Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty rychlé kotouly s mečem v ruce musely chtít hodně tréninku...
    • to že umí dělat kotrmelce je strašnej problém, ale to že mu z rukou šlehaj plameny je naprosto ok.. *7* make sense
      • Good point. Ačkoliv i fantasy může dávat smysl, ne? Tím myslím: dovedu si představit fikční svět kde je mág nebo třeba zaklínač schopný přimět své ruce aby z nich šlehaly plameny, ale nedovedu si představit fikční svět, kde je dobrej nápad při souboji metat kotrmelce a piruety. Ačkoliv ty piruety má v knížkách i Sapkowski.

        V souboji s monstry s pařáty to možná smysl dává, ale jakmile bude tvůj partner třímat meč a ty otevřeš kryt a otočíš se k němu defacto zády, jako při kotoulu, nepřežiješ. Prostě tě zabije. Proč? Protože se zády k němu nemůžeš bránit. Takže chápu výtky vůči kotoulům. Na druhou stranu kotouly vypadají efektně (když už nejsou efektivní) a navíc bez nich by soubojový systém Zaklínače byl až příliš tupý a přímočarý. (Nepochop mě špatně, na hru se těším a mám ji už rok koupenou, na druhou stranu na samotný gameplay, zejména boje se moc netěším, protože v předchozích hrách byly prostě... prostě béčkové.)
        • nevíš nic *6* PROs fajtí takhle.. http://i.imgur.com/KfUiZ.gif
          • Zkus to proti soupeři s mečem. *1*
    • Tyhle cool animace jsou jako pěst na oko a souboje pak působí až legračně. Alespoň, že KC:D se v tomhle vydal dobrou cestou.
      • VaZqeZ_EU
        https://www.youtube.com/watch?v=Qsv7f_0WZHM
        • Jako vypadá to hezky, ale kde berete jistotu že se to bude i dobře hrát?(Což je taková malá nepodstatná věc u hry, že ano?)
          • Toho se bojím i já. Jistotu nemám, jen doufám. Ale jako backer s přístupem k alfě se o tom budu moci brzo přesvědčit. :D
        • wenceslaus
          To je úplně jiná liga, to beze sporu. Už se těším na další alfu.
    • wenceslaus
      Teď tě nějak nechápu. Jak to myslíš?
      • Obdivuji píli Pana Geralta, kterou musel při tréninku vynaložit. Přeci jenom...takový rychlý "kotoul" s mečem v ruce do všech stran se jen tak nevidí, musí to být dříč. Čáry máry kotoul.
        • Geralt je mutant s nadlidskými reflexy, silou a výdrží, to co tobě přijde hustý je pro něj brnkačka
        • wenceslaus
          Kotoul s mečem v ruce je stejný jako bez meče...
          • VaZqeZ_EU
            Ne, není...
            • Ad Wenceslaus: teď ukaž video, kde šermíř plynule přejde ze základního postoje (krytu) do kotoulu tak aby se vyhnul úderu soupeře. To by mne opravdu zajímalo. *3*
              • wenceslaus

                Reakce na příspěvek:

                Je to Youtube, ne kouzelné zrcadlo :-D Navíc jsem reagoval na to, že jestli se dá udělat kotoul s mečem v ruce, ne jak je použitelný.

                To bychom mohli ještě probrat i smysl těch výskoků a otoček.

                Kotoul s mečem jako zbůsob jak se dostat od nepřítele se používá například v Bujinkan. Ovšem asi těžko z krytu.
            • VaZqeZ_EU
              Tak samozřejmě v pohodlném oblečení, na žíněnce, bez nožů a dalších věcí kolem pasu a těle, na rovném povrchu bez žádných překážek kolem (např. keřů), bez protivníka atd, atd.....
              • wenceslaus

                Reakce na příspěvek:

                https://m.youtube.com/watch?v=zvCvOC2VwDc

                Ale jak už jsem psal. Původně to bylo o kotoulu s mečem - ukázal jsem video a najednou je to kotoulu a překážkách
            • wenceslaus
              https://m.youtube.com/watch?v=ZFaCqTtbMNc
              • wenceslaus

                Reakce na příspěvek:

                A v kroužkovce při západu slunce, že? Bez žíněky je jich tam dost, jen trochu proklikej odkazy nebo zadej rolls with sword.
                Pokud jsem viděl dobře, Gerald dělá jen kotoul dopředu. Jen se vždycky před tím (a potom) otčí.
                Aby bylo jasno - kotoul v boji na kamenech v řece je pitomost, ale kotoul s mečem problém není - o tom jsem mluvil.
              • Reakce na příspěvek:

                Ještě dozadu, bez žiněnky a několik po sobě prosím.
            • wenceslaus
              Pravda, s mečem je to trochu nepohodlný - ale nijak závratně náročnější.
        • dal si nejaky dryak a kotule isli same, skus si to niekedy s 6timi pivami v sebe
          • Vyzkouším...jen nevím, jestli seženu pořádný meč.
            • Telimektar
              Po pár kotoulech s pivem v sobě budeš mít místo meče šavli.
            • Proboha vzdyt je to jen hra!!!! :D :D To kyselo je moc kyselý, ty brambory jsou moc bramborový!!! OMG
            • wenceslaus
              Mám trochu těžší jednoručku (cca kilo a půl) a jde to i bez lektvaru :-)
              • wenceslaus

                Reakce na příspěvek:

                Je to omyl, který jsem si koupil v době, když jsem se šermem začínal. Jinak bych takhle težký meč nekupoval.
              • Reakce na příspěvek:

                Řekl bych, že taková 1,5kg jednoručka je váhově i velikostně úplně jinde než meč.
            • staci aj taky ryl(ryc), vahovo to bude sediet
              • Reakce na příspěvek:

                To by šlo...mohl bych to spojit s opékačkou na zahradě a ještě porýt záhony. Dobrý napád!
  • jen pro radost, prodavam zaklinace 3, vice http://steamcommunity.com/id/main_cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit