače 3 úvod - když dvojka skončila tak otevřeně a mohli jste vlastně odejít z toho města s různými postavami ( s Iorvethem, s Triss, s Rochem, nebo klidně i bez nich) Ještě chápu to, že půjdou nahrát uložený pozice z dvojky, ale co ten, kdo je mít nebude? To na vás ihned po spuštění hry vybafne ještě nějaké menu s tím, ať si vyberete, jaký chcete úvod hry, podle toho, za koho a s kým jste to ve dvojce dohráli? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit