Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To jsou fakt hrozné problémy tohleto... prostě někdo rád Anime no a ? *7*
    • Krescz
      hele třeba Princezna Mononoke a Cesta do fantazie jsou pěkné pohádky, ale tykadla na frajerce? dafuq man
      • Jack1947
        Nevím neznám já ani anime nesleduji, jen nechápu kontroverzi že někomu na tom vadí nějaká ta nahota wtf
  • Jo, zrovna kreslený kozy je něco čemu by měl Steam věnovat tu nejvyšší pozornost.
  • MickeyMutant
    Reklama zdarma. Očekávám masivní krátkodobé zvýšení zájmu o zmíněné tituly. Až za pár dní vyjde Agony, tak se snad taky najde někdo, kdo se k radosti vývojářů ujme role užitečného puritána.
  • Tak děti, střilet se můžete, to je normální, ale nedej bože, aby se tam jen objevil náznak bradavky nebo i něco víc, to je přeci fuj a nenormální.
  • Steam potřebuje nějakou konkurenci jako sůl... Začíná si hrát na Windows kolem roku 2000.
    • Sry na Microsoft s jejich Windows *1*
      • Zatímco Mrkváč si dneska se svým adware převlečeným za OS už na nic nehraje...
  • Mě to přijde na stejný brdo jako cod a zombácký střílečky, ale dovedu si uvědomit, že se kolem mě netočí celý svět a můj vkus není jediný správný ale jedinečný. Prostě je to Sexuální fetišismus.
    Nikomu to neublíží a pobouří se nad tím snad jen lidi na fórech.
    • Jack1947
      Proč není více chápajicích lidí jako ty - Prostě někoho baví něco jiného, já s tím souhlasím.
  • Tahle skupina se chtela zbavit i her jako je zaklinac ci napriklad mass effect podle nich sex ve hrach vzbuzuje u chlapu chut znasilnovat :D
  • hmm. Uz nekolik let mam problem s kratkodobou pameti. Schvalne jsem ty 3 hry rozklik (do dneska jsem neveril ze tyhle ptakoviny nekdo muze brat za vic nez srandu pri pohledu na fotky) a u Tropical Liquer jsem zbystril - presne tohle ja potrebuju na trenovani kratkodoby pameti! *8*
  • Zkusil jsem HuniePop a ok. Grafika odpovídá, dabing slušnej. Hra samotná není žádný zázrak, ale na zkoušku to ujde.
  • Wolt
    https://www.youtube.com/watch?v=nVg_wquLsy4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit