Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už tu jsou tyhle obtěžující reklamy, měly by se střídat, protože koukat každý den na reklamu Evropy 2 skutečně způsobí nekontrolovaný odpor........
  • Moja se včera dívala na Kameňák a bavilo ji to, takže je to vlastně výborný film.
  • Já zrovna teď pár týdnů zpět nainstaloval WRC3 a bavím se hodně, slušná rallye a slušný jízdní model. Nevím co tu mrčí někteří o chování auta, podle mě je fyzika slušná, rozdíly v povrchu i v tom jestli řídíte třeba předohrab nebo čtyřkolku jsou taky dobře udělané.

    Základ je samozřejmě tu hru hrát z kokpitu, to se mi jezdí skvěle... z pohledu na celý auto je to už o poznání horší a samozřejmě se tím ztratí kouzlo řízení, ale to už jsme jinde...
  • Tak to je hodne stara verze waltrovy fyziky. *3* Ny ty ukazce je tahlych dlouhych zatacek kde by vuz sel bokem v tahlym smyku velice poskrovnu a pokud tam jsou je dobre videt prave ten problem ktery jsem popsal.
  • Dubstep je největší zbytečnost hned po Justinu Bieberovi
  • Víš co je dubstep ?
  • WRC mělo vždy pohled z kokpitu, nevidím důvod, proč by to u WRC 4 rušili.
  • ... to bylo pro njn
  • tady vidím táhlých smyků víc než dost a rozhodně to působí mnohem reálněji než ty videa co jsi sem dával ty http://www.youtube.com/watch?v=QKnOLlDNXrQ
  • Ten problem je porad citit i ve Waltrovy fyzice a dokonce i na asfaltu. To nedavam za vinu naopak dokazal z toho vyzdimat asi maximum. Slo mi jenom o to zduraznit ze engine RBR ma znacne limity. Pripoustim ze Mini na ukazce klouze az moc. Nicmene to chovani setrvacnosti je tam v poradku. *3*
  • doufám že českou fyzikou nemáš na mysli fyziky na českém pluginu, které RBR degradovaly z semi-simulátoru na těžce řiditelnou arkádu
  • nedělám z RBR modlu, vím, že tam byla fyzika hodně nedokonalá a Waltr ji dost vylepšil, ale ty tady zrovna uvádíš jako příklad video z rFactoru, které na tom co se realističnosti není o nic líp než default RBR. Šotolina v rF je hodně odfláklá co se fyzik týče, protože se s ní do hry moc nepočítalo. Mladík sice udělal zajímavé fyziky, ale pořád to není ono. IMHO co se šotoliny týče, tak RBR s Waltrovými fyzikami má k reálu zatím nejblíž. Nevím co bys chtěl, šotolina se blbě simuluje protože je to nestabilní povrch, kde se přilnavost mění na každém centimetru a vždy hraje roli, jak moc je tam písku nebo šutrů... Ta šotolina z rFactor videa se chová spíš jak led.
  • a tady to mas zvenku:
    http://www.youtube.com/watch?v=a9X-NUS8YJw&feature=youtu.be
  • se podivej:
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8mbFdVrmLXU
    RBR tohle proste neumi. sorac ale je to tak. *3*
  • to jsou jenom kecy. rFactor umi tahly smyky uplne v pohode. Jasny ze kdyz se snazim jde to i v RBR ale porad je tam citit ze ma auto az prilis brzo tendenci preklopit se na druhou stranu jako kyvadlo. Sry ale kdyz se podivas na videa WRC vozy se takto nechovaj. Ja mam RBR rad nedam na nej dopustit ale je zbytecne z nej delat modlu protoze fyzika tam fakt neni dokonala. Nicmene je to porad to nejlepsi co zatim mame. *3*
  • Ach jo, že by zas bez pohledu uvnitř vozidla? :-( S volantem hraji jen s tímto pohledem.
  • Kein
    Díky games.cz jsem se stal alergickým na Evropu 2. Už si ji v autě nikdy nezapnu. *5*
  • to je rukama
  • Same sh1t different day.
  • Milestone by měl upravit jízdní model a grafiku. Jinak si jejich hry nikdo nekoupí a to platí i pro jejich další serie MotoGP a SBK. Každý rok vydávají tyto serie jen s minimum novinek ale za plnou pálku. Otřes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit