Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    tohle si nemůže koupit zdravý člověk
    • podle mě si zdravej člověk nemůže dát do nicku "cz"
    • Krescz
      btw mohl by mi někdo z těch lidí co se mnou nesouhlasí vysvětlit co je sexy na chobotnici, když má děva dětské oblečení, ocas jako liška nebo tykadla? Jako chápu, že se někomu líbí zvířátka, ale brouci? no hate, rád se přiučím a přijde mi to jako dobré téma do hospody :)
      • Jak řekl jednou muj mistr na dílně, " Důležitý je, že má *cenzura* a dejcha". :D
      • Má to kozy? má.
      • No, to se ale musíš zeptat těch puritánů, kteří chtějí aby právě toto bylo staženo, protože TOTO je (podle nich) hoodně sexuální...
      • Na světě je 7,6 miliard lidí... to znamená 7,6 miliard různých chutí a názorů.
        Opravdu vás překvapuje, že se někde asi najde pár stovek/tisíc/desetitisiců lidí, kterým by se to mohlo líbit??
        • To máš pravdu, chce to zkrátka trochu empatie, já kdybych byl 13ti letý panic co se jí nikdy nedotkla holka kromě mámy a ségry, taky by mě podobný styl maluvek třeba vzrušoval *7*
      • Jack1947
        To tam probíráte zajímavé věci vskutku, nevím každý má nějaké chutě co jeden nesnáší druhý je z toho třeba v neskutečné extázi *4*
    • souhlas, je to kýčovitý hnůj
  • Tak ještě že Valve nevadí VR Kanojo, kde se prakticky hlavně š*ká :)
    • Jack1947
      To je VR tio je ok ( bez Vr si nezahraješ) takže asi tak *5*
    • to je problém decentralizace Valve. Pravá ruka neví, co dělá levá.

      Různí lidé v různých střediscích se neřídí úplně stejnými pravidly. Kdesi v Zapadákově #1 nějaký manager řekne "tohle je ok", zatímco kdesi v Zapadákově #2 nějaký moderátor prohlásí "tohle není ok".
  • TheGGG
    "It's called anime, and it's an art form."
    • Vskutku nějaké to anime a nějaký ty VN by se za umění daly považovat (ale ne všechno, protože nějaký ten brak by se tam určitě našel)
    • Ne
    • Tohle je umění asi jako Honzíkova Cesta 9 díl...
      • Na světě je 7,6 miliard lidí... což znamená 7,6 miliard různých chutí a názorů.

        Vůbec mě nepřekvapuje, že se 2 lidi neshodnou v názoru na umění *5*
        • Špatně. Tohle nemá nic společné s chutí a názorem. Buď je něco umění nebo ne. Nic mezi tím není. Až na tyhle konkrétní výplody budou chodit lidi do galérky, tak mi dej vědět. To, že někdo umí něco nakreslit z toho nedělá umění.
          • TheGGG
            pleteš se umění je subjektivní.... aby bylo něco uměním, není třeba banda navoněných zazobaných snobů, co na to čumí v galérii. Uměním může být ve skutečnosti skoro cokoliv. Dobře natočená akční scéna ve filmu je větší umění než kdejaká slátanina z cannes...
            • Jack1947
              Ještě že tu jsou i jiné země točící kvalitou převyšující vybředlou západní produkci, třeba asiati, seveřané a jiné - klidně i nezávislé.
  • Já souhlasím s tou křesťanskou skupinou, sexuální hry a vůbec všechno, co obsahuje nahotu, by se vůbec neměli prodávat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit