Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cece dlouho sem tu nebyl :D Neni cas, moc prace. Ovsem herne? Rockstaru zbyva uz jen 14 dni na to odlozit zase GTA :D
  • Jack1947
    Cenzura jen tak nepoleví , jinak jak se vede? Snad to tady bude čistší no (moc tomu nevěřím)
  • Paneboze jestli tohle neni april tak je to to nejlepsi co se mohlo games.cz stat! Za me rozhodne palec nahoru!

    chtelo by to jeste udelat neco s automaticky zakazanymi slovy, nerikam uplne vypnout ale skryvat slova jako h*vno nebo krá*a je prece trochu mimo ne? :)
  • Rád bych touto cestou poděkoval devíti slušným lidem. *4*
  • Teď abych si pořídil k právníkovy i tiskového mluvčího a daňového poradce. uff
  • XXDarthVaderXX
    S tím problém nemám, ale už od začátku by bylo dobré vědět, kdo se o to stará. Opravdu si neumím představit, aby některé typy lidí vedli diskusi, zvláště když o dané problematice neví vůbec nic. To je jak kdyby Grygar měl vést diskusi na téma STOP FEMINISTKÁM *12* *7*
  • Mart9
    Já bych skoro věřil, že tam bylo 3000 různých typů hejtu na Vávru *2*
  • Mart9
    Mně zdejší diskuse baví. Když potřebuji poradit, většinou radu dostanu, když se chci pobavit, je tu dost blbců, kteří to nechtěně dokáží, a mimojiné pod téměř každým článkem se dá najít kvalitní názor na věc. Připadá mi neuvěřitelné, že jsou lidé, kteří brečí nad trolly, nebo na ně dokonce reagují. Někdy se tomu pokusu člověk zasměje, někdy se přes to prostě přenese.
  • Jack1947
    Ježíš takj někdo chápe třeba pomalejc nebo mu to myslí jinak..

    Jo pro Luboše to je místní ucho, už ho pomalu poznáváš. Časem příjdeš na to že je takový a jiný nebude. Fuhrer k diskuzi psal ano.
  • ucho
    že ty ses pořádně nezamyslel a tudíž jsi můj příspěvek nepochopil? ;) já mluvil o diskuzi pod Bloodborne...
  • Jack1947
    Jn, jako v hospodě nebo někde na veřejnosti... kde se tlachá jen tak dovětru... na druhou stranu nikomu nebudou vadit že přijdeme o trotly co rozdmýchávají flejm... console vs pc. (i když si vždy nějakou cestu najdou).

    To s tou občankou už by bylo trochu opruz, politicky či jinak orektní diskuze o ničem.
  • Dworkin k věci evidentně píše.
  • Jack1947
    Tímto neaprílem jste dostali i mně tak jen doufám že tu práci budou brát se vši odpovědností... a ne nějak zaujatě. ( Nikdo nechce EG a jiné).

    Na stranu druhou, možná to je pubertální humor ale nějaký ftip přeci jen být mohl nebo ne...
  • Keyz
    To pak bude stejná nuda jako jinde. *3*

    Hrej, EG atd. Všude není diskuse ale pouze komentáře ve sloupci. Jeden něco napíše pod to někdo druhý a nenavazuje to na vlákno jako zde. To pak není diskuse.

    Zde to je jako v klasické hospodě. Kecá zde kde kdo, občas se nadává, občas se drží tématu a někdy se uráží. Prostě živá debata jak má být. Do toho někdy dorazí někdo z games a vyhodí pár lidi jako ten hospodský, když vyhazuje ty největší ochlasty.
    Jinde to jsou politicky korektní komentáře. Dokonce někde podložené občankou.

    Vytříbené trollování, provokativní komentáře a vtipné nicky anonymů mi budou chybět *5*
  • C-BEAM
    ak to nie je vtip tak super ale zrušte aj tie žlté údy nikde na nete som nič tak nechutné nevidel dokonca ani na SK weboch :) ono to má tiež negatívny dopad na kvalitu diskusie.
  • to není apríl ? :D
    jsem pro, diskuze tu vážně byly docela žumpa.. jenom doufám, že se ti noví modi trochu vyznají ve hrách, hw a ták, aby necenzurovali něco , co je ok :)
  • ucho
    Führer v té diskuzi o Bloodborne psal alespoň k věci, na rozdíl od tebe... na jeho nicku ve finále není nic špatného. a na jeho obrázku dá se říct taky ne...
  • kostejnesmrtelny
    Tomu uvěřim, až to uvidim *7*
  • Jack1947
    Zas tak bych si nefandil. *4*

    Jinak když se jedná o apríl (jako že jo a všichni se nachytali) protože jak víme jsou věci co se nemění, stejně tak by nikdo nechtěl nudné diskuze jen s pár vzdělanými lidmi. Tím nechci říct že trtlové co tady vegetují nad stokrát ohranými flejmy na téma console vs pc at tak dále, by měli dále plenit nesmyslně to ne.

    Jen to chce trochu nadhledu, věřím že jsou mnohem horší fora/diskuze kdekoli na internetu než tady na Games... to už je taky opakování několikrát vyřčeného... redakce se diskuzemi sama osobě i baví. Takže by řešily problém zbytečně... i když ty trotly co se navíc registrují ( aby byli věrohodnější) ty by se zredukovat mohli no ale nevadí...
  • PS.: vím, že je apríl, ale upřímně doufám že tohle žert není, i kdybych se musel pro každý komentování přihlašovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit