Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžeš si vybrat ze 3 frakcí 4 frakce je nepřátelská pro všechny ostatní *3*
  • Můžete prosím někdo potvrdit, zda-li se dá hrát po dohrání hlavního příběhu a jak je to s respawnem příšer? Brázdit po dohrání prázdným světem se mi úplně nechce :/

    Díky
    • Hral jsi nekdy Gothic?? to je proste herni mechanismus... a nemysli si ze se budes nudit behanim po prazdnym prostorech...tahle hra, a potazmo vsechny Gothicy, byly o necem jinym nez Diablo 3
    • Still
      Žádný respawn, žádné náhodné generování truhel. Velký statický svět *5*
      • A tak je to v poradku.
      • Velky svet, ale prijde mi mrtvy na to jak je velky.
        • Still
          Tak po dopadu komety a vymazali poloviny světa, bych fakt zalidněný svět nečekal :)
          • No jako logicky urcite ne. Kazdopadne jsem hral vice hodin a priser je najednou vice, jakoby se lihly ze zeme, tak nevim. Hra urcite dobra. Co ale neokecate je, ze za jednu beznou priseru dostanu deset zkusenosti a za splneny kecaci quest 200-800 zkusenosti. To mi prijde nepomer, ktery ze hry dela kecaci/questovaci hru spise, nez SURVIVAL/RUBACKU, kterou bych chtel radeji.

            Jinymi slovy pribeh a questy se tu stavaji tahouny hry a boje jsou jaksi jako doplnek, coz ZAVANI (u Elex jen trochu) adventurou jako v Zaklinaci III a Gothic III, kdezto ja bych cekal, ze boje a preziti budou hlavnim motorem jako v Gothic II nebo treba ve Fallout IV.

            Jinak urcite je hra dobra a musim se priznat, ze rozhovory a questy jsou tu pro me osobne zajimavejsi nez u jinych her.
  • urcite zajimava hra ktera stoji za pozornost (post apo RPG, ano dekuji). jedina vec co mi trochu vadi, je takovej divnej prkenej pohyb postavy. bohuzel to je porad vetsinovej standard i v AAA hrach a jen par to ma zvladnuty fakt pekne.
    • Me prijde ze ta postava beha naprosto stejnym stylem jak postavy v G1 az po Risen. *15*
      • Souhlas, v knihovně mam všechny tři Riseny a zkusil sem nainstalovat dvojku. Postava tam chodí úplně stejně jak v Elex :D
  • Pilgrim66
    Asi tomu dám šanci. Prostě se k tomu nesmí přistupovat jako k AAA hře, ale jako třeba k hrám od Spider (Mars: War logs, Bound by Flame atd), což jsou hry na kterých je ten nedostatek budgetu vidět, ale i tak jsem si je super užil.

    Takže primárně půjde o to jakej bude příběh a jestli bude combat zábavnej. Pokud oboje dobrý, tak se ty animace a grafika daj klidně odpustit (aspoň já to tak mám).

    Jinak recenze na metacriticu zatím 73, což není žádnej propadák (třeba Bound by flame má 56).
    • Pillgrim - urcite sanci dej, je to proste bezva... na grafiku nehled, po par minutach te prestane mrzet a pohlti te pribeh, rpg mechanismy a zabava :)
    • cena 1200,- PC / 1500,- konzole moc nenaznacuje ze nejde o AAA...
      tipuju ze do pul roku se to sezene za min nez polovic.
      • Pilgrim66
        už teď se dá sehnat za 30e

        (a za 37 z autorizovaných serverů - https://www.dlgamer.com/eu/games/buy-elex-44458)
        • ok dik. ja spis tu cenu srovnaval s AAA hrama, ktery se taky daj sehnat levneji. ale v porovnani to proste tu cenu AAA her ma :/
          • Já zase rád dám prachy studiu o 30ti lidech za takovýto unikátní titul. Přeju jim at se toho prodá mraky a můžou se pustit do pokračování nebo další hry.
  • Hlavně nezapomeňte, že dnes vychází South Park... a to je teprve RPG...mrzí mě že púrvní díl nevyhral hru roku, tak snad to tenhkle zvladne *14* *14* *14*
  • Berserk to jistí, neboť ty mají nejblíž k mým oblíbeným prvním dvěma Gothicům *14*
    • Hele taky bych bral bersekra, ale nevim jestli nezvolit jinou frakci, za mecouna jsem hral vzdy. Frakce jsou tu lakavei kdyz ve fantasy strilet zlaserove pistole... no ale proc ne...
      • No ještě uvidím až to omrknu, ale Berserkové používají magii + výbušné, elektrizující atd. šípy.
  • Lima
    Zas nějakej dementní puberťák s prstem v nosu, kterej se u compu nudí a máma ho ještě nezavolala do postele, tady přes anonymní IP hází jeden mínus za druhým. Když ho to baví a naplňuje, prosím, ale tak chudej život jako on bych nechtěl mít.
    • Hm nějakej mínus nebo plus je mi ukradenej, ale pod můj komentář někdo komentoval i normálně a přesto bylo celé vlákno smazáno...nechápu.
  • XorxoxTalarius
    Vypada to moc, moc, dobre, ale radsi si pockam na recenze. Prece jenom jeden nikdy nevi.
    • Nonono.. zase tolik toho neukázali, aby se otom dalo takle básnit.
      • Viděl jsem několik hodin gameplaye na TwitchTV a nijak mě to moc neoslovilo. Vyloženě špatná hra není, ale nevidím v ní nic kvůli čemu bych na ni měl být natěšený. Takový lehký nadprůměr.
  • Hru budu sledovat. Mrzí mne nepřítomnost češtiny na Xbox, jednoduché zpracování inventáře (bez možnosti prohlížení předmětů). Příroda je taková Skyrimovská, rozhodně nedosahuje kvalit KC. Architektura je taková chaotická...nemá jednotný styl. S koupí chvíli počkám...
    • Tilwaen
      Jestli je jedním z tvých podstatných měřítek ke koupi hry srovnání její přírody s tím, jak příroda vypadá v Kingdom Come, tak si asi moc nových her nepořizuješ, co?
    • Me se na tom prave ten nejednotny styl libi. Proste priroda, lesy louky a mezi tim sloup elektrickeho vedeni, nebo robot a k tomu o kus dal dynosauri. Je to zajimava kombinace. Rekl bych atmosferou z obrazku mix mezi Stalkerem, Gothicem a Mechwarriorem...
      • Jj takovej kyc. Jakoby pejsek s kocickou varili tort

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit