Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už mluvíme o Gothic 2, grafik design blood and wine mi trochu připomíná risen 1 :D Ty barvy a ty kamenný zídky kolem vinic ve španělským stylu. . .

    Už aby bylo jedenatřicátýho
  • ty ses taky nejhorsi dil prosim te.
  • Mas moznost to napravit. Oh w8, dyt bys ani nenainstaloval 3ds max. Klasickej sulinek co stoji 2 metry opodal za stolem a krici. Takovyho jsem mel na stredni. Nejvetsi frajer, pak kdyz jsem mu dal pesti tak byl presne jako zdejsi mistri stezovani.
  • Spis ty bez ven, kdyz hledas neco takoveho. Tohle je jinej svet, kterej ma vypadat jinak nez to, co vidis venku. Proto ty hry hrajeme ze ano, abychom unikli do jinych ruzne vypadajicich svetu, ktere v mnoha pripadech nevypadaji a ani nemaji vypadat jako kdyz se koukneme z okna. A jelikoz je tomu takto, tak jsme samozrejme plne otevreni a tolerantni k vsemoznym vizualnim zpracovanim, nehatujeme ze je neco moc barevne, ze neco vypada jak z roku 2004 kdyz ve skutecnosti nevypada samozrejme (to ze neco vypada jak z roku 2004 je moderni hlaska cloveka kterej ani nema poneti jak hry vypadaly v roce 2004), apd.
  • Hnisavec
    Witcher 3 naj rpg od Gothic 2....dufam ze bude este u 4ka
  • never go full ret6rd
  • iSpirit
    Tak to se omlouvám, pochopil jsem to ve smyslu, že jsem nějaký Dark Souls fanatik, přitom mě štíty a meče absolutně netankuji .)
  • Nevím, proč na mě reaguješ s tím, jestli tě oslovilo nebo neoslovilo DS, když to nesouvisí s tím, co píšu. Ach ta vztahovačnost... *15*
  • iSpirit
    nevím, proč na mě reaguješ s DS. Už jsem tu několikrát psal, že mě Dark Souls nijak neoslovily...
  • Z této diskuze plyne jedno: Nemá cenu chodit do diskuzí tam, kde vládnou fanatičtí DS trolls pod alter-egama co si naklikávaj.
  • Paulcz
    Jojo, kniha = vlastní imaginace, těžko tam bude něco špatně :)
  • iSpirit
    Z této diskuze plyne jedno: I kdyby CDP začal vraždit lidi na ulici, tak se to zdejší fanoušci budou snažit zamluvit :)
  • Ano, příroda má krásné barvy, ale ani zdaleka tak syté a plastové, jako ty ze Zaklínače. Běž někdy ven.
  • Magistrum ti odpověděl za mne
    "analýzu na co? Jak ti mám analyzovat, že to vypadá jako plastová, překyčená hra pro děti? Poraď mi, jak by jsi to ty popsal a udělal analýzu."

    Je to otázkou tvých pocitů. Je to věc, kterou mi tak ostatní nevnímáme a nevidíme jí jako kýčovitou. Problém je že ty svoje pocity nepopisuješ jako zajímavost, ale jako fakt.. ty je vnucuješ ostatním a to je dost nefér, nemyslíš?
  • Magister_Peditum
    Takže tvrdíš, že to je otázka výkladu... v tom případě pak nemůžeš chtít, aby všichni přijali tvůj výklad... Já knihu taky četl a nevidím v tom problém. Ostatně, která hra se dnes snaží o 100% realistickou krajinu? Možná tak Kingdom Come, a i ta hraje všemi barvami.
  • já tu knihu dobře četl několikrát, s tím na mě nechoď, problém je, že už původní hra je překýčena, takže tohle musí hnát do absolutních rozměrů. Nezlob se na mě, ale ten popis, když se Ciri baví s Yen, že je to jako v pohádce je na výkladu. Pohádka pro ně může být normální krajina s krásným zámkem a Disney Stylizace.

    CDP to žene do takových barev, protože to prostě dnešní mainstream má rád...
  • Magister_Peditum
    Takže hra má jít proti popisu v knize? *15*
  • tak jsou obrázky přes photoshop zalité sluncem. Navíc pořád to je kus do barev, co má Zaklínač.

    I kdybych přijal tvoji myšlenku, tak Zaklínač je psán jako low fantasy, takže očekávám low fantasy a ne doprdele práce high fantasy scenérie...
  • hnusné přesaturované barvy. To umí ve Photoshopu udělal každý moula. Snad mi nechceš tvrdit, že takto vypadají barvy v realitě?
  • Zbytečná snaha a ztracený čas přesvědčováním internetových trollů, když nedokáží překousnout to, že se ta hra prostě lidem právem líbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit