Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Těm narušeným jedincům dám mínus a je mi dobře.
    Ale jsem spíš poloborec, s tím respektem souhlasím, také bych uvítal větší respektování odlišného názoru.
  • Pethulla
    APRÍL *1*
  • Corvus
    No, já ti nevím. Mě totiž přijde, že jsou lidi, kteří se toho strašně chytají a jsou schopní díky tomu strhnout "narušené jedince", kteří pak začnou útočit. Tyhle davové psychózy fungovaly vždycky a já osobně bych to nepodněcoval. Prostě to automaticky poutá negativní pozornost. Sympatičtější řešení je na Zingu, kde buď nelze palec udělit vůbec = příspěvek tě nezaujal nebo palec dáš. Asi tak. Jinak tímto ses zařadil mezi borce, gratuluji! *3*
  • Lukyz
    Tohle je docela drsnej vtípek, místní diskuse potřebujou moderátory jako sůl *7*
  • Odulin
    Jeden tam máš za to zrušení palcování. To bych taky uvítal.
  • Mart9
    Jeden tam máš za to zrušení palcování. To se nesmí stát.
  • Corvus
    Za mě jednoznačně palec nahoru. Pravidla, kor u nás (vyložte si to jak chcete) musí prostě být. Rozhodně nemám zájem na tom, aby místní diskuze vypadaly jako ty na nejmenovaném zpravodajském webu. Osobně bych vyloženě zrušil i "palcování" (které je stejně jen kontraproduktivní).

    A pro mě osobně je naprosto zásadní poslední bod a to RESPEKT. Ten totiž drtivé většině naší populace chybí. Respekt a pokora. Nicméně podobná pravidla jsou pro mě asi jako desatero... Nepotřebuji je mít vytesané na kameni a pověšené před očima, protože to jsou bohapusté a obyčejné zásady slušného chování... Jenže respekt k odlišnému názoru se u nás nenosí a prakticky okamžitě je jiný názor vykládán jako podnět k útoku a kamenování. Takže místní borci - valte mi mínusy, ať si dokážete jací jste borci! *12*
  • Mart9
    Ono by se moc nezměnilo.
  • To je jasný že je to vtip, to by jinak byl konec Veskoslava, který už je teď něco jako maskot games.cz
  • jakub.krejcik.98
    Nazdárek lidičky..
    Tak tohle se snad nestane, to by se jim ten web pořádně prodražil a dnešním světě se šetří kde se dá..
    S pozdravme!
  • Chim
    Já bych to bral taky, ale na zázraky nějak nevěřím *4*
  • Škoda, že to je apríl :-(
  • jakubc
    Kéž by nebyl... Je sice pravda, že požadavek na čtení a přemýšlení (natož takový respekt...) je na zdejší diskutéry asi hodně tvrdý, ale bral bych to všemi deseti. :-)
  • Odulin
    Tak jsem se na chvíli zaradoval a pak mi to došlo.:)
  • Mart9
    Dokud jsem si nepřečetl diskusi, tak jsem naletěl. Ale neměl bych s tím žádný problém že jo. Netrolluju, nenadávám, vyjadřuju jen své vlastní názory.
  • Určite sa jedná o prvoaprílový žart, kedže všetci vieme, že redaktori a hlavne šef redaktor majú diskusie na games.cz ťažko vo fibromuskulárnom a tubulárnom sexuálnom orgáne :)
  • Blue.Shark
    Pokud je to apríl, tak vcelku drsný. Pokud není, pak vězte, že radostí pláču a jdu v pohanském obřadu obětovat kozu.
  • Chim
    Je to aprílový žertík? Není to aprílový žertík?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit