Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Jinak já osobně si myslím, že za celejch prvních 5 dílů šla kvalita jenom nahoru přičemž naprostej vrchol byl hororovej ostrov když jí bylo 16... Angel of Darkness byl navzdory kritice taky parádní díl a hlavně LARA ŽILA!!! Její smrt ve čtvrtém díle pro mě byla nejsmutnější událost mojí herní historie...
  • MidnighT91
    To byla trojka...
  • ucho
    teď mám rozehranou čtyřku a je to pořád super...
  • teď si přesně nevybavuju, který to byl díl. Největší zážitek u mě bylo v Lařině sídle utíkat před jejim komorníkem, kterého jsem nalákal a posléze zavřel v mrazáku. *15* Následovala překážková dráha na zahradě a s nalezením tajného klíče, odemčení závodní tratě se čtyřkolkou *4*
  • Pete.palis
    nejlepší byly ty její trojky *5*
  • 13_11
    Podepisuji!
  • kubi-wan
    Když mně by dneska už hrozně vadila ta Lařina těžkopádnost (paradoxně navzdory tomu, že je proslulá svou akrobacií :)
  • No já právě hraju trojku. *4* Prvních deset minut bylo hodně těžkých, ale pak jsem si na tu grafiku a ovládání zase zvyknul a teď už jsem v Antarktidě. Parádní hra.
  • kubi-wan
    Dvojka a trojka - nejlepší díly. Speciálně dvojka je moje srdcovka. Nikdy jsem to sice nedohrál, ale dostal jsem se aspoň dál, než ve trojce :)
    Ale dneska už bych na to asi neměl... i přesto, že mě lákalo si zavzpomínat - dneska se sežene kolekce včech dílů do tří stovek...
  • Nejradši mám dvojku a trojku. Dvojka měla podle mě o chlup lepší levely, ale trojka zase hudbu. *4*
  • Jo dvojka pro mě byla taky nejlepší a vlastně jedna z prvních her co jsem si koupil z kapesného.
  • najlepsi diel?? dvojka, pretoze bola moja prva, co sa tyka Tomb Raider-a tyka...a nielen preto :) mne osobne sa pacil dej, nepriatelia, arzenal, scenky medzi levelami....no len tesne jej konkuruje treti diel, ktory bol taktiez krasny, hlavne vdaka cestovaniu po svete....a tak sa clovek pozrel do indie, do londyna, antarktidy, na ostrov v oceanii....do nevady :) vsade ine prostredie, ine podmienky, ine oblecenie, ini nepriatelia :) samozrejme nove prvky, pretoze v dvojke si clovek skusil akurat snezny skuter nachvilku a aj cln....no v trojke uz osedlal aj stvorkolku, nafukovaci clnok, dokonca cely jeden level bol na kajaku :)
    co sa tyka stvorky, tak ta bola dost jednotvarna, tocila sa cisto okolo egypta...osobne by sa mi to nepacilo, keby to nebol egypt...ale kedze egypt milujem, hlavne historicky, polyteisticky egypt....dost sa v nom orientujem a stale ma fascinoval...takze tymto dielom trafili klincek po hlavicke :) pacili sa mi nove prvky, rozne nove hadanky, taktiez Senet - minihra... akurat ze na konci lara umrela (teda, umrela?? :) ).....no patka mi prisla zbytocna....zahral som, presiel som (prave preto ten odkaz v zatvorke...kto dohral, tak chape)....ale v podstate nebolo to uz nic moc, aspon podla mna...
    musim povedat, ze mne sa zas jednotka nepacila velmi....ano, zahral som, presiel som....ale atlantida zasa pre zmenu nie je mojou salkou caju....a celkovo ti mutanti a podobne....posledna cast jednotky ma nebavila, + ten hrozny boss.....ale ako rozbeh to bol pekny :)
  • Bavily me vsechny, ale nejlepsi byla dvojka.
  • ses prase
  • ucho
    pro mě byl nejlepší díl dvojka. ale mám rád všechny díly.
  • Pro mě byl nejlepší díl ten, kde se dal nainstalovat nude mod

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit