Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyborna hra a vyvojarum urcite uspech preju, letos se tomu co do zazitku vyrovnalo pouze BloodBorne, ten me take neskutecne dostal.
  • TheGGG
    Zííííííííííív, vidím, že diskuzní gentlemani zas vylezli z kanálu a začali ťukat.
    Bájthwej wičr 3 je fakt cool
    • Hlavne ve 20 fps.
  • Macatý hype prodává. Není to špatná hra, ale za mě 8/10. Škoda té grafiky. Jediný kde je pěknej výhled je v Kaer Morhen. Pak už je to slabota.
    Ale každýmu podle chuti.
    • Pi*u, po grafickej stranke jedna z najlepsich hier. Mozno to nema uplne naj spracovane tvare, najlepsie shadere alebo naj neviem co, ale celkovy dojem je paradny. Zapady/vychody slnka, husta vegetacia, les ktory naozaj vypada ako les tak ako ho pozname v nasich koncinach a ked je burka, stromy sa prehybaju pod vetrom..takto dobre spracovane som to nevidel este v ziadnej hre.
      • Já myslel dohled. Na blízko pěkný, ale krutej LOD kterej ti zařízne detaily po pár desítkách metrů.
        Jinak nejlepší les co jsem viděl byl v The Hunter.
    • fallanga
      Souhlasím s 8/10, ale nesouhlasím s grafikou. Hrál jsem vše na low a ta grafika byla i tak nádherná. Tu bych rozhodně nepočítal do záporů.
      • Ak je ako hra TW3 za 8/10, tak potom neviem, ktoré príbehové RPG môže u teba dostať viac.. je TW3 bez chýb a chybičiek ? isteže nie, ale taká hra ani neexistuje a ani nebude, tak fakt neviem čo by si chcel v hre aby sa zlepšilo aby sa to u teba zdvihlo na vyššie hodnotenie.. oproti hrám od Bethesda/Bioware, je TW3 úplne iná liga čo sa kvality týka.. a hlavne hra má "srdce" a "dušu" čo sa u hier od spomenutých štúdií nedá povedať
        • fallanga
          Přečti si mou recenzi. Přiznávám, že je hrozně napsaná, ale shrnuji tam co se mi líbilo a co ne. Pak pochopíš.
          Btw... pokud se jedná o příběhová RPG a vynechám staré klasiky jako Fallout 2, tak Zaklínače 3 v mých očích překoná Dragon Age Origins a Mass Effect 2.
  • Jo az na ty bugy!U ps4 je to katastrofa!Cim novejsi update,tim je to horsi,jsem skoro na konci,a blbnou mi tam tecky smeru na mape,ukazuje mi to nesmyslny cesty,a nekdy vubec nic.A sekani filmecku s rozhovory ani nemluvje,vse zaclo blbnout ke konci hry.
    • Vse mi zaclo blbnout,v bode,kdy schanim pomocniky na divoky hon.
      • Nesmis to hrat na failstationu
      • V téhle fázi mě to začalo nudit a šlo to z disku..
  • Az zas tak dobry to neni,opet kupa kecani,a vymitac dablu se nekona,myslel jsem ze tam budou podobny souboje jak v bloodborne,a ne sek,sek,kecani,jezdeni,mas plnou brasnu,nemuzes chodit.Ted tam jsou aspon truhly.
  • Stovky hodin, a až upgraduju PC, tak zahraju znova na full detaily...

    Pro mě srdcovka. Miloval jsem před tím MassEffect sérii a Zaklínač 3 jí absolutně zničil jen pohledem.
    Nová hra se starými principy jak udělat hru. Jediné co musím přiznat, že konec je dle mého udělaný narychlo. A i když jsem to hrál se zájmem, tak vlastně mi ten konec nijak neutkvěl v paměti,
    takže vlastně pro mě Witcher3 je 10/10 hra do té doby dokuď nejdete jako rambo na Hon.

    Protože Hon byl prostě silnej, smrtící a celou hru Vás tak stavěli.. a pak najednou jdete s max levelem a medvědí zbrojí na ně a vlastně je krájíte jak máslo.

    První hra, kde je pro mě funkční svět a bavilo mě třeba jen hodinu jezdit na koni a koukat po pláních. Nebo zdolávat hory, krásnej zážitek
  • Vím, že do tohohle článku se tahle otázka nehodí, ale jelikož má dnes nejvíc komentářů, tak se zeptám, hrál jste někdo company of heroes 2 a pokud ano myslíte že je dobrá, protože na steamu mají 75% slevu, hru jsem hrál jen chvíli a nevím jestli si ji mám koupit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit