Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkusil jsem HuniePop a ok. Grafika odpovídá, dabing slušnej. Hra samotná není žádný zázrak, ale na zkoušku to ujde.
  • podle mě si zdravej člověk nemůže dát do nicku "cz"
  • Jak řekl jednou muj mistr na dílně, " Důležitý je, že má *cenzura* a dejcha". :D
  • Jack1947
    Ještě že tu jsou i jiné země točící kvalitou převyšující vybředlou západní produkci, třeba asiati, seveřané a jiné - klidně i nezávislé.
  • TheGGG
    pleteš se umění je subjektivní.... aby bylo něco uměním, není třeba banda navoněných zazobaných snobů, co na to čumí v galérii. Uměním může být ve skutečnosti skoro cokoliv. Dobře natočená akční scéna ve filmu je větší umění než kdejaká slátanina z cannes...
  • Jack1947
    To je VR tio je ok ( bez Vr si nezahraješ) takže asi tak *5*
  • Jack1947
    Proč není více chápajicích lidí jako ty - Prostě někoho baví něco jiného, já s tím souhlasím.
  • Já souhlasím s tou křesťanskou skupinou, sexuální hry a vůbec všechno, co obsahuje nahotu, by se vůbec neměli prodávat!
  • Má to kozy? má.
  • to je problém decentralizace Valve. Pravá ruka neví, co dělá levá.

    Různí lidé v různých střediscích se neřídí úplně stejnými pravidly. Kdesi v Zapadákově #1 nějaký manager řekne "tohle je ok", zatímco kdesi v Zapadákově #2 nějaký moderátor prohlásí "tohle není ok".
  • Špatně. Tohle nemá nic společné s chutí a názorem. Buď je něco umění nebo ne. Nic mezi tím není. Až na tyhle konkrétní výplody budou chodit lidi do galérky, tak mi dej vědět. To, že někdo umí něco nakreslit z toho nedělá umění.
  • jindra.veliky
    u me jo
  • Tahle skupina se chtela zbavit i her jako je zaklinac ci napriklad mass effect podle nich sex ve hrach vzbuzuje u chlapu chut znasilnovat :D
  • No, to se ale musíš zeptat těch puritánů, kteří chtějí aby právě toto bylo staženo, protože TOTO je (podle nich) hoodně sexuální...
  • To máš pravdu, chce to zkrátka trochu empatie, já kdybych byl 13ti letý panic co se jí nikdy nedotkla holka kromě mámy a ségry, taky by mě podobný styl maluvek třeba vzrušoval *7*
  • Mě to přijde na stejný brdo jako cod a zombácký střílečky, ale dovedu si uvědomit, že se kolem mě netočí celý svět a můj vkus není jediný správný ale jedinečný. Prostě je to Sexuální fetišismus.
    Nikomu to neublíží a pobouří se nad tím snad jen lidi na fórech.
  • Tak děti, střilet se můžete, to je normální, ale nedej bože, aby se tam jen objevil náznak bradavky nebo i něco víc, to je přeci fuj a nenormální.
  • Tak ještě že Valve nevadí VR Kanojo, kde se prakticky hlavně š*ká :)
  • hmm. Uz nekolik let mam problem s kratkodobou pameti. Schvalne jsem ty 3 hry rozklik (do dneska jsem neveril ze tyhle ptakoviny nekdo muze brat za vic nez srandu pri pohledu na fotky) a u Tropical Liquer jsem zbystril - presne tohle ja potrebuju na trenovani kratkodoby pameti! *8*
  • Vskutku nějaké to anime a nějaký ty VN by se za umění daly považovat (ale ne všechno, protože nějaký ten brak by se tam určitě našel)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit