Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • * Tak za to může Martin. Martine doufám, že budeš chodit do fight clubů, jak slibuješ a nebudeš jak Farid, o kterým už není slyšet např. :D Vzpomínám si před těmi spousty let, jak jsem vlastně "omylem" zašel na Gemes.cz najít nějakou recenzi. Pak jsem uviděl, že autorem je Petr Poláček, byl jsem příjemně v šoku pač jsem byl (a jsem) čtenářem Levelu. Potom jsem našel sekci fight club a vyděl všechny ty starý dobrý kořeny, Lukáše, Martina, Petra a později i Pavla, dělat v malym kanclíku relaci Fight club. Byl jsem rád, že Vás můžu sledovat denně a nemusím čekat na další číslo Levelu. :) Strašně to letí. Přeje Vám hodně štěstí do budoucna, jeden ze statisíce anonymů. VIVA LA GAME.CZ
    • Vyděl s "y" se jen tak nevidí.
  • OT: Když už mi nebylo odpovězeno, kdo se stal zástupcem, tak ví někdo, nebo kde zjistím kolik hráčů hraje Forzu 7 na PC v určitou dobu? Přemýšlím mezi ni a Project Cars 2, ale jde mi hlavně o to, aby nebyl mrtvej multiplayer. PC 2 teď hraje 1300 hráčů, což není vůbec žádný zázrak, hlavně když ta hra teprve vyšla.
    • Počet hráčů Forza 7 asi nezjistíš. Ale FM7 je cross-platform hra, PC hráči hrají proti XBOX hráčům. Takže se nemusíš bát, že multiplayer v FM7 umře.
      • Fakt? Tak to je supr zpráva, díky.

        Project Cars už pomalu umírá a nad dvojkou fakt váhám, jelikož nechci za rok zjistit, že to bude hrát málo lidí.
  • to si děláš kozy :D Petr zo už psychicky nezvlád
  • Jack1947
    GL pokud tu bude diskusní forum tak to bude super (stačil by i chat)
  • Inquisitor
    Jak se říká změna je život, tak ať se daří chlapi a jsem zvědavý na ty změny :)
  • Khanemis
    Největší otázka však zůstala nezodpovězena, kdo se posouvá na pozici zástupce šéfredaktora?:)

    Ale vážně, hodně zdaru všem v Games, i tomu dezertérovi v Prusa Research:) Aleš je schopný a má rozhled, jeho nástupu se opravdu neobávám. Hlavní je, když tu zůstane ta fajn atmosféra, která mezi vámi panuje (čímž nemyslím atmosféra v diskuzích, bohužel).
    • Inquisitor
      Tipoval bych Pavla jako v redakci služebně nejstaršího :)
      • Pavel je externista/freelancer prostě na volné noze a rozhodně nepíše jen pro games/level
        • Inquisitor
          Pravda, ale člověk ho má s tou původní leveláckou bandou spojenou jako nedílnou součást. Nevšiml jsem si, že není v redakci. Tak to bude asi Adam Homola :)
          • Khanemis
            Myslím, že Pavel by ani nechtěl, i kdyby mu to nabídli. Nepřijde mi, že by měl zájem o redakční administrativu:)
            Adam naproti tomu zní jako celkem logická volba. Jeho kariéra by tak mohla launchovat ve fallu.
            • pobavilo :D ... taky by tim padem Adam mohl zavest anglickou jazykovou mutaci gamesu :D
  • Lukass
    Takze od ted se obvykla znamka u AAA her 8/10 meni na 9/10 a beda vam jak nebudete ze vseho nadseni.
  • gratulace, snad mu půjde role šéfredaktora lépe, než recenzování her
  • Jeden konkretni namet: diskuzni forum je fajn, ale ja bych navrhoval zridit i obecnou diskuzi jako jsou Bleskovky, kde by se dalo debatovat o cemkoliv (mohlo by se to jmenovat treba Hospoda). Protoze preci jen v diskusnim foru je treba vzdycky zakladat nove vlakno.
    Jestli by jste v takove diskuzi zavedli povinnou registraci je uz na vas, kazdopadne spousta ctenaru diskutujicich slusne nema registraci a ukazuje se ze nejagresivnejsi jedinci jsou tady prave ti registrovani.
  • Vyhodit bleskare, zavest registraci, zrusit komunismus v diskuzi, najmout technicky zdatneho redaktora a zacit hodnotit hry od nuly.
    Dobry je, ze ted Smutny bude mit, foufam, min casu na hry a nebudou tu oslavne clanky na srajdy typu Mafie 3 a devitkove recenze na lehce nadprumerne hry.
    • Zapomnel jsi na to nejdulezitejsi - permanentne zabanovat LV426 a kompletne vymytit z diskusi bobismus...
    • Souhlas. Jen nevim cemu pomuze registrace. Slusni ctenari se dokazou bavit i bez toho a vytrvale trolly nebo hlupaky to neodradi (viz situace v bleskovkach, konkretne nebudu jmenovat)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit