Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Děláš jako by filmy byly vždy o kvalitním příběhu... Taková kampaň v GTA strčí do kapsy většinu akčňáků a Fast And furious filmů
  • The Last of Us je obdobou toho, čo dnes beží (vačšinou) v kinách, blockbuster trapárna. BG sa nedá hodnotiť ako celok, pretože to je skôr nelineárne a pribeh si vlastne vytváraš (aj keď značne v medziach) sám. Ale kostra príbehu je tuctové fantasy. KOTOR je na úrovni SW filmov. Tie majú ale veľmi slabučké príbehy, vynahradzujú to s efektami a kvalitným dizajnom strojov a peknými kostýmami. Gabriel Knight a Broken Sword sa snažil oproti konkurencii tváriť vážne, ale dnes to to už neobstojí. Life is Strange je preklopenie teenage mysterióznych seriálov ako Buffy alebo Upírske denníky. Hratelnosť v podstate nijaká. Ťažko to nazvať hrou.
  • Už si tvých zatrpklých, neúspěšných a asociálních přípěvků všímám delší dobu, takže na tenhle žvást nebudu dál reagovat.
  • Ultima 7, Fallout 1 a 2, Planescape: Torment, Baldur's Gate sága (původní verze), Arcanum, Mafia, Gothic, Vampire The Masquerade: Bloodlines, KotOR 1 a 2, Dragon Age: Origins, Divinity: Original Sin 2, Nier: Automata. Určitě by se aspoň deset dalších našlo, ale nehrál jsem samozřejmě všechno.
  • Life is strange, Spec ops the line, Bioshock Infinite, Wolf among us, Xeno-cokoliv, Indiana Jones and the Fate of Atlantis, Gooka, L.A. Noire, X-files, The Dig, Broken Sword... v podstatě jakákoliv kvalitní adventura, mezi FPS kvalitní příběhy moc nenajdeš, ale taky se dá najít viz výše.
  • Femto
    takových her je spoustu letos třeba parádní záležitost Nier:Automata. Když vezmu např. The Last Jedi, tak si myslím, že hry na tom nejsou vůbec špatně co se týče příběhu!

    Když jsme u Star Wars, tak dobrý story má KOTOR 2, dále Xenogears, Silent Hill 2, SOMA, Witcher 2 + samozřejmě i to, co napsal kolega nahoře.
  • The Longest Journey (především ten první z roku 1999), Baldur's Gate, Planescape: Troment, The Banner Saga, The Last of Us, Knights of the Old Republic (druhý díl s restoration modem), Gabriel Knight a Broken Sword, Cognition: An Erica Reed a třeba Life is Strange. To jsou věci, které mě napadají z hlavy, dalo by se pokračovat.
  • Tak mi vymenuj aspoň 10 hier (ale len jednu hru zo série), ktoré majú dobrý príbeh. A uvidíš, že ich 10 ani nenájdeš.
  • LGBT lobby existuje len v hlavách pár jedincov, ktorí cítia iracionálnu nenávisť voči všetkému inému. Väčšinou ide o zatrpknuté, neúspešné a asociálne osoby, ktoré si tak kompenzujú vlastnú neschopnosť a ich "normálnosť" je to jediné, čo majú.
  • Hraješ špatné hry
  • Varric vypadá trochu teple, ale je na ženský a opovrhuje vlastní minoritní kulturou, takže ten tvůj argument nějak nesedí.

    Osobně bych se bez homosexuálů v Dragon Age taky obešel, ale co si tak vzpomenu, většinu z nich jsem zabil, protože jsou kromě toho obvykle taky nelítostný vrazi a podobný magoři (nechci spoilovat). LGBT lobby tam sice je, ale pro mě to bude nepřípustný až v případě, že budou dělat z heterosexuálů zlo a z transek dobro.
  • Jestli byl někdo z nich na zabití, tak rozhodně Sera.
  • Lukyz
    Sto lidí... každopádně pro mě to byla jediná sympatická postava v celém DA: Inquisition.
  • Príbeh v hrách je z 90% totálny brak, ktorý by na knižnom alebo filmovom trhu nemal šancu uspieť. Áno, je pravda, že pri hraní to vnímaš inak, ale vždy sa smejem, keď niekto povie, že hrá kvôli príbehu. A nie je málo ľudí s týmto názorom! Musia mať extrémne nízko položenú latku pre kvalitu.
  • Zadna z postav na me nepusobila tak slizce jako Varrick.Pokud to slo nebral jsem ho sebou.Ty jeho pohledy a pomrkavani na myho 2metrovyho rohatyho.Vazne bizar.
  • Tak on měl hlavně odhalenou chlupatou hruď, prostě tam všude nacpali tu LGBT loby.
  • Hah! Varrick byl jak ve dvojce tak ve trojce jedna z nejlepších postav! *5*
  • TheGGG
    no tak to musí být veledílo... jediná dobrá postava byl ten rohatej a cassandra a to taky nebylo žádný terno...
  • Přesně tak, Sera nebo ta ebony lemra (nevím jak se jmenuje) byly zaručeně lepší postavy *7*
  • Toho jsem uplně nesnášel. Kdyby to hra umožňoval krouhnul bych ho někde v tichosti v lesíku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit