Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    A to Tolkien nechtěl, aby jeho Hobita či Pána prstenů zfilmoval Disney :-D
    Těžko najít větší znásilnění díla než prožívá právě to jeho.... možná Vánoce :-D
  • RangerCZ
    A k tomu celou populaci Barlogů pak Morgotha a nakonec Saurona + se ukáže, že on zlikviduje prsten :D
  • Tuhle hru zjevně postihl Force Unleashed syndrom. Hlavní hrdina je 1000x víc Op než cokoliv co bylo k vidění ve filmech. Vůbec bych se nedivil kdyby Talion na konci sundal všech 9 Nazgulů najednou *15* *15* *15* *13*
  • TheGGG
    uff zase Troy? Jako nic proti němu, je to super dabér a mnohokrát jsem ho ani nepoznal dokud neběžely závěrečný titulky, ale přece jen se objevuje nějak moc často. Dabuje toho pošuka v FC4 a teď se objeví i tady. To už tam nemaj nikoho jinýho.
  • PravyMonty
    Z něho se prý stal vrták a používají ho na dolování ropy, nebo co. Prý že když Peter Jackson dostal prachy za to, že Tolkienovo dílo používá jako toaletní papír, tak oni chtějí vydělávat pomocí zneuctění jeho ostatků.
  • Mám teorii. Talion je posedlý Černokněžným králem Angmaru (Nazghúl,který bodl Froda a byl zabit Éowyn, dcera Éomundova). A celý příběh je o tom, jak Sauron hledal svého šampióna, který by vedl jeho armády, kterým se nakonec Talion nezáměrně stane.
  • Kozy
    Ten tam rotuje už od Hobita.
  • jj *1*

    http://loltrap.com/pictures/7b1fe52274ec74b791a055f839c8ddd4.jpg
  • Meiton
    Tolkien se musí obracet v hrobě ... *15*
  • wenceslaus
    Vystříhávání scén mi přijde vždycky dost podezřelé... ale soudě podle videa, mě to asi už stejně nemusí moc zajímat.
  • RangerCZ
    Reagoval jsem na odstavec : At si klído, jdou vlastní cestou
  • Překopávat nic nebudou, má to bejt v podstatě o tom proč Sauronovi trvalo tak dlouho dát se do kupy mezi Hobitem a trilogií.
  • kouzelný meč
  • RangerCZ
    Mezitím, co byl Bilbo na výpravě přes Temný hvozd, Gandalf šel zjistit co se to tam děje, poté co byl Sauron prozrazen se stáhl zpátky do Mordoru.

    To nevadí jestli má runy nebo ne, kterej meč dokáže zabít nehmotného nemrtvého ?
  • tohle se má odehrávat před LOTR, takže Sauron je asi pořád jako Necromancer usídlený v Dol Guldur, kdyby se o tom Telon dozvěděl, přijde mu to pěkně ručně vysvětlit

    to jo, ale kolik bylo v Andurilu upgradovaných run? podle mě až trestuhodně málo
  • Jack1947
    Uplně třeba né, jenže to je debata k ničemu a o ničem když ta hra nemá krom jména mít nic společného s JRR Tolkienem. Možná trochu svět ale bude to lineární ne? tak jaké pak překopávání. *4*
  • Podle mě na E3 přehlížená hra, ten systém levelování těch co vás zabijou se mi hodně líbí, ostatně celej ten Nemesis prvek vypadá zajímavější. Snad to bude podobně příjemný překvapení jako Arkham Asylum
  • RangerCZ
    Já myslím, že když to úplně překope Středozem, tak asi hodně fanoušků to nebude mít rádo.
  • RangerCZ
    Sauron byl zničen společně s prstenem
    Aragon má Anduril to jest nejmocnější meč ve Středozemi
    A po jeho boku stála armáda nemrtvých :D
  • no ale tenhle jezdí na vlkovi, má meč upgradovanej kouzelnejma runama od jílce až po špičku a když bys mu dal dost času, tak by vymlátil celej Mordor a nakonec v bossfightu sejmul Saurona *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit