Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed
    No ja by som ako fanusik od nich ani ten posun neziadal,stacilo by mi ''more of the same'' ale CDP je CDP a nie Ubisoft :) ale tesim sa,sice v poslednej dobe nemam k open world hram velmi dobry vztah lebo vacsinou ma ta hra neodvratne prestane bavit skor nez urobim vsetko v tom svete co chcem urobit,co mi vadi,ale verim im a moje peniaze maju uz teraz.
  • Ajajajaj..a je to tady , jak jsem se obaval..
    Tohle ma velkou sanci dopadnout jako Gothic 3. prvni Gothic uzasny uspech neznameho studia , pak prisla dvojka ktera byla uz delana s docela velkymi ambicemi a pak pad na hubu v podobe Gothic 3. Zaklinac jde presne v tehle slapejich.
    Ono delat RPG hru komornejsiho razeni a delat RPG hru megalomanskeho razeni je obrovskej rozdil a zatim , at si mrmla kdo chce jak chce , to umi jen Bethesda a nikomu dalsimu se to prilis nepovedlo.
    Ale samo Zaklinaci 3 preju uspech..ale jsem dost skeptickej..
    • Viktor_H
      Ta analogie tady moc nefunguje. Každopádně největší a nejzásadější rozdíl je v tom, že tvůrci Zaklínače nemají za zadkem Vypatlané kravaťáky z JoWoodu (ne-čest jejich památce).
    • Lukyz
      Taky stojím za názorem, že Gothic 3 je spíš neúspěch JoWoodu než Piraní.
      JoWood - Gothic: Arcania (bez komentáře *7* ) - 2011 bankrot
      Piraně - Risen (dle mě super) a Risen 2 (už ne tak super, ale dobrý) studio stále jede...
    • G3 padl na hubu kvůli příšerné optimalizaci a kvůli nedodělání hry. Jinak to rozhodně nebyla špatná hra.
      • G3 je fajn hra , to se nikdo nehada. ja jen tvrdim ze skok z pomerne uzavreneho RPG do open world RPG muze dopadnout dost blbe kdyz s tim nemaji zadne zkusenosti jako nemela Piranha.
        Bethesda to dela od roku 1993 a stejne s tim porad plno lidi neni spokojenych..
        • rhaegar
          Bethesda jsou packalové na entou! Nemůžeš srovnávat CDP a Bethesdu. Bethesda tvoří desítky let pořád to samé dokola bez špetky inovace naopak CDP se vyvíjí a každý Zaklínač je jiný a přitom neméně skvělý.
          • Bethesda zacala delat hry kdyz vetsina z vas tahala gumovy kacery kolem piskoviste , a drzi se dodnes. Nenapada me jedina herni spolecnost ktera vydrzela takhle dlouho a i ted prodava svoje tituly v milionovych nakladech , tolik k packalstvi a Bethesde.
            Inovace od Bethesdy jsou zakladem mnoha her , pro priklad mouse look (terminator future shock).
            Rozdil mezi Morrowindem a Skyrimem je obrovsky..pro nekoho v dobrem , pro nekoho ve zlem , ale urcite mnohme vetsi nez rozdil mezi Zaklinacem 1 a 2.
            Takze podtrzeno secteno..placas nesmysly..:)
            • Pardon - Skyrim vůči Morrowindu samozřejmě :)
            • Zaklínač 1 a 2 mají mezi sebou kolik... 2-3 roky? Morrowind a Skyrim jsou ob díl a mají mezi sebou cca 10 let rozdíl? I přesto se Zaklínač 2 oproti jedničce změnil(povznesl) daleko více, než Morrowind vůči Skyrimu.
            • Viktor_H
              "Rozdil mezi Morrowindem a Skyrimem je obrovsky..pro nekoho v dobrem , pro nekoho ve zlem , ale urcite mnohme vetsi nez rozdil mezi Zaklinacem 1 a 2." - Jakej?
            • rhaegar
              Jasně máš pravdu a Fallout 3 je nejlepší díl série. Bethesda je v posledních letech jenom banda amatéru,co spoléhá na komunitu. A,že ji to lidí žerou? Na světe jsou masy hlupáku.
    • U Gothicu 3 to šlo do háje proto že se rozhádali vydavatelé s distriutorama a proto ji nedodělali a vypustili předčasně. Toho se tady nebojím.
      • No prave..rozhadali se , ale to melo duvod..a to ten ze to proste Pirani nezvladali a vyvoj trval moc dlouho , protoze si vzali moc velke sousto..ale jestli se to bude opakovat i u Zaklinace..tezko rict..
        • Gothic 3 je po všech patchích naprosto skvělá gamesa, věřím, že kdyby měli piraňáci víc času, většinu těch věcí by opravili... Zaklínač 3 může klidně vyjít za čtyři roky, takže no worry.
        • Opět se toho nebojím CD projekt jako takový dal volnou ruku proto řekl že až to udělají tak to udělají. Rozhodně by neházeli termíny kdyby byli v nějaké polo verzi...Navíc u Piranha Bytes a JoWooDem šlo i do zásahu hry kdy se pokoušel JoWooD říkat jak má co bát tak samozřejmně o peníze...byl tam spor ve více rovinách.
  • A budou se přenášet uložené pozice z druhého dílu?
    • shmeck
      S tím počítej *3*
      • Mě by zajímalo jestli budeme muset mít nainstalovanou dvojku se savema, nebo jestli tam bude nějaký "převyprávění" kde si vybereme to co jsme udělaly.
    • Určitě :)
  • Já CD Projektu věřím netlačí je nikdo jako EA tlačil Bioware( a dle toho to dopadlo min u Dragon Age 2) a vždy dělali poctivou hru. Těším se jen na další informace co výjdou :) Zatím to vypadá že Ciril je zpět a že se bude rozhodovat mezi Jeniffer a Triss ( u mě Triss!! ) . Každopádně to bude bomba a buď obrovský úspěch nebo obrovské zklamání :)
    • A "Ciril" je v knihách Cirilla z Cintry, zvaná Ciri :)
      • Třeba četl nějakou fanfiction povídku kde se nechala přešít *1*
        • To néé! Já si princeznu, zaklínačku a čarodějku s popelavými vlasy docela oblíbil :) To by jí přece nikdo neudělal!
    • misho8723
      Len ta trošku opravím v tom, že Jeniffer sa správne píše Yeneffer (teda v Sapkowskiho knižkách)

      EDIT : Vďaka scayy, že ma opravil - správne sa píše Yennefer :)
      • Yennefer *3*
  • Malleth
    Větší volnost, otevřenej svět. Přesně v to jsem doufal.
    I když byla dvojka snad ve všech směrech výborná hra, nedokázala díky svý sevřenosti a soustředěnosti na příběh až tak chytnout jako třeba v poslední době Dragons Dogma. Vypadá to ale že trojka bude masakr. Must have.
  • Milujem zaklínača, dúfam, že z toho neurobia turistický simulátor na spôsob elder scrolls.
    • já doufám že jo. Aspon to pujde hrát :)
      • shmeck
        Ten byl dobrej :D
        • rhaegar
          Igor Hnízdo=Rosťa?
  • 0:25 WTF? :-D
  • life28
    Tak to sa už neviem dočkať GamesComu! Prezentácia Red Engine minulý rok sa mi veľmi páčila, takže sa hrozne teším :) Zberateľská edícia ako pri dvojke to istí
  • CD projekt jede bomby hrozně jim fandim klukům *3*
  • kotty
    Zatim to zni naprosto uzasne. V pripade CDPR i verim, ze o takovy i bude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit