Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pikány do Clinu (se silným odmašťujícím účinkem)
  • PravyMonty
    pojem "rasism proti homosexuálům" mě vážně dostává.
  • to spíš ty kámo, bruslíš po hodně tenkym ledě, chvíle kdy začneš porušovat zákon je chvíle, kdy tvoje anonymita na internetu přestává platit
  • spamataj sa
  • hele a víš že jsi se právě dopustil trestného činu? tak doufej že zdejší moderátor má dobrou náladu, jinak by taky tvá IP adresa mohla přistát na policii
  • homosexuali nahnat do koncentraku *5* a udelat shower party
  • homosexualita není "problém"
  • To spíš vypadá že skrytá homosexualita je tvůj problém.
  • RangerCZ
    Dobře, díky tvé hlouposti, vulgarity a rasismu proti homosexuálům jsem se rozhodl letět zpátky na svou domovskou planetu.
    Tato planeta se už se nedá zachránit.
  • fakt inteligentny komentar
  • Uplne to iste napadlo aj mna, tiez si myslim ze je to witchking
  • z hlediska lore to je nerealne, ale to samozrejme neznamena, ze by to tvurci tak nemohli udelat
  • Jsem na to zvědavej, i přesto, že mi univerzum LotRa přijde lehce gejský. Takovej dobrej mix Batmana a Assassina, co se týče hratelnosti. Určitě to vypadá líp než Dragon Gay: Inquisition.
  • wenceslaus
    Tak ono se mu od nikoho nelíbilo všechno... spíš jde o kombinaci některých + jeho ilustrací aby člověk dostal představu, jak to myslel.

    Měla to být mytologie ne fantasy (nebo to jak to chápeme dneska).
  • RangerCZ
    Glum na hobita se mi zdá nějak velký :D
    Jinak dobrý
  • wenceslaus
    http://io9.com/5968792/the-middle-earth-illustrators-jrr-tolkien-lovedand-the-ones-he-abhorred
  • Jack1947
    Pokud Force unleashed1 tak ano, to nevadí ale né té blbosti2.
  • RangerCZ
    Něco ve stylu tohohle ?
    http://www.csfd.cz/film/13477-pan-prstenu/
    Aneb klasické americké fantasy
  • wenceslaus
    Glorfingera na tebe! :-) Popravdě - mě přijde, že ano. Tolkien si hrozně pečlivě vybíral, kdo by mohl ilustrovat jeho svět a Jakson je tomu tak moc vzdálený....
  • RangerCZ
    Promiň ale nezdá se mi že Jackson nějak hrozně kazil Středozem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit