Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stoupeek
    No vidiš, to mě nikdy nenapadlo.:)...A co takový Máj, lásky čas.....:)
  • Vhodné moderování může jedině prospět, moderování ne cenzura a když někdo z lenosti hodí zajímavý link do diskuse k jiné hře místo do bleskovek tak bych to rozhodně nemazal, ale "osobní" útoky a provokování flamu mazat hned a dávat delší bany
  • V diskusi na recenzi na Bloodborne jsou pořád příspěvky od "Führera". Čekal bych, že někoho z redakce napadne, že není dobrý nápad tady něco podobného tolerovat (a to i přesto, že třeba máte rádi Českou sodu apod., ale tohle je trochu jiný druh serveru, že...) a ticho po pěšině mě zaráží. Apely na slušnost diskutérů potom vyznívají jaksi... licoměrně.
  • Coffin.Corner
    První věta ve stati Přemýšlejte, vznikla speciálně kvůli tobě Jacku.

    "Ještě než odešlete svůj příspěvek, zamyslete se nad tím, jestli přináší do diskuse něco nového."
  • Morraw
    Čteš tady vůbec ty diskuze ? Kdyby jo, tak by jsi tohle nepsal. U většiny recenzí se strhne debata na téma PC vs konzole a o samotné hře se dovíš kulový. Vyjádřit jiný názor slušně nebo v mezích tady umí jen minimum lidí.
    Většina příspěvku tu je OT nebo výblitky známych lidí, kteří se snaží trollovat a začínat flame.
  • Inquisitor
    Ale tady snad nejde o opačný názor, ale o pět stránek hádky o tom, která hračka je lepší u článku který s tím vůbec nesouvisí. To ti opravdu tyhle věčný hádky přijdou zábavný? Neříkám, že by měli být diskuze sterilní, ale bez takových sraček se klidně obejdu. Nedělal bych z toho zase takový drama, ono to stejně zas tak horký nebude.
  • Blue.Shark
    Každému, co jeho jest. Já třeba nemám problém vyjádřit slušně svůj názor, a proto mi vyloženě vadí, když se seběhne pět trollů a zanáší diskuzi nepravdivými, irelevantními nebo urážlivými příspěvky. Pokud to ty máš rád, neberu ti to, ale nenazývej mě (a ostatní, kterým to vadí) ovcí (a mimochodem se nauč význam toho přirovnání) jen proto, že se mi nelíbí, jak mi místní diskuze pijí krev.

    Když diskutuji, chci z té diskuze něco mít a ne jen sledovat, jak na mou potenciální otázku přibývají příspěvky typu "lol", "noob" nebo "Diablo je přece FPS, zemřete všichni, kdo tvrdíte opak!". V závěru tedy vůbec nejde o nerespektování názoru druhého člověka, ale o zatočení s těmi, kteří přispívají, aby přispívali, popřípadě aby vytočili co nejvíce lidí.
  • x_ander
    Jo, moderování diskuse je potřeba jak sůl. Samozřejmě nikdo nechce brutálně nepochopitelný systém EG, ale už mě trošku štvalo, že člověk si pod recenzí očekáváné hry chce přečíst názory hráčů a podiskutovat, a narází na doslova stovky úplně mimózních flamů několika trollů.

    A jako spousta lidí tady doufám, že to není apríl. To by byl vážně blbý vtip.
  • V pohode :) Ja uz si tady nejsem jistej co je realny dotaz a co trolling *1*
  • No vždyť jsem se zamyslel a výsledek jsem tady napsal. A ty mi řekneš ať se zamyslím...
  • romando
    Prepáč :) Len mi to prišlo zaujímavé, že názov mesiaca je Duben ale prvý deň v ňom je pomenovaný medzinárodne. Ale díky za odpoveď *3*
  • jakubc
    Pokud by to nebyl apríl, tak by největší otázkou života a vůbec bylo: "Přežije Jack čistky"? U ostatních to je jasné, ale ty bys ještě zamotal hlavu nejednomu moderátorovi diskuze. *3*
  • Naopak, nechat tu jen trolly a rozdávat k diskuzi popcorn.
  • Ludia su važne ovce. Nechapu a ešte k tomu nadšene tlieskaju tomu že cenzura potláča akúkolvek slobodu prejavu, individualizmus, slobodne myslenie a robí z diskusií nudné, nezáživné a snobské rozhovory na urovni politickej debaty dvoch politikov v diskusnej relacii v TV. Človek ma chut po tažkom dni strávenom vo svete plnom obmedzení,zákazov, predsudkov,represie zákonov a povinností si večer sadnú´t do kresla a aspon v diskusii sa na chvílu odreagovať veselým a neformálnym rozhovorom, lenže na diskusiu zase dohliada pár jedincov hrajúcich sa na ,,web policajtov,, ktorý slepo mažu blokujú každý nevšedný komentár a robia tým z diskusie ,,nedelný politicky korektný debatný krúžok starých dám,, . Ak niekto nedokáže rešpektovat odlišný názor druhého človeka alebo nedokáže zniest nesúhlas a kritiku druhého človeka zo svojím názorom, tak nech nelezie na internetové diskusie. Ale nech kvôli tomu neudáva nenahlasuje prispevky a nech sa nedovoláva kvôli tomu cenzúry. Lebo tá zničí nie len názory jeho oponenta ale časom postihne aj toho kto jej povodne dovolával a nadšene jej tlieskal. Rozmýšlajte už trocha,inak tu budete mat Orwelovský svet rýchlejšie než ste čakali.
  • ucho
    jestli to není spíš signál pro tebe, že by ses měl nad sebou zamyslet, když tě nikde "nechtějí" a bojíš se banu i tady :D
  • Cesi samozrejme rikaji Duben. Ale dnes je den ktery je mezinarodne uznavany jako 1.April a kdyz nekdo udela vtip tak se rekne April, tak proto. Necekal jsem ze je potreba to nekomu vysvetlovat. *8*
  • romando
    Neviem, prečo by to mal byť Apríl... To že je 1. Apríl neznamená, že všetko čo sa objaví na nete je lož! A inak, ešte by ma, len tak mimo, zaujímalo prečo Česi nehovoria DUBEN! namiesto APRÍL! *1*
  • No ponevadz BAN dostavas evidentne vcelku casto, tak mozna bude problem jinde....
  • Doufam ze to je pravda. Uz bylo nacase aby nekdo zatl tipec maxovi, He/he, Jack a podobne *5*
  • Jack1947
    Jak příhodné na apríla, zlepšovat diskuze... ad 2 je tu jedna nejasnost nejsem si jistý jestli vůbec tiscali samo osobě by chtělo moderovat diskuze na Games když je vlastník serveru. (Beru to tak že se podřekli).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit