Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CD Projekt RED je pre mna v sucastnosti etalon slusnej a poctivej firmy, ktora ma spokojnost platiaceho zakaznika na prvom mieste. To mam taky pocit, dnes nie vzdy plati, vid EA a jejich 11 startovacych DLC k 50eurovej hre s mikrotransakciami ktoru naviac z hororu zmenili na akcnu strielacku, ale nazov znacky ponechali :)... Este mi k tomu chyba nedorobeny konec hry a neustala nutnost on-line pripojenia a bolo by to dokonale ;)...

    Nieco taketo u CD Projektu nehrozi ani vo sne :o)
    • Tož já si W2 koupil pro steam (RU verze *1*) a češtinu tam dohodil...ale jedničku mam krabicovou platinovku *5*
      • Taky je u mě platinová edice, 2 jsem jen vyzkoušel warez verzi, která mi na starým PC nešla, ale teď se chystám koupit rozšířenou edici 2 a na novím PC bych už to měl rozjéct bez seků :) . Trojku si taky určitě koupim. :)
    • To ti povim muj pribeh, koupil jsem Zaklinace 2 na steamu a byl i v cestine, pak prisel patch tusim 1.20 a cestina nebyla. Gremlin se na otazku proc, vyadroval v tom smyslu, ze jsem si dovolil koupit Witchera 2 na stemu ve sleve (za 30euro) a ne za plnou cenu v CZ shopu/na GOG, takze jsem jakoze zlodej a trestem budiz ze prijdu o cestinu. Ano ano CD Projekt je plny slusnych lidi. Urcite muzou pocitat ze si koupim i Witcher 3 :)
      • Tož nevím, ale mám koupeno The Witcher 2 Assassins of Kings Enhanced Edition ze steamu a čeština tam je...
      • Tam bych to dal spíš na vrub tomu, že češtinu zaplatil a vytvořil Comgad (a ne CD Projekt) a ten samozřejmě z toho nic nemá, když si hru koupíš na Steamu a ne v českém kamenném obchodě. Nemusí to být zrovna fér jednání, ale je celkem pochopitelné (a není to ani zdaleka případ pouze Zaklínače, je to tak skoro u každé hry, kde se o češtinu postaral místní vydavatel)
      • Tak o tom trošku pochybuju, kdyby to takhle nechtěly prodávat tak by to na steam nedávaly.
  • A kdy vyjdou moderske nastroje pro Zaklinace 2?
  • O tolik starší snad nebude ne? Když by mělo všechno bezprostředně navazovat na druhý díl. Jen doufám, že mi nebudou cpát osudovou lásku mezi Geraltem a Yennefer, protože tuhle postavu jsem nemohl vystát *15*
    • vidim to stejne Yen mi byla nesympaticka
    • rhaegar
      Snad bude volba mezi Triss a Yennefer. Yennefer byla příšerná .)
    • Ještě ji nezatracuj ;) Já zase v jedničce vůbec neměl rád triss.. Ale když se ve dvojce svlikla, nějak mě to přešlo :D ;)
      • Pokud jsem si jí neoblíbil po přečtení všech těch knížek tak už nevím *1* i když by jí ta ztráta paměti mohla přinést pár kladných vlastností...
  • PCfanos
    A pak že se sny neplní, je pozoruhodný jak velký pokrok mezi jednotlivými díly dokáže malé polské studio udělat s omezeným rozpočtem, klobouk dolů a jasná sběratelská edice.
    • vod poláků ani jídlo... natož hry
    • Jo jo Poláci se vyznaj, už jen aby nám sem netahali jejich zhnilý a jedovatý jídla a bude to OK
      • eeeee
        Oni nam to sem netahaj, my to sami od nich kupujeme, protoze to jsou nejlevneji dostupne potraviny v sirokem okoli a cesi jsou hovada, kteri setri na jidle a jedi ty nejvetsi sr...
  • Cosi
    S tou rozlehlostí zase opatrně. To že má svět být až 30x větší než v případě druhého dílu znamená, že se budeme po herním světě v průběhu hry přesouvat na větší vzdálenosti. Tedy, že už nebudeme na území jednoho státu, ale půjdeme dál. A že nám přejetí z jednoho konce na druhý trvalo 30-40 minut znamená, že když se všechny dostupné lokace nasází za sebe tak by jejich přejetí trvalo tak dlouho.

    Jinak mě zajímá, jak si poradí s rozhodnutími z dvojky. Věřím, že CDproject RED z toho neudělá další bezvýznamné rozhodnutí jak se stalo v případě trilogie Mass Effect, kdy třeba bylo jedno jestli jste v prvním díle zachránili nebo zabili zdánlivě velmi důležitou královnu Rachni.
    • Má to být o 20% větší než Skyrim... ...čili nic z toho, co uvádíš, to neznamená.
      • Cosi
        Tak to je věta jako prase. *1*

        Ale mezitím jsem se jinde dočetl že to má být jedna obří mapa, kde se bude pohybovat bez loadování.
    • Ja by som si mapu predstavil ako stvorec, a pod tym prejdenim za 30-40min si predstavujem usecku z hociktorej strany tohto stvorca na opacnu stranu. Keby sa vsetky oblasti podavali jedna za druhu ako to ty pises, tak by vzniklo imo nieco take ako stvorec rozrezany napr na 4 obdlzniky ktore ked sa daju jeden za druhy vznikni 4x dlhsia trasa a teda jej prejdenie by trvalo 4x dlhsie nez udavanych 30-40 minut.
      • Cosi
        Jde o překlusání na koni. Což je docela reálné.
  • CDPR uz ukazali Bioware ako sa ma robit RPG, teraz to ukazu aj Bethesde.
    • moc vtipný xD xD xD
      • Nazor, ktery nikomu nenutim (a taky tu nechci rozpoutavat zrovna tenhle flame war) je, ze Bethesda tezi z jedinecnosti jejich RPG, co se rozsahu a pojeti tyce. TES franchisu mam rad, Morrowind je srdcovka, ale ruku na srdce, Obliv i Skyrim byly kvalitativne krok zpet. To, ze nic podobneho neni k mani, neznamena nutne, ze co k mani je, je dobre. A jestlize chces dat na druhou misku vah Zaklinace(ackoli jsou to hrusky a jabka) , tak z pohledu pribehu a predevsim schopnosti jej vypravet, se ma Bethesda hodne co ucit. Pokud Te ty hry neoslovuji, nekomentuj, nebo aspon komentuj vecne.
  • korok
    Tak jsem si právě poslintal klávesnici...
    Už aby to tady bylo!
    • Je vidět pro jakej druh lidí je zaklýnáček určen
      • Cypri
        Pro lidi co umí ocenit kvalitní vývojářskou práci herního studia, které nekašle na lidi a platící zákazníky a nebere je jen jako čísla v rozpočtu. Pokud máš potřebu se navážet do lidí, protože hrají to či ono, tak jdi a zavři se se svým gameboyem do pokojíčku...
        • gameboye nemam ani sem nikdy neměl, tudíž tvuj koment je zcela zcestný
          • cela tvoje existence je zcestna...
    • dobytku
  • Zaklínač 2 byla pecka. Těším se na 3ku.
  • Hmmmm zní to hezky, jen doufám že z toho nebude další pustý balast typu Skyrim. To bych dal přednost menšímu světu s pořádnou příběhovou linkou.
    • Kdyby to skyrimu sahalo aspoň po kolena, možná bych to i chvilku hrál.
      • bohudik ti maminka ani tatinek nedeja penizky na novej pocitac, takze muzes jit hrat leda ho no

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit